MultiBox – стовп, не схожий на інші

Фахівці компанії WIŚNIOWSKI вирішили змінити сприйняття традиційного стовпа для огорожі, надаючи йому додатковий новий сенс. Так був створений MultiBox – перший функціональний стовп для огорожі з поштовою скринькою, відео-домофоном та вимикачем коду.
MultiBox приховує міцну конструкцію, яка дозволяє використовувати його в якості стовпа з захопленням для воріт і хвіртки, що створює візуальну гармонію та цілісність огорожі. Дизайн стовпа MultiBox продуманий таким чином, щоб його можна було легко порівняти з усіма моделями воріт та огорож від компанії WIŚNIOWSKI. Він також доступний в повній кольоровій гамі.

MultiBox – стовп, не схожий на інші

Всі елементи добре захищені від складних погодних умов, завдяки чому вони не вимагають мастила. Існує також можливість установки декількох отворів під поштові скриньки, що може стати в нагоді в разі будинку для кількох сімей, коли дорога до кількох будинків перегороджена загальними воротами.
Безпека – це основа, яку гарантують всі стовпи для огорож від компанії WIŚNIOWSKI, але тільки MultiBox дає клієнтам настільки широкі можливості в області дизайну і додаткового оснащення електронними функціями, дуже корисними під час повсякденного використання воріт або хвіртки.

ОПЦІЇ

MultiBox доступний у версіях з 1, 2, 3 отворами для листів – з незалежним доступом зі сторони приватної власності та з підсвічуванням LED. Крім того, була введена версія з безпечним слотом для поштових відправлень, інтегрованих з отвором на листи.

MultiBox доступний у версіях з 1, 2, 3 отворами для листів

СЕГМЕНТИ ТА СТОВПЦІ

Сегменти – основні характеристики:

– сегменти представляють собою солідну конструкцію, монтаж якої здійснюється до стовпчика за допомогою монтажних елементів

– в залежності від зразка, заповнення сегментів виконано зі сталевих секцій або прутів

СЕГМЕНТИ ТА СТОВПЦІ

Стовпці – основні характеристики:

– стовпчики виконані зі сталевих секцій

– стовпчики можуть бути забетоновані або встановлені на пластині та закріплені за допомогою анкерних болтів до трамбованого грунту

– фундамент повинен бути виконаний нижче рівня замерзання грунту в даному регіоні

Монтажні розміри та їх позначення, необхідні для правильного підбору і монтажу сегмента – вид з боку ділянки.

Монтажні розміри та їх позначення

S – ширина сегменту (заказний розмір)
So – ширина між стовпчиками
H – висота сегменту (заказний розмір)

Поширені запитання про паркани та ворота

 • Металеві (сталеві) огорожі виробляються оцинковані або ґрунтовані. Наші огорожі цинкуються методом занурення і доля цинку в виробі сягає 8%. Це має велике значення не тільки для ціни, але й якості. Оскільки процес цинкування є дуже дорогим, але на сьогодняшній день це найефективніший захисть від корозії. Також дуже важливий етап якісної підготовки для фарбування після оцинкування.
 • Паркани з металевих штакетин (штахетник) часто пропонуються зібрані НЕ заводським способом, тому конструкція має безліч пошкоджень після різання та свердління отворі, а це однозначна поява корозії за дуже короткий час. Часто використовується проста покрівельна бляха (жерсть), яка не призначена для агресивного навколишнього середовища.
 • Пропоновані нами парканні секційні панелі Vega 3D і Vega 2D оцинковані після зварювання, вони дорожчі, але більш довговічні. Сітка для паркану та секційні панелі в дешевих виробників виготовляються з оцинкованого та пізніше звареного дроту. Це дешевий паркан, який має короткий термін експлуатації.  Щоб знизити ціну сегмента паркану, деякі фірми фарбують виріб на місці, але пофарбування заводським способом якісніше.
 • Дерев’яні паркани, виготовлені з простої імпрегнованої деревини, менш довговічні, ніж виготовлені з термічно обробленої деревини. Часто дерев’яні паркани збираються, використовуючи металевий каркас для обшивки. Це скорочує термін служби через деформацію та вигини. Дуже важливо, якої якості фарбою та яким способом пофарбований штакетник огорожі.
 • Бетонні паркани з блоків, виготовлені з бетону високого класу, не завжди бувають дешевшими за сталевий паркан. Вартість монтажу, додаткові матеріали та потреба в суцільному фундаменті здебільшого призводять до високої ціни. Бетонні блоки, що виготовлені з низького класу та в несертифікованих виробництвах, дешевші, а якість матеріалів безпосередньо впливає на довговічність стовпів та стін огорожі.

Ні, це необов’язково. При обмежених фінансових можливостях рекомендується більшу частину бюджету виділити для фасадної частини огорожі, оскільки вона є візитівкою будинку. А сторони між сусідами або менш чільні місця можна обгородити більш простим  парканом (сегментний 3D або 2D).

