ОСОБЛИВОСТІ ВИБОРУ ГАРАЖНИХ СЕКЦІЙНИХ ВОРІТ КОМПАНІЇ WIŚNIOWSKI UKRAINE

Проблема вибору гаражних воріт виникає у кожного власника автомобіля, що прагне захистити своє авто. І щоб зробити правильний вибір, необхідно знати особливості різних видів воріт.

Компанія Wiśniowski Ukraine пропонує широкий асортимент автоматичних та механічних воріт. Найбільш поширені та популярні на ринку України гаражні ворота з автоматичним приводом, адже вони здатні забезпечити зручність доступу, запобігають несанкціонованому проникненню в гараж.

Управління автоматичними воротами можна здійснювати не тільки за допомогою пульта дистанційного управління, але і за допомогою Вашого смартфона.

При підборі автоматики до секційних воріт компанія пропонує різні варіанти автоматичних приводів, вибір яких залежить від параметрів воріт, а саме:

Компанія Wiśniowski Ukraine гарантує високу якість автоматичного приводу, надійність його використання, а також якісне обслуговування та відповідність європейським стандартам.

Механічні ворота в гараж також займають значну частину ринку гаражних воріт та відрізняються тим, що в них відсутній пульт управління, а відкривання воріт здійснюється вручну.

По-друге, компанія виготовляє різні види воріт: секційні, рулонні, розпашні та підйомно-поворотні.

Наприклад, секційні ворота мають кращу теплоізоляцію, естетичну привабливість та найвищий рівень безпеки при експлуатації.

Серед секційних воріт, які виготовляє компанія Wiśniowski можна виділити:

Унікальність цих воріт полягає в:

1) панелі Innovo 60 мм – забезпечує хорошу теплоізоляцію;

2) захисті короба валу та пружин;

3) пофарбованих направляючих;

4) високий ступінь захисту.

В стандартній комплектації – автоматичний привід Metro.

Особливістю секційних воріт UniTherm є панель Innovo 60 мм – коефіцієнт теплопередачі панелі складає 0,37 Вт/м2К, що забезпечує відмінну теплоізоляцію воріт в цілому з коефіцієнтом на рівні 0,79 Вт/м2К.

Ворота UniTherm відповідають жорстким нормам по стійкості до вітрового навантаження, водонепроникності та повітропроникності.

Ці параметри впливають на тривалість експлуатації воріт, а також сприяють збереженню привабливого зовнішнього вигляду воріт протягом багатьох років.

Стулка воріт виготовлена із сталевих панелей 40 мм, коефіцієнт теплопередачі складає 1,07 [Вт / м2xK], а коефіцієнт звукоізоляції рівний 23 дБ.

Це практичне рішення для гаража, що опалюється.

Для успішного встановлення воріт необхідно забезпечити наступні технічні параметри:

  • висота перемички N min 80 mm
  • ширина заплічників (W1 та W2) min 110 mm

Проте, якщо не дотримано даних технічних параметрів, при встановленні воріт UniPro компанія Wiśniowski Ukraine пропонує систему RenoSystem.

UniPro RenoSystem – це відповідь на потреби будівництва, що призначене для реконструкції. Конструкцію створено з рам, що пристосовані для монтажу в отворах без одвірка чи бічного простору або з нерегулярною поверхнею стін. Частиною конструкції є система маскування, що виконана у кольорі крила воріт, яка забезпечить естетичний вигляд воріт, без додаткових оздоблювальних робіт.

RenoSystem вирішує багато потенційних ситуацій, що виникають в разі заміни гаражних воріт. Конструкція встановлюється опосередковано в існуючу поверхню за допомогою системи кутників, які разом з маскуванням виступають як замінник для елементів стіни, яких не вистачає.

Які б ви ворота не вибрали, компанія Wiśniowski Ukraine, подбала про те, щоб кожен з наших клієнтів мав повну свободу вибору кольорів.

Можливість виконання воріт у кольорах з палітри RAL та у кольорах дерева, у поєднанні з пропозицією структур і додаткових оздоблювальних елементів, дає сотні рішень, серед яких кожен знайде відповідний для себе.

Отож, три класи секційних воріт – це унікальна пропозиція інноваційних дизайнерських рішень від провідного європейського виробника Wiśniowski, які дозволяють використовувати гаражні секційні ворота за будь-яких умов, як для нових, так і для модернізованих об’єктів.