Відкатні ворота – це функціональність та безпека

Безперебійна робота в будь-яких умовах. Привід встановлений в стовпчику, це оберігає його від механічних пошкоджень та випадків крадіжок

Відкатні ворота
Консультація і розрахунок
Консультація і розрахунок

Допомога у виборі ідеального варіанту

Вигідна ціна без посередників
Вигідна ціна без посередників

Ми єдине офіційне представництво в Україні

Комплексний супровід
Комплексний супровід

Від проекту до монтажу. Гарантія та післягарантійне обслуговування

Фото відкатних воріт

Безперебійна робота в будь-яких умовах

Гарантія антикор зазисту для ваших воріт

гарантія 10
довговічність
антикоризійність
дизайн

Відкатні ворота з електроприводом

Привід, встановлений в стовпчику – безпека, зручність та естетика

Розміщення автомата в сталевому стовпчику воріт WISNIOWSKI є єдиним таким рішенням на ринку.

Замість автоматики, яка встановлюється зовні, та часто може стати легкою здобиччю злодіїв, або також псує зовнішній вигляд огорожі, варто замовити ворота з вбудованим приводом.

Стовпчик оберігає механізм від впливу навколишнього середовища.

У разі відсутності електроживлення, автомат можна легко розблокувати і відкрити ворота вручну.

 • облаштовується в стовпчику 120х120 мм
 • захисна кришка оберігає привід від впливу атмосферних опадів, механічних пошкоджень та крадіжок.
 • важіль відкривання кришки одночасно призводить до розблокування приводу, а демонтаж кришки забезпечує доступ до приводу.

У наявності також версія з зовнішнім приводом.

Відкатні ворота з електроприводом

Поширені запитання про паркани та ворота

 • Металеві (сталеві) огорожі виробляються оцинковані або ґрунтовані. Наші огорожі цинкуються методом занурення і доля цинку в виробі сягає 8%. Це має велике значення не тільки для ціни, але й якості. Оскільки процес цинкування є дуже дорогим, але на сьогодняшній день це найефективніший захисть від корозії. Також дуже важливий етап якісної підготовки для фарбування після оцинкування.
 • Паркани з металевих штакетин (штахетник) часто пропонуються зібрані НЕ заводським способом, тому конструкція має безліч пошкоджень після різання та свердління отворі, а це однозначна поява корозії за дуже короткий час. Часто використовується проста покрівельна бляха (жерсть), яка не призначена для агресивного навколишнього середовища.
 • Пропоновані нами парканні секційні панелі Vega 3D і Vega 2D оцинковані після зварювання, вони дорожчі, але більш довговічні. Сітка для паркану та секційні панелі в дешевих виробників виготовляються з оцинкованого та пізніше звареного дроту. Це дешевий паркан, який має короткий термін експлуатації.  Щоб знизити ціну сегмента паркану, деякі фірми фарбують виріб на місці, але пофарбування заводським способом якісніше.
 • Дерев’яні паркани, виготовлені з простої імпрегнованої деревини, менш довговічні, ніж виготовлені з термічно обробленої деревини. Часто дерев’яні паркани збираються, використовуючи металевий каркас для обшивки. Це скорочує термін служби через деформацію та вигини. Дуже важливо, якої якості фарбою та яким способом пофарбований штакетник огорожі.
 • Бетонні паркани з блоків, виготовлені з бетону високого класу, не завжди бувають дешевшими за сталевий паркан. Вартість монтажу, додаткові матеріали та потреба в суцільному фундаменті здебільшого призводять до високої ціни. Бетонні блоки, що виготовлені з низького класу та в несертифікованих виробництвах, дешевші, а якість матеріалів безпосередньо впливає на довговічність стовпів та стін огорожі.

Ні, це необов’язково. При обмежених фінансових можливостях рекомендується більшу частину бюджету виділити для фасадної частини огорожі, оскільки вона є візитівкою будинку. А сторони між сусідами або менш чільні місця можна обгородити більш простим  парканом (сегментний 3D або 2D).

Ми пропонуємо Вам велику кількість моделей огорож, які підійдуть для кожного. Модель виберемо і складемо пропозицію, яка підійде для вашої присадибної ділянки і можемо зробити так, що огорожа зіллється з Вашим домом. Огорожа складається індивідуально, для кожної моделі є свої системні елементи, великий вибір з кольорової гами RAL. Серед наших колекцій є моделі бюджетного, середнього і преміум класу. Звернувшись до менеджера він врахує всі нюанси, потреби і зробить індивідуальну пропозицію, яка допоможе прийти до ідеального рішення.

