Керуйте воротами та входом в будинок за допомогою свого смартфона

Контролер RI-Co забезпечить Вам безпеку та контроль над Вашим будинком. За допомогою смартфона Ви можете управляти воротами марки WIŚNIOWSKI та дверима серії Creo з електричним замком з будь-якої точки світу.

Використовуйте мобільність

Все, що вам потрібно зробити, це активувати додаток wBox, який доступний в Google Play, App Store та Microsoft Store, щоб активувати привід, який працює з гаражними або огорожними воротами, або електричним замком, який захищає вхідні двері.

WIŚNIOWSKI гараж
WIŚNIOWSKI в'їзні ворота
Вхідні двері

Виберіть версію для себе

Кілька версій Ri-Co дозволять вам регулювати рівень керування відповідно до ваших потреб.
В базовій версії дозволить Вам відкрити або закрити ворота або двері. Його розширені версії додатково дадуть Вам можливість перевірити їх статус. Завдяки RI-Co Pro ми зможемо в будь-який час визначити, наскільки наш будинок належним чином забезпечений, і чи під час нашої відсутності ніхто не намагався до нього увійти.

Ri-Co (базова версія)

Ri-Co (базова версія)
– контролер має два виходи для керування двома контурами

Ri-Co Pro (розширений варіант)

Ri-Co Pro (розширений варіант)
– має 2 виходи та 2 входи, завдяки чому контролер, крім можливості керування двома контурами, отримує зворотний зв’язок щодо їх статусу (відкритий / закритий / проміжний стан)

Ri-Co Pro Set (розширений варіант)

Ri-Co Pro Set (розширений варіант)
– складається з контролера Ri-Co Pro та додатково містить магнітні обмежувачі з проводами та тримачами (2 комплекти)

Зосередьтеся на комфорті та безпеці

Ri-Co використовує мережу Wi-Fi. Не потрібно ніяких додаткових пристроїв, щоб отримати повний контроль. Ri-Co завжди в вашому телефоні, завдяки чому ключі або пульт ДУ становлять надлишкові. Дозвольте собі повний контроль, безпеку та комфорт.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Матеріали для завантаження: