Ласкаво просимо в світ огорож WIŚNIOWSKI

Огорожа WIŚNIOWSKI визначає межі вашого простору. Гарантуючи безпеку, вона стоїть на сторожі домашнього затишку. З огляду на переваги та вимоги наших Клієнтів, ми розробили десятки візерунків, які будуть добре поєднуватися як з традиційними, так і сучасними будівлями. В’їзні ворота та хвіртки забезпечують контроль доступу на Вашу ділянку. Відкрийте для себе престижні, функціональні та довговічні системи огорож для приватних володінь WIŚNIOWSKI.

ПРОДУМАНА КОНФІГУРАЦІЯ — ФУНКЦІОНАЛЬНА КОМПЛЕКСНА СИСТЕМА

Огорожа WIŚNIOWSKI підходить для будь-яких приватних володінь. Це комплексна система, що включає ворота, хвіртки, стовпчики та інші додаткові аксесуари, які можна об’єднувати в залежності від особливостей ділянки. Ідеально підібрані комплектуючі гарантують легкий і швидкий монтаж, а головне — дозволяють домогтися бездоганного візуального ефекту уздовж всієї лінії огорожі. Огородження WIŚNIOWSKI — це не тільки функціональність та безпека. Широкий вибір доступних моделей та варіантів виконання гарантує, що Ваші володіння отримують свій неповторний характер.

БЕЗПЕКА ТА НАДІЙНІСТЬ

Функціональність в’їзду і надійний контроль доступу на приватне володіння багато в чому залежать від правильного вибору в’їзних воріт.
Залежно від характеру володіння можна вибрати традиційні двостулкові ворота або більш зручне рішення — відкатні ворота. Самонесуча конструкція воріт забезпечує плавну роботу в будь-яких умовах. Такі ворота — це синонім надійності. Для безпеки і зручності користувачів привід цих воріт захований в стовпчику, що є частиною конструкції. Це унікальне рішення гарантує, що доступ до контролера буде мати тільки власник ключа. Стовпчик також охороняє привід від впливу атмосферних явищ.

Автоматичні ворота оснащуються сигнальною лампою і датчиком перевантаження. Додатково ворота можуть бути обладнані фотоелементами та планками безпеки. Ворота виготовляються в повній відповідності з жорсткими вимогами стандартів безпеки та мають маркування знаком СЕ.

НАДІЙНІСТЬ ТА ТЕХНОЛОГІЯ

Сталь — це дуже міцна сировина, що є одним з основних конструкційних матеріалів в будівництві. Ми використовуємо фізичні, механічні та технологічні властивості тільки високоякісної сталі. Саме тому комплектуючі наших огорож відрізняються високою стабільністю та міцністю.

Тільки огорожі з надійним захистом від корозії гарантують спокій на довгі роки. Такі огорожі не вимагають регулярного фарбування, підтверджуючи правильність зробленого вибору. Для виготовлення огорож WIŚNIOWSKI ми ​​використовуємо найбільш міцний матеріал — сталь, захищаємо його від корозії, застосовуючи найкращий з доступних на ринку метод гарячого цинкування, а потім додатково підсилюємо захист, наносячи порошкове покриття. Цинкування і фарбування в системі DUPLEX відбувається на технологічній лінії, розробленої спеціально для виробництва огороджень WIŚNIOWSKI, а це значить, що ми контролюємо процес на кожному етапі і можемо гарантувати найвищий рівень якості. На підтвердження високої якості ми надаємо десять років гарантії на антикорозійне покриття сталевих елементів огорож.
В основі виробництва комплексних огорож WIŚNIOWSKI лежать найкращі матеріали та сучасні технологічні лінії, що гарантують нам повторюваність та високу якість продуктів. При проектуванні ми використовуємо метод кінцевих елементів (МСЕ), що дозволяє дізнатися, як буде функціонувати продукт в різних умовах його експлуатації. Точність виготовлення комплектуючих гарантує застосування в технологічному процесі автоматизованих лазерів, згинальних верстатів і бездоганної ручної роботи. Оскільки багато елементів з’єднуються традиційним способом, ми піклуємося про найвищу якість зварювальних швів, застосовуючи новаторські зварювальні технології. Для нас створення огорож — це мистецтво.

ЯК ВИГЛЯДАТИМЕ ВАШЕ ОГОРОЖА? — РЕВОЛЮЦІЯ У ПРОЕКТУВАННІ ОГОРОЖ

Добре продумана і професійно запроектована огорожа дає її власнику впевненість в зручності експлуатації. Саме тому так важливим аспектом є планування всіх елементів: в’їзних воріт, хвіртки, секцій та хоча б поштової скриньки.

Створити оптимальне планування допомагає наша революційна розробка — програма AW Expert, унікальний додаток для проектування огорож. Використовуючи AW Expert, продавець-консультант має можливість підготувати проект огорожі і розрахувати його вартість протягом всього декількох хвилин. AW Expert допомагає в розробці проектів як для маленьких, так і для великих ділянок незалежно від рельєфу місцевості. Програма дає можливість вже на етапі проектування нового огорожі або при плануванні ремонту старої огорожі побачити та при необхідності змінити лінію огорожі, підібрати спосіб установки секцій, вибрати розташування воріт, хвіртки та навіть поштової скриньки. Підготовлений проект одночасно є кошторисом, і його також можна використовувати при узгодженні будівництва огорожі з відповідними органами влади. Проект можна роздрукувати у вигляді специфікації, що в значній мірі полегшує наступне замовлення огорожі.

КОЛЛЕКЦІЇ ДЛЯ ВАС

Наші колекції відображають ідею, в якій огорожа стає важливим елементом при створенні навколишнього простору. Кожна з них відрізняється унікальним дизайном, продуманим таким чином, щоб полегшити процес підбору огорожі до архітектури об’єкта. Завдяки цьому ми досягаємо гармонії стилю. Серед величезного розмаїття можна знайти моделі, що нагадують традиційну художню роботу по металу, класичні та стильні форми, а також модерністські моделі, що відображають сучасні напрямки в архітектурі. Повна свобода в стилізації дозволяє підкреслити особливий характер кожного приватного володіння.