РОЗУМНИЙ ДІМ – AirKey

Система AirKey дозволяє управляти доступом в приміщення через Інтернет

ГНУЧКИЙ КОНТРОЛЬ З AirKey

ГНУЧКИЙ КОНТРОЛЬ З AirKey

За допомогою онлайн модуля можна визначити, хто, коли і на як довго отримає права доступу. У разі необхідності права доступу можна швидко скасувати або перевірити історію входів конкретних користувачів.

AirKey працює на всіх популярних веб-браузерах, а також на телефонах під управлінням Android. Завдяки мобільному додатку ключ до системи завжди буде з Вами. З його допомогою також можна запрограмувати і інші ідентифікуючі носії, такі, як карти або брелки.

СИСТЕМА – AirKey

Система контролю доступу – це комплекс взаємопов’язаних електронних і механічних пристроїв, дія яких спрямована на захист окремих зон від несанкціонованого доступу. Система ідентифікує та записує кожну подію (час, вхід, особа, тип ключа).

КАРТА КОРИСТУВАЧА

КАРТА КОРИСТУВАЧА

БРЕЛОК КОРИСТУВАЧА

БРЕЛОК КОРИСТУВАЧА

ЕЛЕКТРОННИЙ ЦИЛІНДР

ЕЛЕКТРОННИЙ ЦИЛІНДР

AirKey є бездротовою системою, яка складається з виконавчих елементів, таких, як електронний циліндр (односторонній контроль, двосторонній контроль) і носіїв інформації (карта, брелок), які виконують функцію ключа. Однією картою / брелоком можна відкрити будь-яке число циліндрів.
Система використовує технології NFC і RFID, в яких доступ можливий після зближення носія і циліндра на відстань не більше 20 – 30 [мм]. Всі елементи системи можна запрограмувати за допомогою одного з двох інструментів. Першим з них є станція кодування, яка працює тільки при дротовому з’єднанні з комп’ютером, на якому запущено управляючий додаток. Другий інструмент – це мобільний телефон з підтримкою технології NFC. У цьому випадку підключення до будь-якої мережі Wi-Fi або запуск передачі даних, перетворює Ваш телефон в бездротову станцію кодування. Управління системою з мобільного телефону відбувається за допомогою програми AirKey.
Для того, щоб зчитувати журнал подій, необхідно запустити відповідну функцію в телефоні і наблизити його до циліндра. Точно так же завантажуються нові повноваження для кожного циліндра та зчитується журнал подій.
KeyCredit – це кредитне сальдо необхідне для затвердження змін в системі. Єдиними операціями, які вимагають наявності коштів, є створення і зміна прав доступу. Видалення носіїв і дозволів є безкоштовним. Завдяки цьому ви платите тільки за те, що вам потрібно.

УПРАВЛІННЯ ТЕЛЕФОНОМ

Мобільний телефон є центральним елементом системи, що з’єднує всі його компоненти. Завдяки цьому не потрібно ніяких додаткових операційних пристроїв. За допомогою телефону можна надавати нові повноваження, кодувати карти, видаляти загублені ключі, оновлювати програмне забезпечення циліндрів, завантажувати історію подій, передавати чорний список і відкривати двері.

Для блокування дозволів неуповноваженого користувача не потрібно входити в приміщення або відкривати двері. Досить видалити права і наблизити телефон до циліндра. Більш того, немає необхідності робити цього особисто. Можна віддалено надати повноваження з технічного обслуговування (без можливості відкривання дверей і перевірки історії) будь-якому користувачеві телефону з функцією NFC, який від Вашого імені оновить чорний список.