Привід METRO останнього покоління

METRO – це привід нового покоління. Гармонійне поєднання потужності, краси та надійності, розроблений відповідно до новітніх технологій. Він був створений завдяки співпраці марок WIŚNIOWSKI та Somfy – світового лідера у виробництві автоматики і рішень розумного управління побутовою технікою. METRO має унікальні технічні параметри, вбудовані в корпус, що розроблений відповідно до стилістичних стандартів марки WIŚNIOWSKI

привід для гаражних воріт Метро
Somfy Wisniowski

ЛЕГКЕ ПРОГРАМУВАННЯ – РК-дисплей і можливість налаштування багатьох параметрів

АМПЕРОМЕТРИЧНЕ ВИЯВЛЕННЯ ПЕРЕШКОД – захист від перевантаження у випадку натискання нижнього краю стулки на перешкоду, зупиняє стулку воріт, а потім переміщує її назад.

РЕЙКА З ЛАНЦЮГОМ З СИСТЕМОЮ ГЛУШІННЯ – забезпечує безшумність і безперебійну роботу, що надзвичайно важливо в першу чергу в гаражах, з’єднаних безпосередньо з багатоквартирним будинком і розташованих поруч із спальнею.

РАДІОШЛЯХ RTS – Ідеальне рішення, засноване на інноваційній технології Somfy, дозволяє встановлювати та розширювати систему приводу, не втручаючись в структуру стіни. Тому це ідеальне рішення не тільки для нового будівництва, але, перш за все, для модернізації або ремонту. Інтуїтивне програмування та відображення програми дозволяють настроїти параметри роботи та відповідну конфігурацію функцій.

МАЄ ВБУДОВАНУ СИГНАЛЬНУ ЛАМПУ

МОЖЛИВІСТЬ ПІДКЛЮЧЕННЯ ФОТОЕЛЕМЕНТІВ – система забезпечує оптимальний захист, якщо між елементами системи з’являється перешкода.

МОЖЛИВІСТЬ ВСТАНОВЛЕННЯ МЕХАНІЧНОГО ПРОТИКРАДІЖНОГО БЛОКУВАННЯ – блокує ворота в закритому положенні, запобігає несанкціонованому відкриттю гаражних дверей.

МОЖЛИВІСТЬ ПІДКЛЮЧЕННЯ АКУМУЛЯТОРА АВАРІЙНОГО ЖИВЛЕННЯ – дозволяє відкривати та закривати ворота у разі відсутності електроенергії.

МОЖЛИВІСТЬ ПІДКЛЮЧЕННЯ СИГНАЛІЗАЦІЇ ТРИВОГИ

МОЖЛИВІСТЬ ПІДКЛЮЧЕННЯ ДОДАТКОВОГО ЗОВНІШНЬОГО ДЖЕРЕЛА ОСВІТЛЕННЯ НП – ОСВІТЛЕННЯ ПІД’ЇЗНОЇ ДОРОГИ.

пульт для привода метро

PULSAR
Передавач Pulsar дозволяє дистанційно керувати воротами та програмувати до 4 різних пристроїв. Він виготовлений з дуже міцних матеріалів, що забезпечують довгий термін його служби.

Привід складається з шини, яка є необхідними елементом для його функціонування, та головки привода. Всередині шини, обладнаної ланцюгом або зубчастим ременем, рухається каретка. Привід відкриває ворота через тягу, закріплену з однієї сторони до каретки, а з другої – до верхнього краю стулки воріт. До інтегрованого в привід радіоприймача можна запрограмувати до 32 передавачів PULSAR RTS.

В комплект приводу входить:

  • головка приводу Metro RTS
  • шина з ланцюгом
  • два 4-х канальні пульти управління PULSAR RTS

У разі встановлення воріт з приводом у приміщенні, в якому немає додаткового входу (крім проєму воріт), використовуйте привід з опцією «Розблокування приводу ззовні».

Комплект автоматики складається з головки приводу і рейки відповідної довжини. Ці елементи не можна замовити окремо.

Гарантія EXTENDED CARE

Гарантія EXTENDED CARE забезпечує продовження стандартної гарантії до 5 років для виробу в зборі: автоматичних секційних воріт, з встановленим на заводі приводом METRO.

Це революційне рішення на ринку, яке забезпечує гарантію виробу в зборі, яким є автоматичні гаражні ворота.

5 років гарантія ворота