РЕМОНТНІ РІШЕННЯ

RenoSystem  – МОДЕРНІЗАЦІЯ БЕЗ ПЕРЕШКОД

RenoSystem – це відповідь на потреби будівництва, пов’язаного з реконструкцією об’єктів. Завдяки даній системі відсутність монтажного простору навколо гаражного отвору вже не буде проблемою. RenoSystem призначений для секційних воріт UniPro.

RenoSystem

Конструкція створена з спеціально розроблених дверних коробок, пристосованих для монтажу в отворах без перемички, бокового простору або з нерегулюючою поверхнею. Частиною конструкції є система декоративних панелей кольору полотна воріт, які гарантують естетичний зовнішній вигляд воріт, без необхідності обробки цементним розчином.

RenoSystem підходить для безлічі можливих ситуацій, що виникають у разі заміни гаражних воріт, за умови, що до цього часу на об’єкті були встановлені ворота з іншими монтажними вимогами, наприклад, підйомно-поворотні або розсувні ворота.
Конструкція кріпиться проміжним способом до існуючих поверхонь за допомогою системи кронштейнів, які разом з декоративними панелями замінюють відсутні елементів стіни.

RenoSystem – ВАРІАНТИ МОНТАЖУ

Система пропонується в трьох варіантах, які підходять для різних умов монтажу. Існує також можливість регулювання, яка часто необхідна при виконанні ремонту. RenoSystem використовує можливість застосування системи торсіонних пружин в кінці горизонтальних направляючих, завдяки чому можна максимально використовувати просвіт модернізованого отвору. У разі повної відсутності перемички і бічного простору просвіт в’їзду – у версії автоматичних воріт – може зменшитися на 150 мм по висоті і на 240 мм по ширині.

МОНТАЖ В ОТВОРІ З ЗАХИСНОЮ СІТКОЮ ПЕРЕД ПРОРІЗОМ

МОНТАЖ В ОТВОРІ З ЗАХИСНОЮ СІТКОЮ ПЕРЕД ПРОРІЗОМ

МОНТАЖ В ОТВОРІ З ЗАХИСНОЮ СІТКОЮ В ПРОРІЗІ

МОНТАЖ В ОТВОРІ З ЗАХИСНОЮ СІТКОЮ В ПРОРІЗІ

МОНТАЖ ЗА ОТВОРОМ З ЗАХИСНОЮ СІТКОЮ ЗА ПРОРІЗОМ

МОНТАЖ ЗА ОТВОРОМ З ЗАХИСНОЮ СІТКОЮ ЗА ПРОРІЗОМ

Конструкція воріт UniPro Nano80

UniPro Nano80

Конструкція воріт UniPro Nano80 пристосована до умов установки, де низька перемичка не дозволяє встановити автоматичні ворота.

Завдяки спеціально профільованим напрямним автоматичні ворота UniPro Nano80 можуть бути навіть встановлені при перемичці висотою 80 мм, що підвищує комфорт користувачів гаража. UniPro Nano80 є автоматичними воротами, доступними в стандартних розмірах. Різноманітний дизайн, а також величезна колірна гамма дозволить підібрати ворота до традиційної та сучасної забудови.

Nano80

КОНСТРУКЦІЯ ДЛЯ МОНТАЖУ СЕКЦІЙНИХ ВОРІТ

Це рішення дозволяє встановити ворота там, де отвір не відповідає монтажним вимогам виробу, тобто в разі відсутності бокового простору і перемички. Конструкцію можна модифікувати довільно, залежно від того, якого простору не вистачає.

КОНСТРУКЦІЯ ДЛЯ МОНТАЖУ СЕКЦІЙНИХ ВОРІТ