ПРИВАТНІ ОГОРОЖІ

Комплексні системи огорож WIŚNIOWSKI – це функціональність, безпека та естетика

металевий паркан купити

Види металевих парканів

Наші колекції відображають ідею, в якій металевий паркан стає важливим елементом при створенні навколишнього простору. Кожна з них відрізняється унікальним дизайном, продуманим таким чином, щоб полегшити процес підбору паркану до архітектури об’єкта.

Комплексна пропозиція для огорожі
Металевий паркан modern
Металеві огорожі classic
Ціна металевих парканів lux
Секція PREMIUM
Системні елементи style
Системні елементи vario
Паркани basic wisniowski

Відкатні ворота 

Надійна робота в будь-яких умовах

Відкатні в'їздні ворота Wisniowski

Розпашні ворота 

Даємо Вам почуття безпеки

`Розпашні в'їздні ворота Вішньовськи

Сегменти паркану

Секції та стовпи

сегмени огорожі WISNIOWSKI

Поширені запитання про паркани та ворота

 • Металеві (сталеві) огорожі виробляються оцинковані або ґрунтовані. Наші огорожі цинкуються методом занурення і доля цинку в виробі сягає 8%. Це має велике значення не тільки для ціни, але й якості. Оскільки процес цинкування є дуже дорогим, але на сьогодняшній день це найефективніший захисть від корозії. Також дуже важливий етап якісної підготовки для фарбування після оцинкування.
 • Паркани з металевих штакетин (штахетник) часто пропонуються зібрані НЕ заводським способом, тому конструкція має безліч пошкоджень після різання та свердління отворі, а це однозначна поява корозії за дуже короткий час. Часто використовується проста покрівельна бляха (жерсть), яка не призначена для агресивного навколишнього середовища.
 • Пропоновані нами парканні секційні панелі Vega 3D і Vega 2D оцинковані після зварювання, вони дорожчі, але більш довговічні. Сітка для паркану та секційні панелі в дешевих виробників виготовляються з оцинкованого та пізніше звареного дроту. Це дешевий паркан, який має короткий термін експлуатації.  Щоб знизити ціну сегмента паркану, деякі фірми фарбують виріб на місці, але пофарбування заводським способом якісніше.
 • Дерев’яні паркани, виготовлені з простої імпрегнованої деревини, менш довговічні, ніж виготовлені з термічно обробленої деревини. Часто дерев’яні паркани збираються, використовуючи металевий каркас для обшивки. Це скорочує термін служби через деформацію та вигини. Дуже важливо, якої якості фарбою та яким способом пофарбований штакетник огорожі.
 • Бетонні паркани з блоків, виготовлені з бетону високого класу, не завжди бувають дешевшими за сталевий паркан. Вартість монтажу, додаткові матеріали та потреба в суцільному фундаменті здебільшого призводять до високої ціни. Бетонні блоки, що виготовлені з низького класу та в несертифікованих виробництвах, дешевші, а якість матеріалів безпосередньо впливає на довговічність стовпів та стін огорожі.

Ні, це необов’язково. При обмежених фінансових можливостях рекомендується більшу частину бюджету виділити для фасадної частини огорожі, оскільки вона є візитівкою будинку. А сторони між сусідами або менш чільні місця можна обгородити більш простим  парканом (сегментний 3D або 2D).

Ми пропонуємо Вам велику кількість моделей огорож, які підійдуть для кожного. Модель виберемо і складемо пропозицію, яка підійде для вашої присадибної ділянки і можемо зробити так, що огорожа зіллється з Вашим домом. Огорожа складається індивідуально, для кожної моделі є свої системні елементи, великий вибір з кольорової гами RAL. Серед наших колекцій є моделі бюджетного, середнього і преміум класу. Звернувшись до менеджера він врахує всі нюанси, потреби і зробить індивідуальну пропозицію, яка допоможе прийти до ідеального рішення.

Види металевих огорож:

 • MODERN
 • LUX
 • PREMIUM
 • STYLE
 • VARIO
 • CLASSIC
 • BASIC

Ми виробляємо огорожі більш як 30 років. Марка WISNIOWSKI названа на честь засновника компанії – Анджея Вісьньовського. Наш забор це – міцна і довговічна металева огорожа. Затверджує це наш підхід до вибору сировини, підготовка і виробництво. Матеріал огорожі – це найміцніша сталь, яка захищена від корозії методом гарячого цинкування та порошкового покриття. Ми використовуємо сучасні технологічні лінії і найкращі матеріали. В даний час на площі більше 290 000 м2 ми виробляємо сотні тисяч виробів в день. Імідж марки WISNIOWSKI ми будуємо пропонуючи своїм клієнтам продукцію, яка відповідає найвищим вимогам якості – при застосуванні сучасних технологій виробництва, ми використовуємо інноваційні дизайнерські рішення, які підходять для будь якої присадибної ділянки, для Вас точно знайдеться огорожа.

Купити металеву огорожу від WISNIOWSKI – це рішення потреб, оскільки ми дамо більше ніж огорожу, Ви отримаєте безпекудовговічністьгарантія на 10 років

Не знайшли відповіді на своє запитання ?

Заповніть форму нижче  ⇓

Протягом  3 годин наш менеджер :

 • Проведе презентацію продукції;

 • Запропонує оптимальні варіанти.

 • Надасть пропозицію “під ключ”

Огорожа яка не ржавіє

Купити металевий паркан – це не проста задача. Оскільки інвестиції досить суттєві. Огорожі WISNIOWSKI забезпечують не тільки функціональність та безпеку. Технології обробки металу такі як гаряче цинкування та полімерне порошкове пофарбування гарантують до 100 років відсутності корозії.

Ніхто не хоче підфарбовувати огорожу через три або п’ять років, але кожен хоче що б вибраний варіант не втрачав своєї привабливості десятиріччями. Саме тому варто купити металевий паркан Вішньовськи.

Металевий паркан WISNIOWSKI – це якісний, технологічний, архітектурний виріб. який прикрасить не тільки вашу території, а зробить гарною і прилеглі території до вашого будинку. Велика кількість доступних моделей зроблять Ваші володіння неповторними.

10 років гарантії
огорожа яка не ржавіє
оцинкована огорожа WISNIOWSKI
дизайнерские решения забор