ПОЛІТИКА ВИКОРИСТАННЯ ФАЙЛІВ COOKIE

Дана Політика відноситься до файлів куки [від англ. cookie files] і веб-сторінкам, оператором яких є ТОВ “Польські брами” та “WIŚNIOWSKI” Sp. z oo Sp. SKA з головним офісом в Вельоглови (надалі: “веб-сторінками”).

Що таке файли кукі?

Файли кукі – це інформаційні дані, зокрема текстові файли, які зберігаються на термінальному обладнанні користувачів і використовуються при відвідуванні веб-сторінок. Ці файли дозволяють розпізнати обладнання користувача і відповідно показати веб-сторінку з урахуванням його / її індивідуальних переваг.Файли кукі, як правило, містять назву веб-сторінки, з якої вони отримані, час їх зберігання на термінальному обладнанні, а також унікальний номер.

З якою метою ми використовуємо файли кукі?

Файли кукі використовуються з метою підібрати зміст веб-сторінок згідно перевагам користувача, а також для збільшення ефективності використання веб-сторінок. Файли кукі також використовуються з метою створення анонімних зведених статистик, які допомагають зрозуміти, як користувач використовує веб-сторінки з метою подальшого поліпшення їх структури та змісту. Файли кукі не використовуються для персональної ідентифікації користувача.

Чи містять файли кукі персональні дані?

Персональні дані, зібрані за допомогою файлів куки, можуть використовуватися виключно з метою виконання певних операцій на благо користувача. Такі дані шифруються, щоб виключити можливість доступу до них не уповноважених осіб.

Видалення файлів куки

Як правило, програмне забезпечення для перегляду веб-сторінок за замовчуванням дозволяє розміщувати файли кукі на термінальному обладнанні. Дані настройки можна змінити. Можна заблокувати автоматичне використання файлів кукі в настройках браузера або вибрати настройку, при якій програмне забезпечення буде інформувати про кожній спробі вислати файли кукі на обладнання користувача. Детальна інформація про можливості та способи використання файлів кукі представлена ​​в налаштуваннях програмного забезпечення (веб-браузерів).

Обмеження використання файлів куки може вплинути на роботу деяких функцій веб-браузера.