ПРОМИСЛОВІ СКЛАДНІ ВОРОТА TRAFFIC

TRAFFIC – це нова версія відомого рішення в області продуктів контролю доступу. Нові ворота були спроектовані з використанням структури високошвидкісних воріт V-King.

Складні ворота TRAFFIC добре працюють в місцях, де швидкість відкриття та кількість циклів щоденного відкриття та закриття мають вирішальне значення, зокрема, в логістичних центрах, житлових комплексах, автостоянках та інші сферах громадської чи промислової діяльності.

Ворота добре підходять для об’єктів, де неможливо використовувати відкатні ворота або розпашні ворота через обмежений простір.

ВИСОКОШВИДКІСНІ ВОРОТА TRAFFIC

ВИСОКОШВИДКІСНІ ВОРОТА TRAFFIC

Ворота поєднують в собі переваги двостулкових воріт та бар’єру, що дозволяє керувати поточним доступом або керувати трафіком.

БЕЗПЕЧНІ

Ворота доступні в версіях Totmann і Automatik залежно від цілі використання. Ворота випробувані на відповідність вимогам стандарту PN EN 13241-1.

БЕЗПЕЧНІ

САМОНЕСУЧІ

Ворота висять на стійках за допомогою спеціальних шарнірів і вузлів тяг. Ворота не вимагають встановлення додаткової рейки в землю або перемичку.

САМОНЕСУЧІ

СУПЕРШВИДКІ ТА НАДІЙНІ

Ворота оснащені надійною та швидкою автоматикою.

СУПЕРШВИДКІ ТА НАДІЙНІ

УЛЬТРА МІЦНА КОНСТРУКЦІЯ

Використані матеріали та рішення, що сприяють інтенсивній роботі воріт.

УЛЬТРА МІЦНА КОНСТРУКЦІЯ

КОЛЬОРИ ТА ЗАПОВНЕННЯ

Ворота Traffic є альтернативою складним воротам V-King і доступні в одно- та двостулковій версії.

ЗАПОВНЕННЯ ВОРІТ:

– закритий профіль 25×25 [мм]

– заповнення з труб fi 25 [мм]

– закритий профіль 30×18 [мм]

– закритий профіль 25×25 [мм] Caro

– сітчаста панель VEGA 2D Super 8/6/8

Двостулкові ворота TRAFFIC

Двостулкові ворота TRAFFIC

Одностулкові ворота TRAFFIC

Одностулкові ворота TRAFFIC

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

КОЛЬОРИ

Система DUPLEX®

Поєднання властивостей цинкового і лакофарбового покриття в системі DUPLEX® в значній мірі збільшує період експлуатації огороджень WIŚNIOWSKI. Незалежно від погодних умов, ми можемо бути впевнені, що огорожі WIŚNIOWSKI завжди зберігають свій естетичний зовнішній вигляд.

Ворота доступні у версії, що пройшли гаряче цинкування, або у версії цинкування з поліестровим покриттям. У стандарті ворота доступні наступних кольорів: RAL 5010, RAL 6005, RAL 7016, RAL 7030, RAL 9016, RAL 9005 / MAT.

Отримайте безкоштовну консультацію від експерта Wisniowski.

А також дізнайтесь про акції та знижки.

Ми чекаємо саме на Вас!

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Стулка воріт

В діапазоні розмірів шириною до Sj=6 [m] і висотою 2 та 2.5 [m], пропонуємо перевірену зварну конструкцію секцій з профілів 60×60 [mm], з’єднаних підшипниковими шарнірами. Конструкція встановлена на стовпах з поперечним перерізом 160×160 [мм]. З’єднувальні елементи і шатуни важелів виконані з нержавіючої сталі. На стулках встановлені захисні кабельні обплетення з нержавіючої сталі.  Посередині воріт — захоплення з роликом, а для воріт понад 4500 мм, як стандарт, магнітний перемикач. Ворота доступні в одно- та двостулковій версії (ліві або праві).

Стовпи воріт

В комплект з воротами входять стовпи опорні з профілю 160*160мм. Стовпи воріт знаходяться на монтажних кронштейнах, зміцнені до кріпленнями, посиленими ребрами. Кронштейни підготовлені під монтаж на анкерах М20.

АВТОМАТИКА

Привід САМЕ

В швидкісних воротах TRAFFIC використовується автоматика CAME Ferni F1024. Привід управляється через блок управління CAME, розміщений у шафі зі ступенем захисту IP 65. 

Швидкість відкриття становить приблизно 0,6 м/с. Ворота призначені для роботи до 250 циклів на добу.

Ми гарантуємо правильну роботу воріт при температурі від -20 до +55 ° C.

Приводи встановлюються у верхній частині несучих стовпів.

Крутний момент переноситься на стулки за допомогою системи важелів.

Привід САМЕ

Ворота Traffic доступні в двох версіях, залежно від необхідного рівня обладнання в системах безпеки:

Totmann

В комплект поставки приводів Came Fernie для одностулкових і двостулкових воріт входить: один ПРИВІД з кінцевими вимикачами (одностулкові ворота), два приводи з кінцевими вимикачами (двостулкові ворота), зовнішній блок управління, сигнальна лампа, вимикач з ключем з аварійною кнопкою, механізм між стулками.

Automatik 

В комплект поставки приводів Came FERNI для одностулкових і двостулкових воріт входить: один привід з кінцевими вимикачами (двосторонні ворота), зовнішній блок управління, радіозв’язок Came з двома двоканальними передавачами, сигнальна лампа, зовнішня антена, комплект фотоелементів DIR10, планки безпеки – 2 шт., вимикач з ключем з аварійною кнопкою, механізм між стулками.