Привід MOTO

Привід MOTO є результатом вдалої співпраці між брендом WIŚNIOWSKI і Somfy – світовим лідером у сфері автоматизації виробництва та інтелектуальних рішень для управління побутовою технікою.

SOMFY
Привід MOTO

Найважливіші функції приводу закриті в мінімалістичному та елегантному корпусі.

MOTO пропонує надійну та тривалу роботу з перевагами, характерними для цього типу приводів. Дозволяє: керування з допомогою радіопередавачів (пультів д/у), підключення фотоелементів, додаткової сигнальної лампи і кнопки ручного керування. Завдяки можливості доповнення приводу спеціальною батареєю аварійного електроживлення, він працюватиме навіть у випадку відсутності зовнішнього електроживлення.

Найважливіші особливості та функції приводу MOTO:

 • легке програмування – швидке та інтуітивне конфігурування параметрів
 • готовий до роботи – привід має запрограмовані на заводі основні функції і може почати працювати менш ніж за 60 секунд після його установки.
 • амперометричне викриття перешкод – якщо нижній край полотна воріт зустрічається з перешкодою, привід зупинить полотно воріт і негайно підніме їх догори.
 • радіоканал RTS – дозволяє дистанційно керувати приводом.
 • вбудована сигнальна лампа – енергоефективна LED лампа освітлює місце для паркування.
 • можливість підключення фотоелементів – система забезпечує максимальний захист у випадку, коли в проємі воріт (у проміжку між фотоелементами) з’являється перешкода.
 • рейка з ланцюгом з звукопоглинальною системою – забезпечує тиху і плавну роботу, що надзвичайно важливо в першу чергу в гаражах, що розташовані безпосередньо в будівлі багатоквартирного будинку або розташованих поруч зі спальнею.
 • можливість встановлення механічного блокування каретки – замикає ворота в закритому положенні, запобігає несанкціонованому відкриттю дверей гаража.
 • можливість підключення батареї аварійної живлення – дозволяє відкривати і закривати ворота в разі відключення електроживлення.
 • можливість підключення додаткової сигнальної лампи

PULSAR

Двоканальний передавач Pulsar RTS дозволяє дистанційно керувати воротами та програмувати 2 різні пристрої. Він виготовлений з дуже міцних матеріалів, що забезпечує довгий термін його служби.

Пульт Pulsar

Привід складається з шини, яка є необхідними елементом для його функціонування, та головки привода. Всередині шини, обладнаної ланцюгом або зубчастим ременем, рухається каретка. Привід відкриває ворота через тягу, закріплену з однієї сторони до каретки, а з другої – до верхнього краю стулки воріт. До інтегрованого в привід радіоприймача можна запрограмувати до 16 передавачів PULSAR RTS.

В комплект приводу входить:

 • головка приводу Мото RTS
 • шина з ланцюгом
 • два 4-х канальні пульти управління PULSAR RTS

У разі встановлення воріт з приводом у приміщенні, в якому немає додаткового входу (крім проєму воріт), використовуйте привід з опцією «Розблокування приводу ззовні».

Комплект автоматики складається з головки приводу і рейки відповідної довжини. Ці елементи не можна замовити окремо.

Гарантія EXTENDED CARE

Скористайтеся розширеною 3-річною гарантією на автоматичні гаражні ворота з приводом MOTO. Гарантія EXTENDED CARE є унікальною опцією на ринку, щоб розширити стандартну гарантію на автоматичні секційні гаражні ворота, укомплектовані на заводі приводом MOTO.

Розширена 3-річна гарантія під EXTENDED CARE є унікальним рішенням, яке забезпечує більш комфортне використання продукції WISNIOWSKI.

Гарантія EXTENDED CARE