Секційні гаражні ворота від WISNIOWSKI

Ворота PRIME, UniTherm i UniPro, крім своєї функціональності відповідають найвищим стандартам комфорту та безпеки. За ними стоять інноваційні дизайнерські рішення, які дозволяють використовувати секційні ворота за будь-яких умов

Замовити ворота
Каталог онлайн
Купити секційні гаражні ворота

Переваги WISNIOWSKI 

Консультація і прорахунок
Консультація і прорахунок

Безкоштовна консультація і прорахунок, допомога у виборі ідеального варіанту

Доступна ціна
Вигідна ціна без посередників

Ми – офіційні представники польської компанії в Україні

Пропозиція під ключ
Комплексний супровід

Від консультації, замірів, доставки, монтажу та гарантійного обслуговування

Переваги гаражних секційних воріт від WISNIOWSKI

Безпека

Безпека

Різні погодні умови

Любі погодні умови

Дизайн

Дизайн

Екологічність

Екологічність

Універсальний монтаж

Універсальний монтаж

Функціональність

Функціональність

Ексклюзивний стандарт

Ексклюзивний стандарт

Моделі секційних гаражних воріт

Секційні ворота UniTherm

Супер теплі секційні ворота UniTherm

Ворота UniTherm відповідають жорстким нормам по стійкості до вітрового навантаження, водонепроникності та повітропроникності. Ці параметри впливають на тривалість експлуатації воріт, а також сприяють збереженню привабливого зовнішнього вигляду воріт протягом багатьох років.

Детальніше
ворота гаражні секційні PRIME

Преміальні секційні ворота PRIME

Уявіть собі гаражні ворота нового покоління. Ворота, які не є переосмисленням існуючих рішень, а результатом творчих пошуків рівноваги між сучасною технологією, якістю, безпекою та дизайном. Саме такими є ворота PRIME.

Детальніше
Секційні ворота UniPro

Універсальні секційні ворота UniPro

Секційні ворота UniPro – найбільш практичне рішення для Вашого гаража. Це теплі ворота, призначені зокрема для установки в гаражах, що опалюються. Коефіцієнт теплопровідності Uk = 1,07 [Вт / м2xK].

Детальніше

Дизайн секційних гаражних воріт

Гаражні ворота з панелей без ребер

Ворота виготовлені з панелей без ребер

Гаражні ворота з високими ребрами

Ворота виготовлені з панелей високих ребер

Ворота виготовлені з панелей з низькими ребрами

Ворота виготовлені з панелей низьких ребер

Гаражні ворота з касетних панелей

Ворота виготовлені з касетних панелей

Гаражні ворота з V-подібних панелей

Ворота виготовлені з V-подібних панелей

Купити секційні гаражні ворота

Секційні ворота WISNIOWSKI – це широкий спектр можливостей для закриття гаража. Три класи секційних воріт – це унікальна пропозиція, яка дозволяє обрати рішення саме для Вас. Ворота PRIME, UniTherm i UniPro, крім своєї функціональності відповідають найвищим стандартам комфорту та безпеки. За ними стоять інноваційні дизайнерські рішення, які дозволяють використовувати секційні ворота за будь-яких умов, як для нових, так і для модернізованих об’єктів. Вони також є відображенням тенденцій сучасного дизайну.

Особливу увагу привертають панелі гаражних секційних воріт INNOVO. Панелі двох типів: 40 мм для воріт UniPro і панель INNOVO 60 мм для воріт PRIME та UniTherm. Всі панелі виготовляються на фабриці WISNIOWSKI на сучасних технологічних лініях, де дбають про якість і повторюваність на кожному етапі виробничого процесу. Високі технічні параметри і надійний антикорозійний захист досягаються шляхом використання високоякісної, оцинкованої сталі, покритої шарами лаку або шпону. Серцевина, виготовлена зі жорсткої поліуретанової піни забезпечує оптимальну міцність панелей, а також впливає на їх термоізоляцію. Термоізоляція відрізняє секційні ворота, класифікуючи їх як продукцію, рекомендовану для енергоощадних, а навіть пасивних об’єктів. Вона є відповіддю на потребу максимізації енергозбереження. Завдяки використанню панелей з термоізоляцією і ущільнювальних систем, ми усунули втрати тепла в найбільш чутливих місцях крила, забезпечуючи секційним воротам параметри, які дозволяють зберегти оптимальну температуру всередині гаража. Цей метод створює теплову революцію серед всіх решта воріт, з цими технологіями компанія WISNIOWSKI №1 на ринку України.

Панель INNOVO

Панель 40 мм

Панель 40

Ворота UniPro

Панель INNOVO 60 мм

Панель INNOVO 60 мм

Ворота PRIME, UniTherm

1. Закрита конструкція панелі. 2. Гнучка міжпанельна заслона. 3. Алюмінієвий профіль, що фіксує гнучкі заслони. 4. П’ять шарів листа у точці фіксації петель. 5. Міжпанельна прокладка. 6. Прихована петля. 7. Поліуретанова піна.