Купити гаражні ворота від WISNIOWSKI

Для вас представлено чіткий вибір гаражних воріт, які надають широкий спектр можливостей для закриття гаража. Всі ворота відповідають найвищим стандартам комфорту та безпеки. Гаражні ворота чудові у функціональності і можуть використовуватись за будь-яких умов, як для нових, так і для модернізованих об’єктів.

Ви можете обрати одне з кількох рішень гаражних воріт:

 1. Секційні
 2. Розпашні
 3. Підйомно-поворотні
 4. Ролетні

Це розмаїття гаражних воріт вважаються престижними, безпечними та функціональними, які без труднощів закриють ваш гараж, а можливості продукції точно здивують вас.

Функціональність гаражних воріт

Одразу на етапі розробки ми впроваджуємо дизайнерські рішення, які подовжують термін служби воріт. До гаражних воріт застосовуються високі технічні параметри і використання високоякісної, оцинкованої сталі таким шляхом ми досягаємо надійний, антикорозійний захист.

Найважливіші аспекти використання гаражних воріт – це безпека і функціональність.

До вашої уваги пропонуємо вам купити гаражні ворота UniTherm, які забезпечують необхідний захист користувачів.

Ворота UniTherm є висококласними з точки зору вітростійкості, водостійкості та повітропроникності. Значення цих параметрів впливають не тільки на подовження строку служби воріт, але також на збереження їх естетичних якостей протягом багатьох років. Це інноваційне дизайнерське рішення, яке забезпечує довговічність, безпеку, а також функціональність в умовах навантаження, пов’язаних зі щоденним використанням.

 1. Захист від розриву троса
 2. Інтегрований захист від розриву пружин
 3. Захист від перевантаження в автоматичних воротах
 4. Безшумні напрямні ролики
 5. Гнучкі міжпанельні заслони
 6. Запобіжні гальма, що запобігають падінню крила у випадку розриву троса
 7. Безпечна форма панелі
 8. Подвійні, підшипникові ролики
купити гаражні ворота

Переваги гаражних воріт від
WISNIOWSKI

Гарантія 5 років

Гарантія

Безпека

Безпека

Різні погодні умови

Любі погодні умови

Дизайн

Дизайн

Екологічність

Екологічність

Універсальний монтаж

Універсальний монтаж

Функціональність

Функціональність

Ексклюзивний стандарт

Ексклюзивний стандарт

Типи гаражних воріт

Секційні ворота PRIME

Преміальні секційні ворота PRIME

Уявіть собі гаражні ворота нового покоління. Ворота, які не є переосмисленням існуючих рішень, а результатом творчих пошуків рівноваги між сучасною технологією, якістю, безпекою та дизайном. Саме такими є ворота PRIME.

Детальніше
Секційні ворота UniTherm

Супер теплі секційні гаражні ворота UniTherm

Ворота UniTherm відповідають жорстким нормам по стійкості до вітрового навантаження, водонепроникності та повітропроникності. Ці параметри впливають на тривалість експлуатації воріт, а також сприяють збереженню привабливого зовнішнього вигляду воріт протягом багатьох років.

Детальніше
Секційні ворота UniPro

Універсальні секційні гаражні ворота UniPro

Секційні ворота UniPro – найбільш практичне рішення для Вашого гаража. Це теплі ворота, призначені зокрема для установки в гаражах, що опалюються. Коефіцієнт теплопровідності Uk = 1,07 [Вт / м2xK].

Детальніше
Рулонні, ролетні ворота

Рулонні, ролетні ворота

Всі рулонні ворота в стандарті обладнані приводом. Полотно воріт намотується на приводний вал, розташований в коробі. Таке рішення дозволяє заощадити місце під стелею.

Детальніше
Розпашні ворота

Розпашні гаражні ворота

Сучасний підхід до традиційних рішень. Двостулкові ворота – це найбільш економічне рішення для закриття гаражу. Низьку ціну та безперебійну роботу гарантують прості і в той же час перевірені рішення.

Детальніше
Підйомно-поворотні ворота

Підйомно-поворотні гаражні ворота

Підйомно-поворотні ворота – це один з найбільш популярних видів воріт на ринку. Проста конструкція і перевірені технічні рішення гарантують безперебійну роботу воріт.

Детальніше

Фото робіт