НАШ ДЕВІЗ “ІННОВАЦІЇ ТА ЯКІСТЬ”

Випуск виробів світового рівня

У власному проектному відділі та цехах створюється більшість елементів і складальних комплектів.

Випуск виробів світового рівня вимагає застосування інноваційних технологій: автоматизація виробництва забезпечує повторюваність і точність; ефективні процеси виробництва дають гарантію конкурентної ціни; а використання найкращої сировини гарантує найвищу якість виробів.

Все це допомагає нам повністю контролювати процес виробництва продукції.

Випуск виробів світового рівня

ВИРОБНИЧІ ЛІНІЇ

Сучасна комп’ютеризована технологічна лінія

Виробництво сітчастих панельних огорож забезпечує сучасний, повністю автоматизований і контрольований виробничий процес. Технологія виробництва включає, в тому числі, процес прокатки катанки, що поставляється з сталеливарного заводу, що забезпечує відповідність отриманих прутів чітко встановленим параметрам. Інноваційна система транспортування ґратчастих панелей між окремими етапами виробництва дозволяє оптимізувати і поліпшити виробничий процес в цілому.

Сучасна комп’ютеризована технологічна лінія
Виробництво сітчастих панельних огорож забезпечує сучасний, повністю автоматизований і контрольований виробничий процес

Сучасна, комп’ютеризована технологічна лінія забезпечує безперервне виробництво панелей для секційних воріт. Високоякісні компоненти та спеціальна система контролю за роботою лінії забезпечують найвищу якість панелей. У той же час ми не забуваємо про екологію – в процесі виробництва застосовується поліуретанова піна, яка не містить фреону.

СИСТЕМА DUPLEX

Система DUPLEX – це гарантія довголітньої експлуатації виробу.

Система DUPLEX – це гарантія довголітньої експлуатації виробу.

У цеху цинкування та цеху порошкового фарбування сталеві ворота та огорожі отримують такі характеристики як міцність і естетичних вид. Подвійний захист поверхні (система DUPLEX) забезпечує високу ступінь захисту і гарантує довголітню експлуатацію виробу.

У сучасному та екологічному цеху порошкового фарбування всім технологічним процесом керують комп’ютери, забезпечуючи точність заданих хімічних і температурних параметрів. Багатофункціональна система переміщення елементів забезпечує безперервну роботу лінії. Таким чином досягається зниження собівартості та оптимізація продуктивності лінії.

Високу міцність пофарбованого елементу забезпечують два захисних шари: фосфатний і кремнієвий, які збільшують адгезійні здатності третього шару – безпосередньо порошкового фарбування. Поліефірні фасадні фарби найвищої якості відповідають вимогам європейських норм QUALICOAT і GSB. Завдяки застосуванню цієї передової технології, ми досягаємо чудового як захисного, так і декораційного ефекту.

Ми дбаємо про екологію – цех цинкування є безвідходним виробництвом

В процесі вогневого цинкування на поверхні сталі утворюється захисний анти-корозійний шар. Всі вироби занурюється у ванну з текучим цинком (450 ° C), який проникає навіть в найбільш важкодоступні місця. Виняткову міцність оцинкованої поверхні надає спеціальний сплав цинку, нікелю та вісмуту “Technigalva Plus”.