В’ЇЗНІ ВОРОТА ТА ХВІРТКА GARDIA

Це комплексне рішення для дому та бізнесу

ВОРОТА ТА ХВІРТКА GARDIA

ВОРОТА ТА ХВІРТКА GARDIA

Ворота і хвіртка GARDIA – це комплексне рішення для дому та бізнесу. У комплекті з воротами та хвірткою поставляються несучі стовпи, а також петлі і замок LOCINOX. Захист від корозії методом гарячого цинкування або системою Duplex: гаряче цинкування + поліестрове покриття.

Ворота і хвіртки GARDIA – є ідеальним рішенням для широкого кола об’єктів приватного, громадського та промислового призначення. Ворота можуть встановлюватися для огорожі котеджів і дачних ділянок, парків, шкіл, дитячих садів, магазинів і т.д.

ЗАПОВНЕННЯ ВОРІТ ТА ХВІРТКИ

Стулка воріт або хвіртки може бути заповнена решітчастою панеллю Vega 2D з діаметром прутка 6/5/6 або решітчастою панеллю Vega 2D Super 8/6/8. Решітчаста панель приварюється до конструкції.

Двостулкові ворота GARDIA, заповнення решітчастою панеллю Vega 2D

Двостулкові ворота GARDIA, заповнення решітчастою панеллю Vega 2D

Хвіртка GARDIA, заповнення решітчастою панеллю Vega 2D

Хвіртка GARDIA, заповнення решітчастою панеллю Vega 2D

ОСОБЛИВОСТІ

СОЛІДНА КОНСТРУКЦІЯ

Ворота і хвіртки з несучими стовпами відрізняються солідною конструкцією і можуть бути заповнені решітчастою панеллю тип Vega 2D або Vega 2D Super, яка приварюється до конструкції.

СОЛІДНА КОНСТРУКЦІЯ

ПЕТЛІ LOCINOX 180 °

Застосування надійних петель LOCINOX забезпечує кут відкривання до 180 °. Петлі з широким діапазоном регулювання.

ПЕТЛІ LOCINOX 180 °

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

Конструкція воріт і хвірток забезпечує будь-яке з можливих напрямків відкривання. Для цього досить забетонувати відповідним чином стовпи та в разі необхідності перекласти універсальну планку і язичок замку.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

СТІЙКІСТЬ ДО КОРОЗІЇ

Ворота та хвіртки захищені від корозії методом гарячого цинкування або поєднанням гарячого цинкування та поліестрового покриття.

СТІЙКІСТЬ ДО КОРОЗІЇ

Отримайте безкоштовну консультацію від експерта Wisniowski.

А також дізнайтесь про акції та знижки.

Ми чекаємо саме на Вас!

СТВОРІТЬ КОМПЛЕКСНУ СИСТЕМУ ПРОМИСЛОВИХ ОГОРОЖ

Огородження WIŚNIOWSKI – це комплексна система. У нашій пропозиції для дому та бізнесу ви знайдете сучасні сталеві огорожі, панельні огорожі та з заповненням замкнутим профілем. Наші огорожі відрізняються солідністю, якістю і довговічністю, будучи одночасно втіленням елегантності та стилю. Комплексна пропозиція WIŚNIOWSKI в значній мірі полегшує процес огорожі об’єкта, забезпечує його безпеку і дозволяє підкреслити винятковий зовнішній вигляд об’єкта. Огородження WIŚNIOWSKI – це кращий вибір для приватних володінь і котеджів, а також для промислових об’єктів. Скористайтеся повним асортиментом і створіть свою огорожу.

Огородження WIŚNIOWSKI

Системна огорожа з двостулковими воротами та хвірткою GARDIA із заповненням решітчастою панеллю Vega 2D

Системна огорожа

Системна огорожа з двостулковими воротами та хвірткою GARDIA із заповненням решітчастою панеллю Vega 2D Super

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

КОЛЬОРИ

Система DUPLEX®

Поєднання властивостей цинкового та лакофарбового покриття в системі DUPLEX® в значній мірі збільшує період експлуатації огороджень WIŚNIOWSKI. Незалежно від погодних умов, ми можемо бути впевнені, що огорожі WIŚNIOWSKI завжди зберігають свій естетичний зовнішній вигляд.

Ворота доступні у версії, що пройшла гаряче цинкування, або у поєднанні цинкування з поліестровим покриттям. У стандарті ворота доступні наступних кольорів: RAL 6005 MAT, RAL 7016 MAT.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Стулка воріт та хвіртки

Виконання конструкції стулки воріт або хвіртки залежить від їх розмірів. Можливе застосування профілів січенням 60×40 або 80×40 мм. У стулці універсальний замок з можливістю зміни напрямку його замикання. Ворота також оснащуються засувом LOCINOX. З боків стулки приварені кронштейни петель LOCINOX.

Стовпи воріт та хвіртки

Стовпи воріт та хвірток є невід’ємною частиною виробу. Стовпи підібрані з урахуванням вимог по міцності всієї конструкції. Стовпи оснащуються сталевими кришками типу пірамідка. Стовпи виробляються з профілю перетином: 80×80, 100×100, 120×120 і 160×160 мм.

РОЗМІРИ СТОВПА ВОРІТ ТА ХВІРТКИ
A Ширина воріт So [мм] Ширина хвіртки So [мм]
Стовп з профілю 80×80 мм  2000 – 2500  1000 – 1250
Стовп з профілю 100×100 мм  3000 – 4000  1500 – 2000
Стовп з профілю 120×120 мм  4500 – 5500
Стовп з профілю 160×160 мм  6000 – 8000
Стовпи воріт