НАШ ДЕВІЗ “ІННОВАЦІЇ ТА ЯКІСТЬ”

Випуск виробів світового рівня

У власному проектному відділі та цехах створюється більшість елементів і складальних комплектів.

Випуск виробів світового рівня вимагає застосування інноваційних технологій: автоматизація виробництва забезпечує повторюваність і точність; ефективні процеси виробництва дають гарантію конкурентної ціни; а використання найкращої сировини гарантує найвищу якість виробів.

Все це допомагає нам повністю контролювати процес виробництва продукції.

ВИРОБНИЧІ ЛІНІЇ

Сучасна комп’ютеризована технологічна лінія

Виробництво сітчастих панельних огорож забезпечує сучасний, повністю автоматизований і контрольований виробничий процес. Технологія виробництва включає, в тому числі, процес прокатки катанки, що поставляється з сталеливарного заводу, що забезпечує відповідність отриманих прутів чітко встановленим параметрам. Інноваційна система транспортування ґратчастих панелей між окремими етапами виробництва дозволяє оптимізувати і поліпшити виробничий процес в цілому.

Сучасна, комп’ютеризована технологічна лінія забезпечує безперервне виробництво панелей для секційних воріт. Високоякісні компоненти та спеціальна система контролю за роботою лінії забезпечують найвищу якість панелей. У той же час ми не забуваємо про екологію – в процесі виробництва застосовується поліуретанова піна, яка не містить фреону.

СИСТЕМА DUPLEX

Система DUPLEX – це гарантія довголітньої експлуатації виробу.

У цеху цинкування та цеху порошкового фарбування сталеві ворота та огорожі отримують такі характеристики як міцність і естетичних вид. Подвійний захист поверхні (система DUPLEX) забезпечує високу ступінь захисту і гарантує довголітню експлуатацію виробу.

У сучасному та екологічному цеху порошкового фарбування всім технологічним процесом керують комп’ютери, забезпечуючи точність заданих хімічних і температурних параметрів. Багатофункціональна система переміщення елементів забезпечує безперервну роботу лінії. Таким чином досягається зниження собівартості та оптимізація продуктивності лінії.

Високу міцність пофарбованого елементу забезпечують два захисних шари: фосфатний і кремнієвий, які збільшують адгезійні здатності третього шару – безпосередньо порошкового фарбування. Поліефірні фасадні фарби найвищої якості відповідають вимогам європейських норм QUALICOAT і GSB. Завдяки застосуванню цієї передової технології, ми досягаємо чудового як захисного, так і декораційного ефекту.

Ми дбаємо про екологію – цех цинкування є безвідходним виробництвом

В процесі вогневого цинкування на поверхні сталі утворюється захисний анти-корозійний шар. Всі вироби занурюється у ванну з текучим цинком (450 ° C), який проникає навіть в найбільш важкодоступні місця. Виняткову міцність оцинкованої поверхні надає спеціальний сплав цинку, нікелю та вісмуту “Technigalva Plus”.