MakroPro 2.0 та MakroPro Alu 2.0

НОВА СЕРІЯ
ПРОМИСЛОВИХ СЕКЦІЙНИХ ВОРІТ

ThermoSet
термоізоляційний пакет в стандартній комплектації

БІЧНИЙ УЩІЛЬНЮВАЧ

Теплий, трикамерний, твердо-м’який бічний ущільнювач – це дуже сучасне рішення. З одного боку, завдяки використанню подвійної манжети і трикамерної конструкції, він дуже ефективно вирівнює теплові мости, а з іншого – створює безпечну відстань між перемичкою та полотном воріт. Ворота MakroPro 2.0 в стандартній комплектації обладнані теплими бічними ущільнювачами.

ВЕРХНІЙ УЩІЛЬНЮВАЧ

Теплий подовжений дволистовий верхній ущільнювач забезпечує подвійну герметичність у верхній частині контуру воріт.

КУТОВИЙ УЩІЛЬНЮВАЧ

Це абсолютна новинка. Рішення, яке дозволить максимально герметизувати верхні кути воріт – місце з’єднання бічних ущільнювачів з верхнім ущільнювачем.

ОСОБЛИВОСТІ ТА ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ

MakroPro 2.0 та MakroPro Alu 2.0

Кожний елемент воріт серії MakroPro 2.0 був створений з великою увагою до деталей і розумінням, що готовий продукт повинен відповідати високим вимогам. Застосовані нами унікальні технологічні рішення гарантують високий рівень безпеки та надійність всієї конструкції, а також простоту монтажу та сервісного обслуговування.

НАПРАВЛЯЮЧІ

Нові направляючі виконані з сталі листової товщиною 2 [мм]. Більш товста стінка в поєднанні з модифікованою формою (додаткове профілювання) ще ефективніше запобігає випаданню роликів і значним чином сприяє стабілізації системи ведення воріт.

РАМА

Проект нової рами передбачає додаткову стінку та змінну стінку (виготовлена з сталі листової товщиною 2 [мм]). Це запобігає випаданню бічних ущільнювачів і стабілізує всю систему ведення воріт, гарантуючи безаварійну роботу.

ПОДВІЙНІ МОНТАЖНІ ОТВОРИ

Отвори (овальні отвори, в яких встановлюються монтажні дюбелі) зроблені подвійними. Це допомагає при виникненні проблем з монтажем (наприклад, при попаданні на арматуру під час свердління отворів).

НАПРАВЛЯЮЧІ, ЯКІ З’ЄДНАНІ ГВИНТАМИ ЗІ СТІЙКОЮ РАМИ

Попередні нероз’ємні з’єднання направляючих зі стійками рами за допомогою клінч-з’єднання були замінені з’єднаннями за допомогою гвинтів і монтажних пластин. Завдяки такому рішенню можна регулювати відстань видалення вертикальних направляючих (регулювання на овальних отворах). Такий спосіб з’єднання також дає можливість заміни самих направляючих. Направляючі разом зі стійками рами попередньо збираються на заводі.

ВІДМІТКА 1000

На висоті 1000 [мм] від основи стійок рами знаходиться вімітка у вигляді стрілки. Вона дозволяє точно визначити правильну висоту монтажу стійок рами.

ВІДКРИТА КОНСТРУКЦІЯ ЕЛЕМЕНТІВ КРІПЛЕННЯ

Конструкція кріплень, які утримують ведучі частини валу, захисні та підтримуючі елементи, стала відкритою. Таке рішення прискорює і спрощує монтаж, заміну та сервісне обслуговування привідних елементів воріт.

НОВИЙ СПОСІБ КРІПЛЕННЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДІВ

Попередній спосіб монтажу електричних приводів (привід встановлюється на несучій стіні) замінений монтажем до конструкції воріт. Монтаж здійснюється за допомогою монтажних пластин. Такий спосіб монтажу зменшує час установки, не передає вібрацій на будівлю, дозволяє встановлювати привід в не пристосованих для цього місцях (наприклад сендвіч-панелі).

БЕЗШУМНІ НАПРАВЛЯЮЧІ РОЛИКИ

Були модифіковані тримачі направляючих роликів. Тримачі збільшені та оснащені спеціальними втулками з самозмащувального пластика. Завдяки цьому культура роботи воріт значно покращилася – вони працюють безшумно, пригнічуючи вібрації конструкції.

ЗАДНЯ ПОПЕРЕЧЕНА ПЛАНКА

Задня планка виконана з сталі листової товщиною 2 [мм]. Разом з металевими кутниками вона утворює дуже міцний стабілізуючий елемент. Вона також є еталоном, який допомагає правильно і швидко визначити відстань між стійками рами воріт в процесі їх монтажу.

ЗАХИСТ ВІД ПАДІННЯ ПОЛОТНА ВОРІТ

Завдяки модифікованій конструкції гальм, що оберігає від розриву несучих тросів, весь механізм захисту знаходиться всередині конструкції воріт.

РЕГУЛЮЮЧІ ТРИМАЧІ ПІДВІСОК

Тримачі можна використовувати замість стандартного кріплення на середині горизонтальних направляючих. Таке рішення дозволяє обійти, наприклад, перемичку.

КАСКАДНА СИСТЕМА НАПРАВЛЯЮЧИХ

Нова (каскадна) система горизонтальних направляючих додатково посилює та стабілізує конструкцію.

Пропонуємо вам залишити заявку

  • Виберемо найкращий варіант

  • Візуалізуємо
  • Отримаєте пропозицію “під ключ”

Експерт проведе консультацію і запропонує найвигідніший варіант

ТИП СИСТЕМ НАПРАВЛЯЮЧИХ

MakroPro 2.0 та MakroPro Alu 2.0

STL стандартна система направляючих

LH система низьких направляючих, торсійні пружини позаду

LHp система низьких направляючих, торсійні пружини попереду

HL висока система направляючих

VL система вертикальних направляючих

STLK

HLK

LHK

ПРИВОДИ ДЛЯ СЕКЦІЙНИХ ВОРІТ

MakroPro 2.0 та MakroPro Alu 2.0

Нова автоматика фірми SOMMER

Base+ та tiga+ – це приводи, призначені для промислових секційних воріт з компенсацією ваги, що застосовуються в колективних гаражах. У комплект входить каретка з двигуном разом з напрямною. Напрямна оснащена нерухомим ланцюгом, уздовж якого рухається каретка. Залежно від версії приводу, блок управління знаходиться на стіні (tiga+) або на кінці напрямної (base+). Завдяки такому рішенню для установки приводу не потрібний додатковий бічний простір.

Приводи base+ та tiga+ розширять асортимент продукції для автоматизації воріт Makro Pro 2.0, Makro Pro ALU 2.0, (система направляючих LH, LHp)