ГАРАЖНІ ВОРОТА ДЛЯ ПРИВАТНИХ ВОЛОДІНЬ

Секційні ВОРОТА PRIME

Уявіть собі гаражні ворота нового покоління. Ворота, які не є переосмисленням існуючих рішень, а результатом творчих пошуків рівноваги між сучасною технологією, якістю, безпекою та дизайном. Саме такими є ворота PRIME.

Детальніше

Секційні ВОРОТА UniTherm

Ворота UniTherm відповідають жорстким нормам по стійкості до вітрового навантаження, водонепроникності та повітропроникності. Ці параметри впливають на тривалість експлуатації воріт, а також сприяють збереженню привабливого зовнішнього вигляду воріт протягом багатьох років.

Детальніше

Секційні ВОРОТА UniPro

Секційні ворота UniPro — найбільш практичне рішення для Вашого гаража. Це теплі ворота, призначені зокрема для установки в гаражах, що опалюються. Коефіцієнт теплопровідності Uk = 1,07 [Вт / м2xK].

Детальніше

Рулонні, ролетні ВОРОТА

Всі рулонні ворота в стандарті обладнані приводом. Полотно воріт намотується на приводний вал, розташований в коробі. Таке рішення дозволяє заощадити місце під стелею.

Детальніше

Розпашні ВОРОТА

Сучасний підхід до традиційних рішень. Двостулкові ворота — це найбільш економічне рішення для закриття гаражу. Низьку ціну та безперебійну роботу гарантують прості і в той же час перевірені рішення.

Детальніше

Підйомно-поворотні ВОРОТА

Підйомно-поворотні ворота — це один з найбільш популярних видів воріт на ринку. Проста конструкція і перевірені технічні рішення гарантують безперебійну роботу воріт.

Детальніше