ПРОМИСЛОВІ ДВЕРІ, ВІКНА, ФАСАД, ПЕРЕГОРОДКИ ТА ПРОТИПОЖЕЖНІ ВИРОБИ

ДВЕРІ

АЛЮМІНІЄВІ ДВЕРІ ЗОВНІШНІ ТА ВНУТРІШНІ

Алюмінієві зовнішні та внутрішні двері WIŚNIOWSKI – це ідеальне рішення для всіх, кому важлива оригінальність і необмежені можливості у виборі рішень. Безліч варіантів форми, розмірів, кольорів, скління, фурнітури та оснащення дозволяють підібрати двері для будь-якого об’єкта. Вони ідеально підходять для готелів, квартир, громадських будівель або об’єктів багатоквартирного будівництва.

АЛЮМІНІЄВІ ДВЕРІ ЗОВНІШНІ ТА ВНУТРІШНІ
 СТАЛЕВІ ПРОФІЛЬНІ ДВЕРІ ЗОВНІШНІ ТА ВНУТРІШНІ

СТАЛЕВІ ПРОФІЛЬНІ ДВЕРІ ЗОВНІШНІ ТА ВНУТРІШНІ

Сталеві профільні двері прекрасно підходять для сходових клітин в багатоквартирних будинках і громадських будівлях. Можуть використовуватися як внутрішні або зовнішні, у версії з склінням або повні, що відкриваються назовні або всередину, з бічною або верхньою фрамугою. Відмінно підійдуть в якості перегородок в офісних будівлях та об’єктах капітального будівництва.

СТАЛЕВІ СУЦІЛЬНІ ДВЕРІ ЗОВНІШНІ ТА ВНУТРІШНІ

Сталеві суцільні зовнішні та внутрішні двері. Універсальні, практичні і підходять для будь-якого об’єкта. Дозволяють запланувати в будівлі функціональний шлях пересування. Одно- або двостулкове виконання призначене для будь-якого типу торгових і промислових приміщень, а також для об’єктів житлового будівництва та громадського призначення.

СТАЛЕВІ СУЦІЛЬНІ ДВЕРІ ЗОВНІШНІ ТА ВНУТРІШНІ
 ПОВНІСТЮ СКЛЯНІ ДВЕРІ

ПОВНІСТЮ СКЛЯНІ ДВЕРІ

Функціональна прикраса будь-якого інтер’єру, також офісного. Різні варіанти виконання та повний асортимент оздоблень дають необмежені можливості для формування форми і адаптації до дизайну об’єкта. Повністю скляні двері також можуть бути вбудовані в перегородки.

ВІКНА

АЛЮМІНІЄВІ ВІКНА

Алюмінієві вікна – це ідеальне рішення всюди там, де важлива надійність і комфорт експлуатації. Вони знаходять застосування в офісних будівлях, об’єктах громадського призначення, торгівлі та обслуговування, в експозиційних залах, готелях, житлових об’єктах, об’єктах спорту і відпочинку, банках, на виробничих підприємствах. Можливість виконання з використанням традиційної периметральної або прихованої фурнітури Roto Designo. Вікна в глухому виконанні або відкриваються. Стулка може бути заповнена однокамерним або двокамерним склопакетом.

АЛЮМІНІЄВІ ВІКНА
СТАЛЕВІ ВІКНА

СТАЛЕВІ ВІКНА

Сталеві зовнішні та внутрішні профільні вікна – це ідеальне рішення для капітального будівництва. Безліч систем і можливостей застосування дозволяють підібрати відповідне рішення згідно індивідуальних потреб. Спеціальна система дуже тонких профілів Jansen Janisol Arte відповідає складним вимогам при реставрації історичних будівель або постіндустріальних об’єктів. Сталеві вікна в системі Jansen Janisol гарантують зовнішній вигляд адаптований для будівельних об’єктів старого типу, зберігаючи при цьому кращі параметри термоізоляції.

ФАСАДНІ КОНСТРУКЦІЇ

АЛЮМІНІЄВІ ТА СТАЛЕВІ ФАСАДИ

Алюмінієві і сталеві фасади призначені для використання в офісних будівлях, об’єктах громадського призначення, торгівлі та обслуговування, в експозиційних залах, готелях, житлових об’єктах, об’єктах спорту та відпочинку, банках, на виробничих підприємствах. Вони створюють ефектний фасад будівлі, забезпечуючи ідеальне освітлення приміщень. Це вони надають будівлі своєрідний характер і стиль.

АЛЮМІНІЄВІ ТА СТАЛЕВІ ФАСАДИ

ПЕРЕГОРОДКИ

АЛЮМІНІЄВІ ТА СТАЛЕВІ ПЕРЕГОРОДКИ

Модульні рішення, що гарантують повну свободу поділу простору. Зручна експлуатація, ідеальне освітлення приміщень і необмежені можливості персоналізації інтер’єру.

АЛЮМІНІЄВІ ТА СТАЛЕВІ ПЕРЕГОРОДКИ

ПРОТИПОЖЕЖНІ ВИРОБИ

АЛЮМІНІЄВІ ПРОТИПОЖЕЖНІ ВИРОБИ

Алюмінієві протипожежні вироби компанії WIŚNIOWSKI – це безпека в найкращому виконанні. Вони може бути виконані в класі вогнестійкості EI 30 і EI 60, а глухі вікна також в EI120, із забезпеченням димонепроникненості. Ідеально підходить для використання скрізь, де важлива функціональність і надійність роботи. Столярні вироби можуть мати внутрішнє і зовнішнє виконання. Існує також можливість виготовлення протипожежного фасаду.

АЛЮМІНІЄВІ ПРОТИПОЖЕЖНІ ВИРОБИ
СТАЛЕВІ ПРОТИПОЖЕЖНІ ВИРОБИ

СТАЛЕВІ ПРОТИПОЖЕЖНІ ВИРОБИ

Сталеві протипожежні вироби забезпечать безпечне і функціональне планування шляхів пересування. Сталеві протипожежні двері та перегородки можуть бути виготовлені за індивідуальним замовленням, що дозволить адаптувати їх для різної висоти і ширини. Глухі вікна пропонуються в класах вогнестійкості EI30, EI60 і EI120, а двері і перегородки – в класах вогнестійкості EI 30 і EI 60 і з димонепроникненістю Sa і Sm.