ЗОВНІШНІ, ВНУТРІШНІ ТА ТЕРАСНІ (ПАНОРАМНІ) ДВЕРІ ДЛЯ ДОМУ

ЗОВНІШНІ ДВЕРІ

Вхідні АЛЮМІНІЄВІ ДВЕРІ CREO

Це творчий підхід до вирішення ваших індивідуальних потреб.

Детальніше

Вхідні АЛЮМІНІЄВІ ДВЕРІ DECO

Поєднання естетики та практичності

Детальніше

Вхідні АЛЮМІНІЄВІ ДВЕРІ PLUS LINE

Сучасний, універсальний, міцний

Детальніше

Бокові сталеві ДВЕРІ

Бічні сталеві двері — це універсальне рішення, яке є відмінним доповненням для підйомно-поворотних або розпашних воріт.

Детальніше

Бокові алюмінієві ДВЕРІ

Алюмінієві панельні двері можна ідеально підібрати до гаражних воріт. Вони заповнені такими ж панелями, які використовуються для виготовлення полотна сегментних або рулонних воріт. Двері ідеально підійдуть як для бокового входу в гараж або в якості альтернативи для розпашних воріт.

Детальніше

ВНУТРІШНІ ДВЕРІ

Сталеві внутрішні ДВЕРІ

Універсальні, практичні та підходять для будь-якого об’єкта. Рішення ідеально підходить для технічних приміщень, без окремого входу в будівлю. Широкий спектр додаткових опцій — аксесуарів та кольорів, а також окрема колірна палітра світлих плівок «під деревину».

Детальніше

Повністю СКЛЯНІ ДВЕРІ

Повністю скляні двері дозволять створити унікальний простір. Різні варіанти виконання та широка гама оздоблень дають величезні можливості по створенню форми дверей. Підібрані елементи оздоблення підкреслюють переваги скляних поверхонь, роблячи їх привабливим елементом інтер’єру.

Детальніше

ТЕРАСНІ ДВЕРІ

Алюмінієві ТЕРАСНІ ПІДЙОМНО-РОЗСУВНІ ДВЕРІ

Алюмінієві підйомно-розсувні двері — це зручний вихід на балкон, терасу або на відкритий простір саду, а також прекрасне додаткове освітлення приміщень. Терасні двері ідеально підійдуть для котеджів, комфортабельних апартаментів або готелів. Використання низького порога істотно впливає на комфорт використання та є ідеальним рішенням для людей, що мають проблеми з пересуванням.

Детальніше