СЕГМЕНТИ ТА СТОВПЦІ ДЛЯ ОГОРОЖІ

Сегменти та стовпці для огорожі

СЕГМЕНТИ ТА СТОВПЦІ

Сегменти – основні характеристики:

— сегменти представляють собою солідну конструкцію, монтаж якої здійснюється до стовпчика за допомогою монтажних елементів

— в залежності від зразка, заповнення сегментів виконано зі сталевих секцій або прутів

Сегменти та стовпці для огорожі

Стовпці — основні характеристики:

— стовпчики виконані зі сталевих секцій

— стовпчики можуть бути забетоновані або встановлені на пластині та закріплені за допомогою анкерних болтів до трамбованого грунту

— фундамент повинен бути виконаний нижче рівня замерзання грунту в даному регіоні

Монтажні розміри та їх позначення, необхідні для правильного підбору і монтажу сегмента — вид з боку ділянки.

Сегменти та стовпці для огорожі

S — ширина сегменту (заказний розмір)
So — ширина між стовпчиками
H — висота сегменту (заказний розмір)

ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ТА РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ СЕГМЕНТІВ ТА СТОВПЦІВ

MultiBox — стовп, не схожий на інші

Фахівці компанії WIŚNIOWSKI вирішили змінити сприйняття традиційного стовпа для огорожі, надаючи йому додатковий новий сенс. Так був створений MultiBox — перший функціональний стовп для огорожі з поштовою скринькою, відео-домофоном та вимикачем коду.
MultiBox приховує міцну конструкцію, яка дозволяє використовувати його в якості стовпа з захопленням для воріт і хвіртки, що створює візуальну гармонію та цілісність огорожі. Дизайн стовпа MultiBox продуманий таким чином, щоб його можна було легко порівняти з усіма моделями воріт та огорож від компанії WIŚNIOWSKI. Він також доступний в повній кольоровій гамі.

Сегменти та стовпці для огорожі

Всі елементи добре захищені від складних погодних умов, завдяки чому вони не вимагають мастила. Існує також можливість установки декількох отворів під поштові скриньки, що може стати в нагоді в разі будинку для кількох сімей, коли дорога до кількох будинків перегороджена загальними воротами.
Безпека — це основа, яку гарантують всі стовпи для огорож від компанії WIŚNIOWSKI, але тільки MultiBox дає клієнтам настільки широкі можливості в області дизайну і додаткового оснащення електронними функціями, дуже корисними під час повсякденного використання воріт або хвіртки.

ОПЦІЇ

MultiBox доступний у версіях з 1, 2, 3 отворами для листів — з незалежним доступом зі сторони приватної власності та з підсвічуванням LED. Крім того, була введена версія з безпечним слотом для поштових відправлень, інтегрованих з отвором на листи.

Сегменти та стовпці для огорожі

СИСТЕМНІ ЕЛЕМЕНТИ

АНТИКОРОЗІЙНИЙ ЗАХИСТ

Сегменти та стовпці для огорожі

МІЦНІСТЬ НА БАГАТО РОКІВ

Всі елементи огорож WIŚNIOWSKI піддаються найкращим методам антикорозійного захисту в формі оцинковки і порошкового фарбування. Шар цинку, що отримується в процесі занурення конструкції в розчин рідкого цинку, протягом багатьох десятиліть захищає елементи огорож WIŚNIOWSKI від корозії.

Сегменти та стовпці для огорожі

ЕФЕКТИВНИЙ ЗАХИСТ

Оцинкування є економічно вигідною технологією, як на етапі виробництва, так і під час експлуатації. Оцинковані огорожі WIŚNIOWSKI не потребують консервації поверхні протягом багатьох років. У період експлуатації не треба піклуватися про захист елементів за допомогою дорогих засобів, що є необхідністю в разі традиційних огорож.

Сегменти та стовпці для огорожі

СИСТЕМА DUPLEX — ПОДВІЙНИЙ ЗАХИСТ

Комбінація властивостей цинкового покриття , а також лакофарбового покриття в системі DUPLEX в значній мірі дозволяє продовжити термін експлуатації огорожі WIŚNIOWSKI. Завжди, незалежно від атмосферних впливів, ми можемо бути впевнені, що огорожі WIŚNIOWSKI матимуть красивий вигляд.

Сегменти та стовпці для огорожі

ПЕРЕВІРЕНІ ПРИ БУДЬ-ЯКИХ УМОВАХ

Процес оцинковки WIŚNIOWSKI відповідає європейській нормі PN — EN ISO 1461. Це забезпечує відповідну якість продуктів, що піддаються вогненному оцинкуванню. Цинкове покриття є стійким до температур і до ультрафіолетового випромінювання, а завдяки цим властивостям забезпечує оптимальний антикорозійний захист сталевих поверхонь.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

КОЛЬОРИ

КОЛЬОРИ ТА СТРУКТУРИ

Широка гамма кольорів та візерунків дозволяє підібрати огорожу під фасад, віконну і дверну столярку або декоративні елементи будівлі.
Крім того, порошкове забарвлення гарантує високий естетичний вигляд: відсутність патьоків фарби на поверхні та можливість створення різних декоративних ефектів і отримання різного ступеня глянцю.

Стандартні кольори

Нестандартні кольори

Спеціальні кольори

HOMEINCLUSIVE 2.0 кольори

HIEARTH

HISTEEL

HISTONE

HIRUBY

Інші кольори RAL

Сегменти та стовпці для огорожі

УВАГА: Представлені кольори і ступінь глянцю слід сприймати, як орієнтовні.