Телефонуй безкоштовно 0-800-603-275|office@wisniowski.pl.ua

ДЛЯ ДОМУ ДЕТАЛЬНІШЕ ВОРОТА ДВЕРІ ДЕТАЛЬНІШЕ ОГОРОЖІ ДЕТАЛЬНІШЕ ВОРОТА ДВЕРІ ОГОРОЖІ ДЛЯ ПРОМИСЛОВОСТІ ВОРОТА ТА СИСТЕМИ ДЕТАЛЬНІШЕ ДВЕРІ ТА ВІКНА ДЕТАЛЬНІШЕ ОГОРОЖІ ДЕТАЛЬНІШЕ ВОРОТА ТА СИСТЕМИ ДВЕРІ ТА ВІКНА ОГОРОЖІ
WISNIOWSKI Ukraine — Ворота | Вікна | Двері | Огорожі

WIŚNIOWSKI Ukraine — Ворота, Вікна, Двері, Огорожі

Компанія WIŚNIOWSKI — це понад 30-річний досвід роботи в будівельній галузі.

Наш технічно-виробничий центр забезпечує якість та найвищі стандарти,

а постійне вдосконалення персоналу, продукції та виробничих ліній сприяє

створенню виробів найвищого класу.

Вам це потрібно — ми раді виконати

Ми гарантуємо індивідуальні консультації та технічну підтримку, чіткість в термінах виконання замовлення, високий рівень монтажного процесу, дотримання гарантійних зобов’язань, після гарантійне обслуговування.

Наші цінності — це відповідальність і сумлінність. Саме ці цінності визначають солідність фірми та ступінь довіри до неї з боку Клієнтів і Партнерів.
Такий підхід забезпечує нам можливість постійного розвитку, покращення технічних характеристик продуктів та їх відповідність нормам і стандартам.

«Розвиток Компанії WIŚNIOWSKI грунтується не тільки на ретельному спостереженні змін на ринку та швидкої адаптації до них, aле і в міру наближення до кожного клієнта індивідуально.»

— Andrzej Wіśniowski (власник компанії)

Запрошуємо на віртуальний тур до головного офісу компанії Wiśniowski

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Мій вибір зупинився на воротах для гаражу від компанії Вішньовськи завдякі чіткій роботі працівників фірми «Польські Брами».

Менеджер Ольга ще на стадії проектування запропонувала внести стандартні розміри виробів для економії коштів. Мотнажна бригада виконала роботи за один день. Вже два роки ворота працюють без нарікань.

Рекомендую «Польські Брами» як надійного постачальника воріт і дверей.

Віктор, Львів

Довго вибирали гаражні ворота, не могли зрозуміти, які найкраще підійдуть. Менеджер дуже добре пояснив різницю, допоміг вибрати, оперативно замовив.

Зараз насолоджуємось нашими воротами Prime і дуже вдячні компанії за комфорт та безпеку, яку вони нам забезпечили.

Ірина, Хмельницький

Дуже довго з чоловіком вибирали паркан для власного будинку. Хотілось чогось оригінального та нестандартного.

На виставці Буд-Експо у Львові побачили стенд «Польські Брами». Огорожі серії Модерн дуже сподобались. А додаткова пропозиція сітчастої огорожі для тильної сторони ділянки та гарантія 10 років на відсутність іржі зіграли вирішальну роль у виборі Польських Брам.

Ми дуже задоволені!

Олена Кононовська, Львів

Є дуже багато компаній, які займаються виробництвом дверей, різні ціни і великий асортимент. Проте нашу увагу привернули двері компанії WISNIOWSKI. Тут не просто великий вибір, але гарантія та якість.

Привітний менеджер допоміг вибрати, команда монтажу гарно справилася і ми залишилися задоволені. Рекомендуємо!!

Дмитро, Київ
Всі відгуки
Go to Top