Гаражні ворота у Львові

Престижні, безпечні та функціональні гаражні ворота, ви будете здивовані багатьма можливостями продукції

Замовити онлайн
каталог онлайн
Купити гаражні ворота Львів

Переваги

Безпека

Безпека

Дизайн

Дизайн

Ексклюзивний стандарт

Ексклюзивний стандарт

Гарантія 5 років

Гарантія

Екологічність

Екологічність

Універсальний монтаж

Універсальний монтаж

Різні погодні умови

Любі погодні умови

Функціональність

Функціональність

Гаражні ворота у Львові від WISNIOWSKI

Ворота WISNIOWSKI – це широкий спектр можливостей для закриття гаража. Для вас представлена унікальна пропозиція воріт, яка дозволяє обрати рішення саме для Вас. За воротами ховаються великі функціональності, які  відповідають найвищим стандартам комфорту та безпеки. Застосовані інноваційні дизайнерські рішення, які дозволяють використовувати гаражні ворота за будь-яких умов, як для нових, так і для модернізованих об’єктів. Вони також є відображенням тенденцій сучасного дизайну.

Види і функціональність гаражних воріт

Від WISNIOWSKI представлені декілька рішень гаражних воріт, які підійдуть для кожного: 

  1. Секційні 
  2. Підйомно-поворотні
  3. Ролетні
  4. Розпашні

Ці унікальні пропозиції, дозволяють обрати рішення саме для Вас. Такий широкий вибір воріт допоможе закрити ваші потреби, а можливості продукції точно здивують.

Протягом багатьох років ми поєднуємо функціональності та красу у своїй продукції. Вже на етапі розробки ми впроваджуємо дизайнерські рішення, які подовжують термін служби воріт. Отриманий Сертифікат TUV SUD гарантує, що всі процеси виконуються під наглядом, починаючи з придбання сировини і проектування, аж по фінальний варіант і обслуговування клієнта. Це гарантія найвищої якості, безпеки та комфорту на кожному етапі користування. Ми надаємо нашим клієнтам можливість продовжити стандартну гарантію до 5 або 3 років скориставшись програмою EXTENDED CARE, яка поширюється на автоматичні гаражні ворота, налаштовані за замовчуванням з приводом METRO або MOTO.

Комфорт і безпека гаражних воріт

Один з найважливіших аспектів використання гаражних воріт – це безпека, тому крім безпечної конструкції важливим є використання системи захисту, необхідної для забезпечення повного захисту користувачів.

Однією із унікальних пропозицій являються гаражні ворота UniTherm вони були створені для відповіді на потреби енергоефективного будівництва, які використовують термічні властивості панелі INNOVO товщиною 60 мм і застосованих в неї ущільнювальних систем. А це збільшує економію енергії в будинку, оскільки втрати тепла були усунені в найбільш чутливих місцях крила воріт.

Всі панелі виготовляються на фабриці WISNIOWSKI на сучасних технологічних лініях, де дбають про якість і повторюваність на кожному етапі виробничого процесу. Високі технічні параметри і надійний антикорозійний захист досягаються шляхом використання високоякісної, оцинкованої сталі, покритої шарами лаку або шпону.

гаражні ворота львів

Якісне та швидке встановлення гаражних воріт

В компанії WISNIOWSKI ви отримаєте широкий спектр послуг. Досвідчені менеджери дадуть вам чітку і зрозумілу інформацію, що стосовно товару, а також будуть вас супроводжувати від замірів, розрахунку та встановлення, таким чином візьмуть абсолютно всі запитання на себе. Купити гаражні ворота у Львові легко і просто завітавши до офісу за адресою вул. Липова Алея 1.

Завдяки багаторічному досвіду і кваліфікації наших майстрів, встановлення різних видів гаражних воріт виконується якісно і вчасно. Також ми встановлюємо і доставляємо в будб-яке місто України.

Фото гаражних воріт