12.01.2016 – 14.01.2016 в Нюрнберзі відбулася Виставка захисту будівель і безпеки Perimeter Protection 2016. Серед 50 експонентів свою пропозицію представила компанія WIŚNIOWSKI.

Perimeter Protection – це виставка, якої не міг пропустити провідний виробник огорож, воріт і дверей. На ній були представлені продукти, призначені для високоякісного забезпечення безпеки і захисту майна фізичних осіб, а також промислових і громадських будівель. Тому компанія WIŚNIOWSKI, прагнучи відповідати очікуванням сучасного ринку, представила на своєму майже стометровому стенді високоякісні продукти, зокрема, сучасні системи огорож Gardia і Modest, а також ультра-швидкі, надійні і міцні складні ворота V-KING.

Ці продукти користувалися великою популярністю в зв’язку з високою якістю, застосованими сучасними і комплексними рішеннями. Різні можливості застосування заповнень (наприклад, приварені до конструкції гратчасті панелі Vega 2D і Vega 2D Super) дозволяють адаптувати вироби до характеристик об’єкта при збереженні високих стандартів безпеки. Системи огорож WIŚNIOWSKI характеризуються відмінним захистом від корозії (покриття гарячого цинкування або гальванічного + поліефірна фарба), в зв’язку з чим виробник надає гарантію на захист від корозії на десять років. Крім того, пропозиція включає в себе ряд практичних рішень, зокрема, спеціальні петлі, що забезпечують хвірток кут відкриття 180 °.

“Наші ворота, разом з підібраними до них сегментами з ґратчастих панелей, є з точки зору поверхні і якості цинкового покриття топ-продуктами в Європі”, – говорить Міхал дронго, директор з продажу на ринках Німеччини і Австрії. “Наша присутність на Виставці Perimeter Protection є прекрасним приводом, щоб показати наші величезні можливості в області систем огорож, а й хороша можливість дізнатися про потреби галузі.” – Додав він.

Запрошуємо ознайомитися з фоторепортажем про захід.