Акцію продовжено до 18 грудня 2018 року

Використовуйте функціональність

АВТОМАТИЧНІ ГАРАЖНІ ВОРОТА UniTherm

ДОПЛАТІТЬ ТІЛЬКИ 15%

до автоматичних гаражних воріт UniPro 40 мм, та отримайте супер теплі ворота UniTherm 60 мм з електроприводом METRO

Професійний догляд за автоматичними воротами та їх ефективну експлуатацію запевняє гарантія EXTENDED CARE. Це дозволяє розширити стандартну гарантію до 5 років для повного комплекту виробу — автоматичних секційних воріт, стандартно налаштованих з приводом METRO.

PANEL INNOVO

Унікальний дизайн панелі INNOVO, товщиною 60 мм, забезпечує чудові параметри теплопередачі. Спеціальні технічні рішення забезпечують стабільне кріплення елементів, що ще більше підвищує міцність конструкції.

Для панелі INNOVO коефіцієнт теплопередачі Up = 0,33 Вт / м2 х К.

Насолоджуйтесь комфортом

БУДЬТЕ SMART! ВИБЕРІТЬ

smartCONNECTED

Виберіть секційні ворота з приводом METRO, двері CREO з електричним замком або автоматичні ворота для огорожі, та насолоджуйтеся повним контролем над своїм будинком завдяки інтелектуальній системі керування.

ТІЛЬКИ ТЕПЕР ЗА

159 ЄВРО

В комплекті Ви отримаєте привід або панель керування для версії io-homecontrol та центральну керуючу систему Connexoon Access від компанії Somfy.

Вибравши кілька продуктів, Ви платите лише ОДИН раз за систему smartCONNECTED!

Відкрийте сучасний дизайн

ПРОПОНУЄМО ВАМ 10% знижку на ворота (відкатні або розпашні), хвіртки та сегменти колекції AW.10.200 HOME INCLUSIVE

Колекція Home Inclusive 2.0 — це нове покоління колекції воріт, дверей та парканів в одному дизайні, відомої з 2014 року. Сучасний підхід до дизайну призвів до ідеальної стилістичної комбінації, яка отримала нові можливості дизайну та кольору.