Гаражні ворота 

Один з основних елементів корпусу будівлі це гаражні ворота.

Зазвичай це велика площа, 7-15 метрів квадратних, тому потрібно стежити за тим, щоб вона не порушувала гармонію і підтримувала обраний нами візуальний шлях.

Ви знайдете підйомно-поворотні гаражні ворота і сучасні секційні гаражні ворота. Це одні з найбільш технологічних гаражних воріт на ринку. Багато з їхніх переваг непомітні на перший погляд – відмінна теплоізоляція, довговічність, кращі панелі і системи безпеки.

Однак WIŚNIOWSKI також звертає увагу на те, що бачимо – зробити ваш новий будинок економічним, безпечним, зручним і красивим.

Типи гаражних воріт

Для вас представлено чіткий вибір гаражних воріт, які надають широкий спектр можливостей для закриття гаража. Всі ворота відповідають найвищим стандартам комфорту та безпеки. Гаражні ворота чудові у функціональності і можуть використовуватись за будь-яких умов, як для нових, так і для модернізованих об’єктів.

Ви можете обрати одне з кількох рішень гаражних воріт:

 1. Секційні
 2. Розпашні
 3. Підйомно-поворотні
 4. Ролетні

Це розмаїття гаражних воріт вважаються престижними, безпечними та функціональними, які без труднощів закриють ваш гараж, а можливості продукції точно здивують вас.

Секційні ворота PRIME

Преміальні гаражні ворота PRIME

Уявіть собі гаражні ворота нового покоління. Ворота, які не є переосмисленням існуючих рішень, а результатом творчих пошуків рівноваги між сучасною технологією, якістю, безпекою та дизайном. Саме такими є гаражні ворота PRIME.

Детальніше
Секційні ворота UniTherm

Супер теплі секційні гаражні ворота UniTherm

Ворота UniTherm відповідають жорстким нормам по стійкості до вітрового навантаження, водонепроникності та повітропроникності. Ці параметри впливають на тривалість експлуатації воріт, а також сприяють збереженню привабливого зовнішнього вигляду воріт протягом багатьох років.

Детальніше
Секційні ворота UniPro

Універсальні секційні гаражні ворота UniPro

Секційні ворота UniPro – найбільш практичне рішення для Вашого гаража. Це теплі гаражні ворота  для установки в гаражах, що опалюються. Коефіцієнт теплопровідності Uk = 1,07 [Вт / м2xK].

Детальніше
Рулонні, ролетні ворота

Рулонні, ролетні ворота

Всі рулонні гаражні ворота в стандарті обладнані приводом. Полотно воріт намотується на приводний вал, розташований в коробі. Таке рішення дозволяє заощадити місце під стелею.

Детальніше
Розпашні ворота

Розпашні гаражні ворота

Сучасний підхід до традиційних рішень. Двостулкові гаражні ворота – це найбільш економічне рішення для закриття гаражу. Низьку ціну та безперебійну роботу гарантують прості і в той же час перевірені рішення.

Детальніше
Підйомно-поворотні ворота

Підйомно-поворотні гаражні ворота

Підйомно-поворотні  гаражні ворота – це один з найбільш популярних видів воріт на ринку. Проста конструкція і перевірені технічні рішення гарантують безперебійну роботу воріт.

Детальніше

Фото робіт

Гаражні ворота | Функціональність

Одразу на етапі розробки ми впроваджуємо дизайнерські рішення, які подовжують термін служби воріт. До гаражних воріт застосовуються високі технічні параметри і використання високоякісної, оцинкованої сталі таким шляхом ми досягаємо надійний, антикорозійний захист.

Найважливіші аспекти використання гаражних воріт – це безпека і функціональність.

До вашої уваги пропонуємо вам купити гаражні ворота UniTherm, які забезпечують необхідний захист користувачів.

Гаражні ворота UniTherm є висококласними з точки зору вітростійкості, водостійкості та повітропроникності. Значення цих параметрів впливають не тільки на подовження строку служби воріт, але також на збереження їх естетичних якостей протягом багатьох років. Це інноваційне дизайнерське рішення, яке забезпечує довговічність, безпеку, а також функціональність в умовах навантаження, пов’язаних зі щоденним використанням.

 1. Захист від розриву троса
 2. Інтегрований захист від розриву пружин
 3. Захист від перевантаження в автоматичних воротах
 4. Безшумні напрямні ролики
 5. Гнучкі міжпанельні заслони
 6. Запобіжні гальма, що запобігають падінню крила у випадку розриву троса
 7. Безпечна форма панелі
 8. Подвійні, підшипникові ролики