РОЗУМНИЙ ДІМ ВІД WISNIOWSKI

smartCONNECTED – розумні ворота та двері WIŚNIOWSKI

SmartCONNECTED це можливість управляти воротами та дверима з електричним замком з будь-якого місця в світі. Все це за допомогою мобільного додатку Connexoon Acess бренду Somfy, дія якого базується на новітній технології io-home control.

Завдяки smartCONNECTED доступ до будинку перестав залежати від зв’язки ключів. Батьки можуть впустити дитину додому не залишаючи офіс або через кілька секунд перевірити на своєму смартфоні чи закриті вхідні ворота. Крім того розумний будинок може подумати замість своїх мешканців про такі базові дії, як включення сигналізації або – завдяки геолокалізаціі – відкриття воріт перед самим в’їздом.

smartCONNECTED – розумні ворота та двері WIŚNIOWSKI
WiControl дозволяє управляти всіма воротами марки WIŚNIOWSKI

Керуйте доступом з WiControl

WiControl дозволяє управляти всіма воротами марки WIŚNIOWSKI і дверима серії Creo з приводом з будь-якої точки світу. Контролер RI-Co, на базі якого побудована система, використовує мережу micro wi-fi, завдяки якій легко зв’язується з домашнім wi-fi роутером. Не потрібно ніяких додаткових пристроїв, щоб отримати повний контроль.

Контролер доступний в базовій версії та в двох розширених версіях. У базовій версії він дозволяє відкривати або закривати ворота або двері. В розширених версіях додатково дає можливість перевірки їх стану.

TaHoma у Вашому ритмі

Розумний будинок не потребує постійного втручання в систему управління і самостійно дбає про мешканців. Такий комфорт забезпечує автоматика TaHoma Somfy. Завдяки системі TaHoma будь-які пристрої в будинку можна налаштувати на ритм нашого життя. У тому числі ворота і двері, які можна запрограмувати, і вони будуть самі відкриватися або закриватися в певний час дня.

За допомогою телефону Ви зможете постійно контролювати і, в разі необхідності, керувати автоматикою поза налаштованого графіка.

TaHoma
Система AirKey

Гнучкий контроль з AirKey

Система AirKey дозволяє управляти доступом в приміщення через Інтернет. За допомогою онлайн модуля можна визначити, хто, коли і на як довго отримає права доступу. У разі необхідності права доступу можна швидко скасувати або перевірити історію входів конкретних користувачів.

AirKey працює на всіх популярних веб-браузерах, а також на телефонах під управлінням Android. Завдяки мобільному додатку ключ до системи завжди буде з Вами. З його допомогою також можна запрограмувати і інші ідентифікуючі носії, такі, як карти або брелки.