Металевий паркан – це антикорозійність та довговічність

Ми досягли гармонії стилю. Серед величезного розмаїття можна знайти моделі, що нагадують традиційну художню роботу по металу, класичні та стильні форми, а також модерністські моделі, що відображають сучасні напрямки в архітектурі

Замовити онлайн
Каталог онлайн
купити металевий паркан
Консультація і прорахунок
Консультація і розрахунок

Допомога у виборі ідеального варіанту

Доступна ціна
Вигідна ціна без посередників

Ми єдине офіційне представництво в Україні

Пропозиція під ключ
Комплексний супровід

Від проекту до монтажу. Гарантія та післягарантійне обслуговування

Фото металевих парканів

Ласкаво просимо в світ парканів від WISNIOWSKI

Металевий паркан WISNIOWSKI визначає межі вашого простору. Гарантуючи безпеку, він стоїть на сторожі домашнього затишку. З огляду на переваги та вимоги наших Клієнтів, ми розробили десятки візерунків, які будуть добре поєднуватися як з традиційними, так і сучасними будівлями. В’їзні ворота та хвіртки забезпечують контроль доступу на Вашу ділянку. Відкрийте для себе престижні, функціональні та довговічні системи огорож для приватних володінь WISNIOWSKI.

Функціональна комплексна система

паркани для приватного будинку

Металеві паркани підходять для будь-яких приватних володінь. Це комплексна система, що включає ворота, хвіртки, стовпчики та інші додаткові аксесуари, які можна об’єднувати в залежності від особливостей ділянки. Ідеально підібрані комплектуючі гарантують легкий і швидкий монтаж, а головне – дозволяють домогтися бездоганного візуального ефекту уздовж всієї лінії паркану. Купити металевий паркан – це не тільки функціональність та безпека. Широкий вибір доступних моделей та варіантів виконання гарантує, що Ваші володіння отримують свій неповторний характер.

Комплексний металевий паркан

Пропозиції від WISNIOWSKI

Розпашні в'їзні ворота

Розпашні в’їзні ворота

Ми даємо вам почуття безпеки

Дізнатись більше

Відкатні в’їзні ворота

Стабільна робота в усіх умовах

Дізнатись більше
Секції огорожі

Сегменти для огорожі

Довговічність та антикорозійність

Дізнатись більше

Види металевих парканів

Наші колекції відображають ідею, в якій металевий паркан стає важливим елементом при створенні навколишнього простору. Кожна з них відрізняється унікальним дизайном, продуманим таким чином, щоб полегшити процес підбору паркану до архітектури об’єкта.

Комплексна пропозиція для огорожі
Металевий паркан modern
Секція PREMIUM
Ціна металевих парканів lux
Системні елементи vario
Металеві огорожі classic
Системні елементи style
Паркани basic wisniowski

Надійність металевих парканів

Гарантія
Двговічність
Антикорозійність
Дизайн

Безпека та надійність

Функціональність в’їзду і надійний контроль доступу на приватне володіння багато в чому залежать від правильного вибору в’їзних воріт.

Залежно від характеру володіння можна вибрати традиційні двостулкові ворота або більш зручне рішення – відкатні ворота. Самонесуча конструкція воріт забезпечує плавну роботу в будь-яких умовах. Такі ворота – це синонім надійності. Для безпеки і зручності користувачів привід цих воріт захований в стовпчику, що є частиною конструкції. Це унікальне рішення гарантує, що доступ до контролера буде мати тільки власник ключа. Стовпчик також охороняє привід від впливу атмосферних явищ.

Автоматичні ворота оснащуються сигнальною лампою і датчиком перевантаження. Додатково ворота можуть бути обладнані фотоелементами та планками безпеки. Ворота виготовляються в повній відповідності з жорсткими вимогами стандартів безпеки та мають маркування знаком СЕ.

Безпека

Всього за 3 години після заявки

НАШ ЕКСПЕРТ

БЕЗКОШТОВНО :

  • Отримає інформацію по вашому гаражу

  • Проведе презентацію продукції;

  • Запропонує оптимальні варіанти.

  • Створить 3-D візуалізацію

  • Надасть пропозицію “під ключ”

ВІДПРАВТЕ ЗАЯВКУ

щоб отримати індивідуальну пропозицію


Проектування огорож та парканів

Як виглядатиме ваш паркан?

РЕВОЛЮЦІЯ У ПРОЕКТУВАННІ ОГОРОЖ ТА ПАРКАНІВ

Добре продумана і професійно запроектована огорожа чи паркан дає власнику впевненість в зручності експлуатації. Саме тому так важливим аспектом є планування всіх елементів: в’їзних воріт, хвіртки, секцій та хоча б поштової скриньки.

Створити оптимальне планування допомагає наша революційна розробка – програма AW Expert, унікальний додаток для проектування огорож та парканів. Використовуючи AW Expert, менеджер має можливість підготувати проект огорожі і розрахувати вартість протягом декількох хвилин. AW Expert допомагає в розробці проектів як для маленьких, так і для великих ділянок незалежно від рельєфу місцевості. Програма дає можливість вже на етапі проектування нового огорожі або при плануванні ремонту старої огорожі побачити та при необхідності змінити лінію огорожі, підібрати спосіб установки секцій, вибрати розташування воріт, хвіртки та навіть поштової скриньки.

Підготовлений проект одночасно є кошторисом, і його також можна використовувати при узгодженні будівництва огорожі з відповідними органами влади. Проект можна роздрукувати у вигляді специфікації, що в значній мірі полегшує наступне замовлення огорожі.

Купити металевий паркан

Металеві паркани відповідають надійному захисті від корозії, що гарантує спокій на довгі роки. Такі паркани не вимагають регулярного фарбування, підтверджуючи правильність зробленого вибору. Для виготовлення парканів та огорож WISNIOWSKI ми ​​використовуємо найбільш міцний матеріал – сталь, захищаємо його від корозії, застосовуючи найкращий з доступних на ринку метод гарячого цинкування, а потім додатково підсилюємо захист, наносячи порошкове покриття. Цинкування і фарбування металевих парканів відбувається системою DUPLEX на технологічній лінії, розробленої спеціально для виробництва огорож та парканів, а це значить, що ми контролюємо процес на кожному етапі і можемо гарантувати найвищий рівень якості. На підтвердження високої якості ми надаємо 10 років гарантії на антикорозійне покриття сталевих елементів паркану. Тому купити металевий паркан від WISNIOWSKI – це надійність, антикорозійність і довговічність.

Ціна металевого паркану

Ціна на пряму залежить від розмірів, комплектації, додаткових систем, а також від моделі оскільки в нашій колекції більше 10 моделей парканів, які будуть оберігати ваш спокій і власне житло, тому до цього запитання завжди потрібно підійти відповідально, адже потрібно врахувати кожен міліметр і в цьому Вам допоможе наш менеджер, який проведе консультацію, підбере модель паркану, яка відповідатиме архітектурі будинку і ландшафтному дизайну, також знайде таку модель, яка вирішить фінансове запитання.

Купити металевий паркан в Україні

Дніпро

Житомир

Івано-Франківськ

Кропивницький

Луцьк

Миколаїв

Полтава

Сімферополь

Тернопіль

Харків

Ужгород

Хмельницький

Вінниця

Черкаси

Чернівці

Дніпро

Хмельницьк

Суми

Запоріжя

Київ

Луганськ

Львів

Одеса

Херсон

Рівне