Види металевих огорож:

 • MODERN
 • LUX
 • PREMIUM
 • STYLE
 • VARIO
 • CLASSIC
 • BASIC

Ми виробляємо огорожі більш як 30 років. Марка WISNIOWSKI названа на честь засновника компанії – Анджея Вісьньовського. Наш забор це – міцна і довговічна металева огорожа. Затверджує це наш підхід до вибору сировини, підготовка і виробництво. Матеріал огорожі – це найміцніша сталь, яка захищена від корозії методом гарячого цинкування та порошкового покриття. Ми використовуємо сучасні технологічні лінії і найкращі матеріали. В даний час на площі більше 290 000 м2 ми виробляємо сотні тисяч виробів в день. Імідж марки WISNIOWSKI ми будуємо пропонуючи своїм клієнтам продукцію, яка відповідає найвищим вимогам якості – при застосуванні сучасних технологій виробництва, ми використовуємо інноваційні дизайнерські рішення, які підходять для будь якої присадибної ділянки, для Вас точно знайдеться огорожа.

Купити металеву огорожу від WISNIOWSKI – це рішення потреб, оскільки ми дамо більше ніж огорожу, Ви отримаєте безпекудовговічністьгарантія на 10 років

Не знайшли відповіді на своє запитання ?

Заповніть форму нижче  ⇓

Протягом  3 годин наш менеджер :

 • Проведе презентацію продукції;

 • Запропонує оптимальні варіанти.

 • Надасть пропозицію “під ключ”

Управління відкатними воротами

Відкатні ворота, керовані вручну, зі стовпами огорожі

Відкатні ворота, керовані вручну, зі стовпами огорожі

Відкатні ворота з електроприводом зі стовпами огорожі

Відкатні ворота з електроприводом зі стовпами огорожі

Основні характеристики:

 • відкатні ворота є самонесучою конструкцією, несучий елемент встановлюється на фундаменті та кріпиться за допомогою фундаментних болтів;
 • стулка воріт рухається на відстані кількох сантиметрів від землі, тому нічим не блокується;
 • в залежності від зразка, заповнення стулки виконано зі сталевих секцій або прутків;
 • несуча рейка 95×85 мм кріпиться до стулки воріт. Рейка виконана в безвідходній технології з оцинкованого металу – це унікальний процес виробництва одного з ключових елементів воріт гарантує безаварійну, плавну і тиху роботу воріт;
 • роликова каретка в рейці – 95х85 [мм];
 • монтаж воріт може бути здійснений на двох або трьох фундаментних анкерних болтах;
роликова каретка в рейці

Роликова каретка в рейці 95 х 85 [мм]

Функціональність та безпека

Вимикач навантаження призводить до зупинки воріт та їх поверненню в зворотне положення, якщо під час закривання стулка воріт зіткнеться з якою-небудь перешкодою. Крім того, гумова планка на торці стулки захищає від пошкоджень в разі зіткненні з перешкодою (наприклад, автомобілем)

Вимикач навантаження призводить до зупинки воріт та їх поверненню в зворотне положення, якщо під час закривання стулка воріт зіткнеться з якою-небудь перешкодою. Крім того, гумова планка на торці стулки захищає від пошкоджень в разі зіткненні з перешкодою (наприклад, автомобілем)

Фотоелементи забезпечують зупинку воріт та їх повернення у відкрите положення, якщо в отворі з’явиться якась перешкода

Фотоелементи забезпечують зупинку воріт та їх повернення у відкрите положення, якщо в отворі з’явиться якась перешкода

Сигнальна лампа повідомляє про закривання або відкривання відкатних воріт

Сигнальна лампа повідомляє про закривання або відкривання відкатних воріт

Напруга живлення воріт 24В або 230В

Напруга живлення воріт 24В або 230В – в разі пошкодження кабель електроживлення не становить загрози для життя і здоров’я людини

Автоматичне закривання

Автоматичне закривання забезпечує самостійне закривання воріт після запрограмованого часу. Якщо виїжджаючи або в’їзжаю Ви забудете закрити ворота, автоматика зробить це за Вас

Захист приводу оберігає привід від впливу атмосферних умов, механічних пошкоджень та випадків крадіжок

Захист приводу оберігає привід від впливу атмосферних умов, механічних пошкоджень та випадків крадіжок

Купити відкатні ворота в WISNIOWSKI

Відкатні ворота – відповідають будь-якій присадибній ділянці. Компоненти відкатних воріт ідеально сумісні і гарантують легку та швидке встановлення. Ворота WISNIOWSKI забезпечують не тільки функціональність та безпеку, а велика кількість моделей зроблять Ваші володіння неповторним.

WISNIOWSKI займається виробництвом вже більше 30 років. 120 000 м2 виробляємо сотні тисяч виробів в день. Імідж марки базується на тому, що пропонуємо своїм клієнтам продукцію, яка відповідає найвищим вимогам якості – при застосуванні сучасних технологій виробництва, ми використовуємо інноваційні дизайнерські рішення. Ми дотримуємось положень законодавства щодо виробленої продукції, безпеки та споживання енергії, а також дотримання вимог, що містяться в процедурах акредитованих органів сертифікації, які допускають нашу продукцію до специфічного використання.

