Компанія WIŚNIOWSKI  – це понад 25 років роботи у будівельній галузі. Якість і найвищі стандарти забезпечує наш техніко-виробничий центр, а постійне вдосконалення персоналу, продукції та виробничих ліній сприяє створенню виробів найвищого гатунку.

ЗАХОПЛЕНІСТЬ ТА ІННОВАЦІЙНІ ІДЕЇ

ПРАГНЕННЯ

Ми наполегливо працюємо над реалізацією наших цілей.

Ми наполегливо працюємо над реалізацією наших ідей та цілей, серед яких ключову позицію посідає постійний розвиток і досягнення позиції світового лідера у галузі воріт та огорож.

Ми постійно розвиваємось в усіх сферах нашої діяльності, звертаючи при цьому особливу увагу на соціальну відповідальність.

Компанія WIŚNIOWSKI
В основі нашої діяльності лежить досвід та оптимізація бізнес-процесів.

ЗАХОПЛЕНІСТЬ

В основі нашої діяльності лежить досвід та оптимізація бізнес-процесів.

У нашому колективі працюють люди, які захоплені своєю справою. Вони працюють на авторитет нашого підприємства і є найбільшою його цінністю.

Ми опираємося на досвід та оптимізацію бізнес-процесів. Ми не боїмося складних завдань, вирішення яких потребує від нас змін. Наша компанія йде нога в ногу із часом. Ми завжди розвиваємося і втілюємо в життя технологічні новинки.

ІННОВАЦІЯ

Ми не боїмося складних завдань. Ми знаємо ринок і визначаємо напрямки його розвитку. Кожен процес і кожне завдання ретельно продумане, а його реалізація відбувається за участі найсерйозніших технологій.

Підтвердженням якості наших продуктів є сертифікати відповідності згідно з технічними нормами та європейськими стандартами, що підтверджено сертифікатом СЕ.

ІННОВАЦІЯ
Ми прагнемо покращувати етичні та професіональні стандарти.

ЕТИКА

Ми прагнемо покращувати етичні та професіональні стандарти.

Ми прагнемо покращувати етичні та професіональні стандарти, що відображаються на рівні представлених нашим клієнтам продуктів та послуг. Професіональна етика та навколишнє середовище – наше джерело натхнення.

ДОВІРА

Нашими послугами скористались сотні компаній у Польщі та за кордоном. Ми розуміємо потреби наших Клієнтів та Партнерів. Маючи величезний досвід та знання, ми можемо запропонувати їм високоякісні продукти і продумані конкурентоспроможні рішення.

ДОВІРА
Ми гарантуємо індивідуальні консультації та технічну підтримку

КОМПЕТЕНЦІЇ

Ми гарантуємо індивідуальні консультації та технічну підтримку.

Ми зосереджуємося на комплексному обслуговуванні Клієнтів. Наші цінності – це відповідальність та добросовісність.

Саме ці цінності визначають солідність фірми та ступінь довіри до неї з боку Клієнтів та Партнерів.

ТЕХНОЛОГІЇ

Знання, досвід та високий професіоналізм наших співробітників ми поєднюємо з ефективним застосуванням сучасних технологій.

Такий підхід забезпечує нам можливість постійного розвитку, поліпшення технічних характеристик продуктів та їх відповідність нормам та стандартам.

Знання, досвід та високий професіоналізм наших співробітників ми поєднюємо з ефективним застосуванням сучасних технологій.