ПРОМИСЛОВІ ДВЕРІ, ВІКНА, ФАСАД, ПЕРЕГОРОДКИ ТА ПРОТИПОЖЕЖНІ ВИРОБИ

ДВЕРІ

АЛЮМІНІЄВІ ДВЕРІ ЗОВНІШНІ ТА ВНУТРІШНІ

Алюмінієві зовнішні та внутрішні двері WIŚNIOWSKI – це ідеальне рішення для всіх, кому важлива оригінальність і необмежені можливості у виборі рішень. Безліч варіантів форми, розмірів, кольорів, скління, фурнітури та оснащення дозволяють підібрати двері для будь-якого об’єкта. Вони ідеально підходять для готелів, квартир, громадських будівель або об’єктів багатоквартирного будівництва.

ДЕТАЛЬНІШЕ

СТАЛЕВІ ПРОФІЛЬНІ ДВЕРІ ЗОВНІШНІ ТА ВНУТРІШНІ

Сталеві профільні двері прекрасно підходять для сходових клітин в багатоквартирних будинках і громадських будівлях. Можуть використовуватися як внутрішні або зовнішні, у версії з склінням або повні, що відкриваються назовні або всередину, з бічною або верхньою фрамугою. Відмінно підійдуть в якості перегородок в офісних будівлях та об’єктах капітального будівництва.

ДЕТАЛЬНІШЕ

СТАЛЕВІ СУЦІЛЬНІ ДВЕРІ ЗОВНІШНІ ТА ВНУТРІШНІ

Сталеві суцільні зовнішні та внутрішні двері. Універсальні, практичні і підходять для будь-якого об’єкта. Дозволяють запланувати в будівлі функціональний шлях пересування. Одно- або двостулкове виконання призначене для будь-якого типу торгових і промислових приміщень, а також для об’єктів житлового будівництва та громадського призначення.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ПОВНІСТЮ СКЛЯНІ ДВЕРІ

Функціональна прикраса будь-якого інтер’єру, також офісного. Різні варіанти виконання та повний асортимент оздоблень дають необмежені можливості для формування форми і адаптації до дизайну об’єкта. Повністю скляні двері також можуть бути вбудовані в перегородки.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ВІКНА

АЛЮМІНІЄВІ ВІКНА

Алюмінієві вікна – це ідеальне рішення всюди там, де важлива надійність і комфорт експлуатації. Вони знаходять застосування в офісних будівлях, об’єктах громадського призначення, торгівлі та обслуговування, в експозиційних залах, готелях, житлових об’єктах, об’єктах спорту і відпочинку, банках, на виробничих підприємствах. Можливість виконання з використанням традиційної периметральної або прихованої фурнітури Roto Designo. Вікна в глухому виконанні або відкриваються. Стулка може бути заповнена однокамерним або двокамерним склопакетом.

ДЕТАЛЬНІШЕ

СТАЛЕВІ ВІКНА

Сталеві зовнішні та внутрішні профільні вікна – це ідеальне рішення для капітального будівництва. Безліч систем і можливостей застосування дозволяють підібрати відповідне рішення згідно індивідуальних потреб. Спеціальна система дуже тонких профілів Jansen Janisol Arte відповідає складним вимогам при реставрації історичних будівель або постіндустріальних об’єктів. Сталеві вікна в системі Jansen Janisol гарантують зовнішній вигляд адаптований для будівельних об’єктів старого типу, зберігаючи при цьому кращі параметри термоізоляції.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ФАСАДНІ КОНСТРУКЦІЇ

АЛЮМІНІЄВІ ТА СТАЛЕВІ ФАСАДИ

Алюмінієві і сталеві фасади призначені для використання в офісних будівлях, об’єктах громадського призначення, торгівлі та обслуговування, в експозиційних залах, готелях, житлових об’єктах, об’єктах спорту та відпочинку, банках, на виробничих підприємствах. Вони створюють ефектний фасад будівлі, забезпечуючи ідеальне освітлення приміщень. Це вони надають будівлі своєрідний характер і стиль.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ПЕРЕГОРОДКИ

АЛЮМІНІЄВІ ТА СТАЛЕВІ ПЕРЕГОРОДКИ

Модульні рішення, що гарантують повну свободу поділу простору. Зручна експлуатація, ідеальне освітлення приміщень і необмежені можливості персоналізації інтер’єру.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ПРОТИПОЖЕЖНІ ВИРОБИ

АЛЮМІНІЄВІ ПРОТИПОЖЕЖНІ ВИРОБИ

Алюмінієві протипожежні вироби компанії WIŚNIOWSKI – це безпека в найкращому виконанні. Вони може бути виконані в класі вогнестійкості EI 30 і EI 60, а глухі вікна також в EI120, із забезпеченням димонепроникненості. Ідеально підходить для використання скрізь, де важлива функціональність і надійність роботи. Столярні вироби можуть мати внутрішнє і зовнішнє виконання. Існує також можливість виготовлення протипожежного фасаду.

ДЕТАЛЬНІШЕ

СТАЛЕВІ ПРОТИПОЖЕЖНІ ВИРОБИ

Сталеві протипожежні вироби забезпечать безпечне і функціональне планування шляхів пересування. Сталеві протипожежні двері та перегородки можуть бути виготовлені за індивідуальним замовленням, що дозволить адаптувати їх для різної висоти і ширини. Глухі вікна пропонуються в класах вогнестійкості EI30, EI60 і EI120, а двері і перегородки – в класах вогнестійкості EI 30 і EI 60 і з димонепроникненістю Sa і Sm.

ДЕТАЛЬНІШЕ