Ви отримаєте широкий вибір серед колекції, кожна з них відрізняється унікальним дизайном, які продумані так, щоб полегшити підбір воріт до навколишнього середовища, спроектовані в будь-якому стилі, досягаючи ефекту гармонії. Серед вибору є стилізовані моделі, класичні форми, а також модерністичні зразки, що вважається сучасною тенденцією в архітектурі.

Ціна відкатних воріт

Серед колекцій моделей 100% знайдете ідеальну для вашого простору. З вибором моделі вам допоможе менеджер, який підбере модель, яка буде відповідати Вашим вимогам по ціні, дизайну і гармонії з навколишнім середовищем. На ціну відкатних воріт впливає комплектація, додаткові опції і сама модель. Також Ви можете обрати ворота з різними видами управління.

Види управління:

 • ручне управління;
 • автоматичне управління;

Автоматичні ворота облаштовані сигнальною лампою та вимикачами перевантажень, додатково можна встановити фотоелементи та захисні планки. Автоматичні відкатні ворота це пристрої, які відповідають стандартам безпеки, що затверджується знаком CE.

Купити відкатні ворота в Україні

Дніпро

Житомир

Івано-Франківськ

Кропивницький

Луцьк

Миколаїв

Полтава

Сімферополь

Тернопіль

Харків

Ужгород

Хмельницький

Вінниця

Черкаси

Чернівці

Дніпро

Хмельницьк

Суми

Запоріжя

Київ

Луганськ

Львів

Одеса

Херсон

Рівне

* Без проблем доставимо і змонтуємо відкатні ворота в любому місті України.

Популярні моделі

ворота Модель: BASIC-AW-10.90

Модель: BASIC-AW-10.90

ворота Модель: CLASSIC-AW.10.76

Модель: CLASSIC-AW.10.76

ворота Модель: LUX-AW.10.31

Модель: LUX-AW.10.31

ворота Модель: MODERN-AW.10.115

Модель: MODERN-AW.10.115

ворота Модель: MODERN-AW.10.228 (20×20)

Модель: MODERN-AW.10.228 (20×20)

ворота Модель: MODERN AW.10.229

Модель: MODERN AW.10.229

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Кольори та структури

Широка гамма кольорів та візерунків дозволяє підібрати огорожу під фасад, віконну і дверну столярку або декоративні елементи будівлі. Крім того, порошкове забарвлення гарантує високий естетичний вигляд: відсутність патьоків фарби на поверхні та можливість створення різних декоративних ефектів і отримання різного ступеня глянцю.

Стандартні кольори:

Горечкавково-синій | RAL 5010

Горечкавково-синій | RAL 5010

Зелений мох | RAL 6005

Зелений мох | RAL 6005

Антрацитно-сірий | RAL 7016

Антрацитно-сірий | RAL 7016

Кам’яно-сірий | RAL 7030 / матовий

Кам’яно-сірий | RAL 7030 / матовий

Сепія коричнева | RAL 8014

Сепія коричнева | RAL 8014

Коричневий сірий | RAL 8019

Коричневий сірий | RAL 8019

Чорний бурштин | RAL 9005 /

Чорний бурштин | RAL 9005 / матовий і матовий структурний

Нестандартні кольори:

Винно-червоний | RAL 3005 /

Винно-червоний | RAL 3005 / матовий

Сіре вікно | RAL 7040

Сіре вікно | RAL 7040

Шоколадно-коричневий | RAL 8017 / матовий

Шоколадно-коричневий | RAL 8017 / матовий

Транспортний білий | RAL 9016 / матовий

Транспортний білий | RAL 9016 / матовий

Нестандартні кольори:

чавун

Чавун

кварц

Кварц

HOMEINCLUSIVE 2.0 кольори

HIEARTH

HI SMOKE GREEN

HI SMOKE GREEN

HI WILLOW GREEN

HI WILLOW GREEN

HI FERN GREEN

HI FERN GREEN

HI DEEP GREEN

HI DEEP GREEN

HISTEEL

HI TRUE BLUE

HI TRUE BLUE

HI MARINA HORIZON

HI MARINA HORIZON

HI ANTHRACITE

HI ANTHRACITE

HI MODERN GRAPHITE

HI MODERN GRAPHITE

HISTONE

HI COMFORT GREY

HI COMFORT GREY

HI WARM STONE

HI WARM STONE

HI QUARTZ GREY

HI QUARTZ GREY

HI BROWN STONE

HI BROWN STONE

HIRUBY

HI MOODY CORAL

HI MOODY CORAL

HI FLAME RED

HI FLAME RED

HI MODERN MAROON

HI MODERN MAROON

HI DEEP BROWN

HI DEEP BROWN