В’ЇЗНІ ВОРОТА ТА ХВІРТКА GARDIA

Це комплексне рішення для дому та бізнесу

ВОРОТА ТА ХВІРТКА GARDIA

Ворота і хвіртка GARDIA – це комплексне рішення для дому та бізнесу. У комплекті з воротами та хвірткою поставляються несучі стовпи, а також петлі і замок LOCINOX. Захист від корозії методом гарячого цинкування або системою Duplex: гаряче цинкування + поліестрове покриття.

Ворота і хвіртки GARDIA – є ідеальним рішенням для широкого кола об’єктів приватного, громадського та промислового призначення. Ворота можуть встановлюватися для огорожі котеджів і дачних ділянок, парків, шкіл, дитячих садів, магазинів і т.д.

ЗАПОВНЕННЯ ВОРІТ ТА ХВІРТКИ

Стулка воріт або хвіртки може бути заповнена решітчастою панеллю Vega 2D з діаметром прутка 6/5/6 або решітчастою панеллю Vega 2D Super 8/6/8. Решітчаста панель приварюється до конструкції.

Двостулкові ворота GARDIA, заповнення решітчастою панеллю Vega 2D

Хвіртка GARDIA, заповнення решітчастою панеллю Vega 2D

ОСОБЛИВОСТІ

СОЛІДНА КОНСТРУКЦІЯ

Ворота і хвіртки з несучими стовпами відрізняються солідною конструкцією і можуть бути заповнені решітчастою панеллю тип Vega 2D або Vega 2D Super, яка приварюється до конструкції.

ПЕТЛІ LOCINOX 180 °

Застосування надійних петель LOCINOX забезпечує кут відкривання до 180 °. Петлі з широким діапазоном регулювання.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

Конструкція воріт і хвірток забезпечує будь-яке з можливих напрямків відкривання. Для цього досить забетонувати відповідним чином стовпи та в разі необхідності перекласти універсальну планку і язичок замку.

СТІЙКІСТЬ ДО КОРОЗІЇ

Ворота та хвіртки захищені від корозії методом гарячого цинкування або поєднанням гарячого цинкування та поліестрового покриття.

Пропонуємо вам залишити заявку

  • Виберемо найкращий варіант

  • Візуалізуємо
  • Отримаєте пропозицію “під ключ”

Експерт проведе консультацію і запропонує найвигідніший варіант

СТВОРІТЬ КОМПЛЕКСНУ СИСТЕМУ ПРОМИСЛОВИХ ОГОРОЖ

Огородження WIŚNIOWSKI – це комплексна система. У нашій пропозиції для дому та бізнесу ви знайдете сучасні сталеві огорожі, панельні огорожі та з заповненням замкнутим профілем. Наші огорожі відрізняються солідністю, якістю і довговічністю, будучи одночасно втіленням елегантності та стилю. Комплексна пропозиція WIŚNIOWSKI в значній мірі полегшує процес огорожі об’єкта, забезпечує його безпеку і дозволяє підкреслити винятковий зовнішній вигляд об’єкта. Огородження WIŚNIOWSKI – це кращий вибір для приватних володінь і котеджів, а також для промислових об’єктів. Скористайтеся повним асортиментом і створіть свою огорожу.

Системна огорожа з двостулковими воротами та хвірткою GARDIA із заповненням решітчастою панеллю Vega 2D

Системна огорожа з двостулковими воротами та хвірткою GARDIA із заповненням решітчастою панеллю Vega 2D Super

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

КОЛЬОРИ

Система DUPLEX®

Поєднання властивостей цинкового та лакофарбового покриття в системі DUPLEX® в значній мірі збільшує період експлуатації огороджень WIŚNIOWSKI. Незалежно від погодних умов, ми можемо бути впевнені, що огорожі WIŚNIOWSKI завжди зберігають свій естетичний зовнішній вигляд.

Ворота доступні у версії, що пройшла гаряче цинкування, або у поєднанні цинкування з поліестровим покриттям. У стандарті ворота доступні наступних кольорів: RAL 6005 MAT, RAL 7016 MAT.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Стулка воріт та хвіртки

Виконання конструкції стулки воріт або хвіртки залежить від їх розмірів. Можливе застосування профілів січенням 60×40 або 80×40 мм. У стулці універсальний замок з можливістю зміни напрямку його замикання. Ворота також оснащуються засувом LOCINOX. З боків стулки приварені кронштейни петель LOCINOX.

Стовпи воріт та хвіртки

Стовпи воріт та хвірток є невід’ємною частиною виробу. Стовпи підібрані з урахуванням вимог по міцності всієї конструкції. Стовпи оснащуються сталевими кришками типу пірамідка. Стовпи виробляються з профілю перетином: 80×80, 100×100, 120×120 і 160×160 мм.

РОЗМІРИ СТОВПА ВОРІТ ТА ХВІРТКИ
A Ширина воріт So [мм] Ширина хвіртки So [мм]
Стовп з профілю 80×80 мм  2000 – 2500  1000 – 1250
Стовп з профілю 100×100 мм  3000 – 4000  1500 – 2000
Стовп з профілю 120×120 мм  4500 – 5500
Стовп з профілю 160×160 мм  6000 – 8000