Секційна огорожа від виробника

Секційна огорожа зварюються з нержавіючого дроту, потім проходять гаряче оцинкування та фарбуються порошковим методом – це, перш за все, надійні зварні шви та виключення потенційних корозійних центрів

Замовити огорожу
Каталог онлайн
Консультація і прорахунок
Консультація і розрахунок

Допомога у виборі ідеального варіанту

Доступна ціна
Вигідна ціна без посередників

Ми єдине офіційне представництво в Україні

Пропозиція під ключ
Комплексний супровід

Від проекту до монтажу. Гарантія та післягарантійне обслуговування

Переваги

ПЕРЕВІРЕНА ТЕХНОЛОГІЯ

Панелі VEGA В зварюються з сурового дроту, потім проходять гаряче або гальванічне оцинкування та фарбуються порошковим методом. Панелі, виготовлені за цією технологією – це, перш за все, надійні зварні шви та виключення потенційних корозійних центрів.

СТІЙКІСТЬ ДО КОРОЗІЇ

Решітчасті панелі піддають суворим випробуванням у внутрішній лабораторії, в якій перевіряється корозійна стійкість продукту. Результатом наших зусиль є продукт з високими показниками якості.

УНІВЕРСАЛЬНИЙ МОНТАЖ

Панелі VEGA В можуть бути встановлені на 6 типах стовпців та 8 різних монтажних аксесуарів, доступних в асортименті WISNIOWSKI.

СИСТЕМНІСТЬ

Решітчасті панел VEGA В є невід’ємною частиною огорожі. Їх можна встановити разом з відкатними воротами PI 95, PI 130, PI 200, двостулковими воротами або хвірткою в системі BASTION або MODEST.

Захищення секційної огорожі

Фото секційної огорожі

Секційні панелі огорожі VEGA 3D

Завдяки своїй функціональності, естетиці та параметрам, системи секційних огорож WISNIOWSKI є досконалим рішенням у всіх умовах. Їх можна використовувати їх як у міських, так і в промислових зонах.

Види панелей огорож VEGA 3D

Секційна огорожа VEGA B

РЕЛЬЄФ ҐРАТЧАСТОЇ ПАНЕЛІ VEGA B

Діаметр дроту: Ø 5 [mm]

Вічка: 50×200 [mm]

секційна огорожа vega 3d light

VEGA B Light

РЕЛЬЄФ ҐРАТЧАСТОЇ ПАНЕЛІ VEGA B Light

Діаметр дроту: Ø 4 [mm]

Вічка: 50×200 [mm]

секційна огорожа vega 3d light

VEGA B Light 80×200

РЕЛЬЄФ ҐРАТЧАСТОЇ ПАНЕЛІ VEGA B Light 80×200

Діаметр дроту: Ø 4 [mm]

Вічка: 80 x 200 [mm] [mm]

огорожа металева секційна vega 3d light 2

VEGA B Light 2

РЕЛЬЄФ ҐРАТЧАСТОЇ ПАНЕЛІ VEGA B Light 2

Діаметр дроту: Ø 3 [mm]

Вічка: 80 x 100 [mm]

Види кріплення

Кріплення 3d-beta

Система BETA

Стовп з профілю 60x40x1,5 [мм], стовп h = 3200 [мм] 60x40x2 [мм]. Стовп має пластикові заглушки та отвори для зручності монтажу. Монтаж здійснюється за допомогою гачкового гвинта.

Кріплення 3d beta safe

Система BETA Safe

Профільований стовп з оцинкованого листа. Авторське рішення компанії WISNIOWSKI. Форма стовп спроектована для забезпечення безпеки користувача (гайка прихована у поглибленні форми стовпа). Стовп має пластикові заглушки та отвори для зручності монтажу. Монтаж здійснюється за допомогою гачкового гвинта.

Система BETA 48

Круглий стовп. Перетин стовпа 48.3 [мм]. Стовп має пластикову заглушку та отвори для зручності монтажу. Монтаж здійснюється за допомогою гачкового гвинта.

Система GAMMA

Профільований стовп з оцинкованого листа, покритий поліефірною фарбою. Авторське рішення компанії WISNIOWSKI. Стовп має пластикові заглушки та отвори для зручності монтажу. Монтаж із гвинтами та пластиковими тримачами.

