РОЗПАШНІ ВОРОТА ТА ХВІРТКА MODEST

Це комплексне рішення для дому та бізнесу

ВОРОТА ТА ХВІРТКА MODEST

ВОРОТА ТА ХВІРТКА MODEST

Ворота та хвіртка Modest – це комплексне рішення для дому та бізнесу. У комплекті з воротами та хвірткою поставляються несучі стовпи, а також петлі і замок. Захист від корозії шляхом гарячого цинкування або системою Duplex: гаряче цинкування + поліестрове покриття.

Ворота та хвіртка Modest ідеально підходять для різного роду об’єктів приватного, громадського та промислового характеру. Ворота можна застосовувати для огорожі приватних володінь, парків, шкіл, дитячих садів, складів і т.д.

СТУЛКИ ВОРІТ ТА ХВІРТКИ

Конструкція воріт та хвіртки виготовляється з профілю перерізом 40х40 мм. Стулка оснащується комплектом петель і замком. Двостулкові ворота додатково мають засув та обмежувач стулки. Стулка воріт і хвіртка заповнюються панеллю Vega B. Панелі зварюються з прута діаметром 5 мм. Панель приварюється до конструкції із зовнішнього боку. Стовпи воріт і хвірток є інтегральною частиною виробу. Стовпи підібрані з урахуванням міцності вимог, пропонованих до конструкції в цілому. Стовпи оснащуються пластиковими кришками. Стовпи виробляються з профілю перерізом 80×80 мм.

Двостулкові ворота Modest

Двостулкові ворота Modest, заповнення решітчастою панеллю Vega B

Хвіртка Modest

Хвіртка Modest, заповнення решітчастою панеллю Vega B

ХАРАКТЕРИСТИКИ

КОМПЛЕКСНІСТЬ

Ворота та хвіртки Modest можна також поєднувати з панеллю Vega B і стовпчиками. Вигини в заповненні воріт і хвіртки, а також панельних огорож розташовуються на одній висоті, привносячи гармонію в характер огорожі.

КОМПЛЕКСНІСТЬ

ОПТИМАЛЬНА КОНСТРУКЦІЯ

Стулка воріт і хвіртки може бути заповнена решітчастою панеллю Vega B. Панель приварюється до конструкції. Можливо два напрямки відкривання: праві всередину (PW) або ліві всередину (LW).

ОПТИМАЛЬНА КОНСТРУКЦІЯ

СТІЙКІСТЬ ДО КОРОЗІЇ

Ворота та хвіртки захищені від корозії методом гарячого цинкування або цинкуванням з поліестровим покриттям.

СТІЙКІСТЬ ДО КОРОЗІЇ

УНІВЕРСАЛЬНИЙ МОНТАЖ

Проста конструкція виробів забезпечує їх швидкий і легкий монтаж.

УНІВЕРСАЛЬНИЙ МОНТАЖ

Отримайте безкоштовну консультацію від експерта Wisniowski.

А також дізнайтесь про акції та знижки.

Ми чекаємо саме на Вас!

СТВОРІТЬ КОМПЛЕКСНУ СИСТЕМУ ПРОМИСЛОВИХ ОГОРОЖ

Огородження WIŚNIOWSKI – це комплексна система. У нашій пропозиції для дому та бізнесу ви знайдете сучасні сталеві огорожі, панельні огорожі та з заповненням замкнутим профілем. Наші огорожі відрізняються солідністю, якістю і довговічністю, будучи одночасно втіленням елегантності та стилю. Комплексна пропозиція WIŚNIOWSKI в значній мірі полегшує процес огорожі об’єкта, забезпечує його безпеку і дозволяє підкреслити винятковий зовнішній вигляд об’єкта. Огородження WIŚNIOWSKI – це кращий вибір для приватних володінь і котеджів, а також для промислових об’єктів. Скористайтеся повним асортиментом і створіть свою огорожу.

Системна огорожа

Системна огорожа: двостулкові ворота та хвіртка MODEST – заповнення панеллю Vega B

двостулкові ворота та хвіртка MODEST

Системна огорожа: двостулкові ворота та хвіртка MODEST – заповнення панеллю Vega Bt

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

КОЛЬОРИ

Система DUPLEX®

Поєднання властивостей цинкового і лакофарбового покриття в системі DUPLEX в значній мірі збільшує період експлуатації огороджень WIŚNIOWSKI. Незалежно від погодних умов, ми можемо бути впевнені, що огорожі WIŚNIOWSKI завжди зберігають свій естетичний зовнішній вигляд.

Ворота та хвіртки доступні у версії, що пройшли гаряче цинкування, або у версії оцинкованої з поліестровим покриттям. Стандартні кольори: RAL 6005 MAT, RAL 7016 MAT.