Ми пропонуємо Вам велику кількість моделей огорож, які підійдуть для кожного. Модель виберемо і складемо пропозицію, яка підійде для вашої присадибної ділянки і можемо зробити так, що огорожа зіллється з Вашим домом. Огорожа складається індивідуально, для кожної моделі є свої системні елементи, великий вибір з кольорової гами RAL. Серед наших колекцій є моделі бюджетного, середнього і преміум класу. Звернувшись до менеджера він врахує всі нюанси, потреби і зробить індивідуальну пропозицію, яка допоможе прийти до ідеального рішення.

Види металевих огорож:

 • MODERN
 • LUX
 • PREMIUM
 • STYLE
 • VARIO
 • CLASSIC
 • BASIC

Ми виробляємо огорожі більш як 30 років. Марка WISNIOWSKI названа на честь засновника компанії – Анджея Вісьньовського. Наш забор це – міцна і довговічна металева огорожа. Затверджує це наш підхід до вибору сировини, підготовка і виробництво. Матеріал огорожі – це найміцніша сталь, яка захищена від корозії методом гарячого цинкування та порошкового покриття. Ми використовуємо сучасні технологічні лінії і найкращі матеріали. В даний час на площі більше 290 000 м2 ми виробляємо сотні тисяч виробів в день. Імідж марки WISNIOWSKI ми будуємо пропонуючи своїм клієнтам продукцію, яка відповідає найвищим вимогам якості – при застосуванні сучасних технологій виробництва, ми використовуємо інноваційні дизайнерські рішення, які підходять для будь якої присадибної ділянки, для Вас точно знайдеться огорожа.

Купити металеву огорожу від WISNIOWSKI – це рішення потреб, оскільки ми дамо більше ніж огорожу, Ви отримаєте безпекудовговічністьгарантія на 10 років

Не знайшли відповіді на своє запитання ?

Заповніть форму нижче  ⇓

Протягом  3 годин наш менеджер :

 • Проведе презентацію продукції;

 • Запропонує оптимальні варіанти.

 • Надасть пропозицію “під ключ”

АНТИКОРОЗІЙНИЙ ЗАХИСТ

МІЦНІСТЬ НА БАГАТО РОКІВ

МІЦНІСТЬ НА БАГАТО РОКІВ

Всі елементи огорож WIŚNIOWSKI піддаються найкращим методам антикорозійного захисту в формі оцинковки і порошкового фарбування. Шар цинку, що отримується в процесі занурення конструкції в розчин рідкого цинку, протягом багатьох десятиліть захищає елементи огорож WIŚNIOWSKI від корозії.

ЕФЕКТИВНИЙ ЗАХИСТЕФЕКТИВНИЙ ЗАХИСТ

ЕФЕКТИВНИЙ ЗАХИСТ

Оцинкування є економічно вигідною технологією, як на етапі виробництва, так і під час експлуатації. Оцинковані огорожі WIŚNIOWSKI не потребують консервації поверхні протягом багатьох років. У період експлуатації не треба піклуватися про захист елементів за допомогою дорогих засобів, що є необхідністю в разі традиційних огорож.

СИСТЕМА DUPLEX – ПОДВІЙНИЙ ЗАХИСТ

СИСТЕМА DUPLEX – ПОДВІЙНИЙ ЗАХИСТ

Комбінація властивостей цинкового покриття , а також лакофарбового покриття в системі DUPLEX в значній мірі дозволяє продовжити термін експлуатації огорожі WIŚNIOWSKI. Завжди, незалежно від атмосферних впливів, ми можемо бути впевнені, що огорожі WIŚNIOWSKI матимуть красивий вигляд.

ПЕРЕВІРЕНІ ПРИ БУДЬ-ЯКИХ УМОВАХ

ПЕРЕВІРЕНІ ПРИ БУДЬ-ЯКИХ УМОВАХ

Процес оцинковки WIŚNIOWSKI відповідає європейській нормі PN – EN ISO 1461. Це забезпечує відповідну якість продуктів, що піддаються вогненному оцинкуванню. Цинкове покриття є стійким до температур і до ультрафіолетового випромінювання, а завдяки цим властивостям забезпечує оптимальний антикорозійний захист сталевих поверхонь.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

КОЛЬОРИ ТА СТРУКТУРИ

Широка гамма кольорів та візерунків дозволяє підібрати огорожу під фасад, віконну і дверну столярку або декоративні елементи будівлі.
Крім того, порошкове забарвлення гарантує високий естетичний вигляд: відсутність патьоків фарби на поверхні та можливість створення різних декоративних ефектів і отримання різного ступеня глянцю.

Стандартні кольори

Нестандартні кольори

HOMEINCLUSIVE 2.0 кольори

HIEARTH

HISTEEL

HISTONE

HIRUBY

Інші кольори RAL

Інші кольори RAL

УВАГА: Представлені кольори і ступінь глянцю слід сприймати, як орієнтовні.