Система OMEGA

Стовп з профілю 60x40x1,5 [мм], стовп h = 3200 [мм] 60x40x2 [мм]. Стовп має пластикові заглушки. Монтаж за допомогою монтажних прямокутних скоб.

Кріплення 3d omega d1

Система OMEGA D1

Стовп з профілю 60x40x1,5 [мм], стовп h = 3200 [мм] 60x40x2 [мм]. Стовп має пластикові заглушки. Монтаж за допомогою монтажних скоб типу D1.

Кріплення 3d omega d2

Система OMEGA D2

Стовп з профілю 60x40x1,5 [мм], стовп h = 3200 [мм] 60x40x2 [мм]. Стовп має пластикові заглушки. Монтаж за допомогою монтажних скоб типу D2.

Система OMEGA 48

Круглий стовп. Перетин стовпа 48.3 [мм]. Стовп має пластикові заглушки. Монтаж за допомогою монтажних напівкруглих скоб.

Не маєте можливості завітати до нас в офіс, тоді пропонуємо вам залишити заявку

Наш менеджер проведе консультацію і допоможе з вибором моделі

  • Виберемо найкращий варіант

  • Візуалізуємо
  • Отримаєте пропозицію “під ключ”

Технічні характеристики

Комплексна система секційної огорожі

Секційна огорожа з воротами та хвірткою MODEST

СИСТЕМНА ОГОРОЖА з воротами та хвірткою MODEST з заповненням решітчастою панеллю VEGA B

Секційна огорожа з відкатними воротами PI 130

СИСТЕМНА ОГОРОЖА з відкатними воротами PI 130 з заповненням решітчастою панеллю VEGA B – панель VEGA B Light

Секційна огорожа з воротами та хвірткою MODEST

СИСТЕМНА ОГОРОЖА з воротами та хвірткою MODEST з заповненням решітчастою панеллю VEGA B + панель VEGA  B Light 80×200

Секційна огорожа з відкатними воротами PI 95

СИСТЕМНА ОГОРОЖА з відкатними воротами PI 95 з заповненням решітчастою панеллю VEGA B – панель VEGA B Light II

Широка палітра кольорів

Решітчасті панелі зварені з суворого дроту. Виробництво панелей здійснюється відповідно до PN-EN 10223-7:2013-05. Панель може бути захищена гарячим цинковим покриттям (згідно з EN ISO 1461:2000) або гальванічним цинковим покриттям (відповідно до PN EN ISO 2081:2011) та поліефірним покриттям (відповідно до EN 10244-2: 2010). Комбінація властивостей цинкового покриття та лакового покриття в системі DUPLEX значно подовжує термін служби огорож WISNIOWSKI.

На панелі з покриттям надається 10-річна гарантія від корозії.

VEGA B, VEGA B Light, VEGA B 55×200

Синій | RAL 5010

Зелений | RAL 6005

Зелений | RAL 6005

Сірий | RAL 7030

Сірий | RAL 7030

Світло-сірий | RAL 7040

Сірий антрацитовий | RAL 7016

Сірий антрацитовий | RAL 7016

Чорний | RAL 9005

Чорний | RAL 9005

Темно-коричневий | RAL 8017

Темно-коричневий | RAL 8017

Білий | RAL 9016

Білий | RAL 9016

Гаряче оцинкування

Гаряче оцинкування

VEGA B Light II

Зелений | RAL 6005

Зелений | RAL 6005

Сірий антрацитовий | RAL 7016

Сірий антрацитовий | RAL 7016

Гаряче оцинкування

Гаряче оцинкування

Чому купити секційну огорожу в WISNIOWSKI?

Виробництво функціонує вже як 30 років. Компанія WISNIOWSKI заснована і названа в честь власника підприємства – Andrzeja Wiśniowskiego. Назва компанії та продукції власним прізвищем – це гарантія їх надійності, якості і функцій. Наша мрія це – функціональна секційна огорожа, яка може використовуватись у міських, так і в промислових зонах. На сьогоднішній день ми розвинули площі виробництва більше 120 тис. м2 і щороку виробляємо сотні тисяч продуктів. Завдяки передовим технологіям, перевіреним матеріалам і власним інноваційним технічним ідеям, ми даємо нашим клієнтам впевненість в хорошому виборі.

