СЕГМЕНТИ ТА СТОВПЦІ ДЛЯ ОГОРОЖІ

СЕГМЕНТИ ТА СТОВПЦІ

Сегменти – основні характеристики:

— сегменти представляють собою солідну конструкцію, монтаж якої здійснюється до стовпчика за допомогою монтажних елементів

— в залежності від зразка, заповнення сегментів виконано зі сталевих секцій або прутів

Стовпці — основні характеристики:

— стовпчики виконані зі сталевих секцій

— стовпчики можуть бути забетоновані або встановлені на пластині та закріплені за допомогою анкерних болтів до трамбованого грунту

— фундамент повинен бути виконаний нижче рівня замерзання грунту в даному регіоні

Монтажні розміри та їх позначення, необхідні для правильного підбору і монтажу сегмента — вид з боку ділянки.

S — ширина сегменту (заказний розмір)
So — ширина між стовпчиками
H — висота сегменту (заказний розмір)

ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ТА РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ СЕГМЕНТІВ ТА СТОВПЦІВ

MultiBox — стовп, не схожий на інші

Фахівці компанії WIŚNIOWSKI вирішили змінити сприйняття традиційного стовпа для огорожі, надаючи йому додатковий новий сенс. Так був створений MultiBox — перший функціональний стовп для огорожі з поштовою скринькою, відео-домофоном та вимикачем коду.
MultiBox приховує міцну конструкцію, яка дозволяє використовувати його в якості стовпа з захопленням для воріт і хвіртки, що створює візуальну гармонію та цілісність огорожі. Дизайн стовпа MultiBox продуманий таким чином, щоб його можна було легко порівняти з усіма моделями воріт та огорож від компанії WIŚNIOWSKI. Він також доступний в повній кольоровій гамі.

Всі елементи добре захищені від складних погодних умов, завдяки чому вони не вимагають мастила. Існує також можливість установки декількох отворів під поштові скриньки, що може стати в нагоді в разі будинку для кількох сімей, коли дорога до кількох будинків перегороджена загальними воротами.
Безпека — це основа, яку гарантують всі стовпи для огорож від компанії WIŚNIOWSKI, але тільки MultiBox дає клієнтам настільки широкі можливості в області дизайну і додаткового оснащення електронними функціями, дуже корисними під час повсякденного використання воріт або хвіртки.

ОПЦІЇ

MultiBox доступний у версіях з 1, 2, 3 отворами для листів — з незалежним доступом зі сторони приватної власності та з підсвічуванням LED. Крім того, була введена версія з безпечним слотом для поштових відправлень, інтегрованих з отвором на листи.

СИСТЕМНІ ЕЛЕМЕНТИ

АНТИКОРОЗІЙНИЙ ЗАХИСТ

МІЦНІСТЬ НА БАГАТО РОКІВ

Всі елементи огорож WIŚNIOWSKI піддаються найкращим методам антикорозійного захисту в формі оцинковки і порошкового фарбування. Шар цинку, що отримується в процесі занурення конструкції в розчин рідкого цинку, протягом багатьох десятиліть захищає елементи огорож WIŚNIOWSKI від корозії.

ЕФЕКТИВНИЙ ЗАХИСТ

Оцинкування є економічно вигідною технологією, як на етапі виробництва, так і під час експлуатації. Оцинковані огорожі WIŚNIOWSKI не потребують консервації поверхні протягом багатьох років. У період експлуатації не треба піклуватися про захист елементів за допомогою дорогих засобів, що є необхідністю в разі традиційних огорож.

СИСТЕМА DUPLEX — ПОДВІЙНИЙ ЗАХИСТ

Комбінація властивостей цинкового покриття , а також лакофарбового покриття в системі DUPLEX в значній мірі дозволяє продовжити термін експлуатації огорожі WIŚNIOWSKI. Завжди, незалежно від атмосферних впливів, ми можемо бути впевнені, що огорожі WIŚNIOWSKI матимуть красивий вигляд.

ПЕРЕВІРЕНІ ПРИ БУДЬ-ЯКИХ УМОВАХ

Процес оцинковки WIŚNIOWSKI відповідає європейській нормі PN — EN ISO 1461. Це забезпечує відповідну якість продуктів, що піддаються вогненному оцинкуванню. Цинкове покриття є стійким до температур і до ультрафіолетового випромінювання, а завдяки цим властивостям забезпечує оптимальний антикорозійний захист сталевих поверхонь.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

КОЛЬОРИ

КОЛЬОРИ ТА СТРУКТУРИ

Широка гамма кольорів та візерунків дозволяє підібрати огорожу під фасад, віконну і дверну столярку або декоративні елементи будівлі.
Крім того, порошкове забарвлення гарантує високий естетичний вигляд: відсутність патьоків фарби на поверхні та можливість створення різних декоративних ефектів і отримання різного ступеня глянцю.

Стандартні кольори

Нестандартні кольори

Спеціальні кольори

HOMEINCLUSIVE 2.0 кольори

HIEARTH

HISTEEL

HISTONE

HIRUBY

Інші кольори RAL

УВАГА: Представлені кольори і ступінь глянцю слід сприймати, як орієнтовні.