Дотримання якості виробленої продукції, безпеки, а також дотримання вимог, що містяться в процедурах акредитованих органів сертифікації, які допускають нашу продукцію до специфічного використання. Гарантією виконання вищезазначених зобов’язань є утримання та вдосконалення. А також впровадження Інтегрованої системи управління відповідно до вимог: ISO 9001:2015, OHSAS 18001:2007, ISO 50001:2011.

Наш досвід є гарантією стабільності та відповідальності за продукт протягом усього його життєвого циклу. Це також обіцянка найвищої якості і безпеки.

Про секційну огорожу

Системи секційної огорожі WISNIOWSKI є чудовим рішенням, де є важлива висока якість та безпека. Завдяки своїй естетиці, функціональності та параметрам. Секційна огорожа є досконалим рішенням у всіх умовах. Їх можна використовувати, як у міських, так і в промислових зонах. Заповнення секційною огорожою – це системне рішення, яке на практиці означає можливість побудови повної огорожі, що складається з розсувних або розпашних воріт з прольотами у вигляді ґратчастих панелей і спеціальних стовпів та аксесуарів.

Секційна огорожа, побудована таким способом, має гармонійний вигляд з однорідним дизайном. Секційні огорожі WISNIOWSKI – це високоякісний продукт. Огорожа, виготовлена за найвищими технологіями, доступних на ринку. Панелі секційної огорожі зварюються з нержавіючого дроту, потім проходять гаряче або гальванічне оцинкування та фарбуються порошковим методом. Виготовлення панелей огорожі за цією технологією – це гарантія надійних швів та запобігання корозійних центрів.

* Придбавши секційну огорожу у версії DUPLEX, ви отримаєте гарантію на 10 років. Також можете пофарбувати секційну огорожу в потрібний колір з палітри RAL.

Секційна огорожа особливості та переваги

Шукаєте секційну огорожу, яка не тільки буде ефективним захистом, а надійною, довговічною і та яка зільється з зовнішнім виглядом. Тому пропонуємо вам купити секційну огорожу VEGA від виробника WISNIOWSKI. Це універсальний паркан, який зводиться за декілька годин і в цьому ми вам допоможемо.

Секційна огорожа проста в монтажі без ніяких проблем. Вам лише потрібно підготувати основу для конструкції, а все решта виконають наші сертифіковані монтажники, які що року навчаються і покращують свої вміння. Також в нашій колекції є декілька варіантів кріплень і різні моделі, які допоможе обрати менеджер відштовхуючись від вашого місця розміщення огорожі.

Нашій антикорозійній секційній огорожі не страшні погодні умови. Якщо у вас старий паркан, то ви помічали, як проявляється іржа, яка призводить до руйнування огорожі, а про надійність і безпеку не може йти і мови. На нашому виробництві підійшли до цього запитання серйозно, ми захищаємо паркани, гальванічним або гарячим оцинковуванням та покриваємо порошковим фарбуванням. Ми створюємо надійність і гарантуємо найвищу якість. Всі елементи секційної огорожі перевіряються та тестуються, мають сертифікати безпеки та 10-річну гарантію захисту від корозії.

Ви можете купити секційну огорожу будь-якого розміру, кольору і з різним методом кріплення панелей. З цим вибором допоможе менеджер, який врахує всі деталі, а монтажники встановлять огорожу, яка простої довгі роки.

Ціна секційної огорожі

Для кожного знайдеться огорожа від WISNIOWSKI. Для наших клієнтів ми пропонуємо декілька видів огорож, серед яких знайдеться та яка підійде по всім критеріям. Одразу ви отримаєте огорожу високої якості, яка виготовлена з найміцнішої сталі. Гальванізація є економічно ефективною технікою, як на етапі виробництва огорожі, так і в довгостроковій експлуатації, такої вигідної пропозиції ви ніде не знайдете, для детальнішої інформації телефонуйте або заповніть форму. Оцинковані секційні огорожі не потребують догляду за поверхнею протягом багатьох років. Під час використання не треба турбуватися про захист предметів дорогими засобами і комплексних методів реконструкції, які необхідні для традиційних парканів. Залежно від виду елементу паркану ми використовуємо різноманітні способи цинкування: гаряче або гальванічне, які потім забезпечують чудову основу для порошкового фарбування. Купити секційну огорожу WISNIOWSKI – це надійність, безпека і довговічність.