ГАРАНТІЯ НАЙВИЩОЇ ЯКОСТІ

Промислові секційні ворота MakroPro 2.0

Професійний бізнес вимагає професійних рішень. MakroPro 2.0 – це нова версія перевірених нами промислових секційних воріт. Кожен елемент воріт MakroPro 2.0 був розроблений з максимальною увагою до деталей, з урахуванням того, що готовий виріб повинен відповідати суровим вимогам

Промислові гаражні ворота

Eфективна термоізоляція

коронні аргументи

Бічна прокладка

Бічна прокладка – тепла, чотирикамерна, тверда м’яка бічна прокладка – сучасне і практичне рішення. З одного боку, завдяки використанню подвійної прокладки і чотирикамерної конструкції, він найбільш ефективно усуває містки холоду, а з іншого боку, створює безпечну відстань між перемичкою і стулкою воріт.

Верхня прокладка

Верхня прокладка – теплий подовжений дволистовий верхній ущільнювач забезпечує подвійну герметичність у верхній частині контуру воріт.

Кутова прокладка – рішення, яке дозволить максимально герметизувати верхні кути воріт – місце з’єднання бічних ущільнювачів з верхнім ущільнювачем.

Термоізоляція промислових секційних воріт

ТЕРМОІЗОЛЯЦІЯ

Сталеві панелі виготовляються з листового оцинкованого металу, який заповнений безфреоновою поліуретановою піною і покритий з обох сторін шаром фарби.

Завдяки цьому вони виграють дуже хороші теплоізоляційні і акустичні властивості. Кожен шлюз має свою систему, гнучкі та довговічні ущільнювачі по всьому периметру і між панелями, шo значно підвищує ізоляцію воріт.

Безпечність гаражних воріт

БЕЗПЕКА

Системи безпеки включають все щоб мінімізувати всі ознаки ризику. Незалежно від того, як з ними поводитися ворота WISNIOWSKI мають здатність для забезпечення комфорту та безпеки.

Функціональність промислових воріт

МІНІМАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ ЦИКЛІВ

Your Content Goes Here

ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ

Завдяки широкому асортименту типів напрямних, промислові ворота можуть вписуваться в будь-який тип залу. Правильно підібраний тип напрямних
дозволяє використовувати всі переваги воріт також у новозбудованих об’єктах призначений для модернізації.

Пропонуємо вам залишити заявку

 • Виберемо найкращий варіант

 • Візуалізуємо
 • Отримаєте пропозицію “під ключ”

Експерт проведе консультацію і запропонує найвигідніший варіант

Типи направляючих

MakroPro 2.0

STL стандартний напрямний механізм

STL стандартний напрямляючий механізм

LH низький напрямляючий механізм

LHp низький прямий напрямний механізм

LHp низький прямий напрямляючий механізм

HL високий напрямляючий механізм

HLO високий напрямний механізм з пониженим валом

HLO високий напрямляючий механізм з пониженим валом

VL вертикальний напрямний механізм

VL вертикальна направляюча

VLO вертикальний напрямний механізм з пониженим валом

VLO вертикальний напрямляючий механізм з пониженим валом

STLK стандартний напрямляючий механізм під кутом

HLK високий напрямляючий механізм під кутом

LHK низький напрямний механізм під кутом

LHK низький напрямляючий механізм під кутом

Характеристики і функціональність

Всі елементи воріт серії MakroPro 2.0 були створені з підвищеною увагою до деталей і з розумінням того, що перед готовою продукцією будуть поставлені високі вимоги. Застосовані нами технологічні рішення, що є унікальними на ринку, гарантують високий рівень безпеки та довговічності всієї конструкції, а також простоту монтажу та обслуговування.

 • Матеріал стулки: Сталь
 • Товщина панелі: 40 [мм]
 • Мінімальна кількість циклів: 25 000
 • Коефіцієнт тепловіддачі U [Вт/м2 xK] для панелі: 0,48

 • Водонепроникність (клас): 2

 • Клас стійкості до вітрових навантажень: 3

 • Клас повітропроникності: 4
 • Максимальна шир. / вис. воріт : [мм] 8000 / 7500
 • Доступні типи рельєфів панелей: Без рельєфу, Високий, Низький, Рельєф V
 • Стандартні кольори RAL 1021 – жовтий 3000 – червоний, 5010 – синій, 6002 – зелений, 7016 – графітовий, 7032 – сірий, 8014 – коричневий, 9006 – сріблястий, 9007 – темно-сріблястий, 9016 – білий

Направляючі

Напрямні – виконані з листового металу товщиною 2 [мм]. Більш товста стінка в поєднанні з відповідно профільованою кромкою ще ефективніше запобігає випаданню направляючих роликів і значним чином сприяє стабілізації системи руху воріт.

Тихі напрямні ролики – збільшені тримачі направляючих роликів оснащені спеціальними втулками, виготовленими з самозмащувального матеріалу. Завдяки такому рішенню робота воріт значно покращилася – вони працюють безшумно, пригнічуючи вібрації конструкції.

Гвинтове з’єднання рами з напрямною – здійснюється через кріпильні плити. Завдяки такому рішенню можна регулювати відстань відхилення вертикальних напрямних (регулювання на спеціальних отворах). Це дає можливість замінити самі напрямні. Напрямні разом зі стійками рами попередньо збираються на заводі.

T– Задня поперечна планка

T– Задня поперечна планка виконана з листового металу товщиною 2 [мм]. Разом з металевими кутниками вона утворює дуже міцний стабілізуючий елемент. Вона також є еталоном, який допомагає правильно та швидко визначити відстані між тійками рами воріт під час монтажу.

Мітка 1000

Мітка 1000 – На висоті 1000 [мм] від основи стійок рами знаходиться відмітка у вигляді стрілки. Вона дозволяє точно визначити правильну висоту монтажу стійок рами.

Кріпильні елементи – конструкція кріплень, які утримують ведучі частини валу, захисні та підтримуючі елементи, відтепер є відкритою. Таке рішення прискорює та спрощує монтаж приводних елементів, а також їх заміну і сервісне обслуговування.

Рама воріт – обладнана додатковою стінкою, що запобігає випадання бічних ущільнень і додатково зміцнює раму.

Кріплення електроприводу

Кріплення електроприводу – привід кріпиться до конструкції воріт. Монтаж здійснюється за допомогою монтажних пластин. Цей спосіб монтажу зменшує час встановлення, не передає вібрацій на будівлю, дозволяє встановлювати привід в непристосованих для цього місцях (наприклад, сендвіч панелі).

Регульовані тримачі підвісок – тримачі можна використовувати замість стандартного кріплення на середині горизонтальних напрямних. Таке рішення дозволяє обійти, наприклад, перемичку.

Захист від піддягання полотна воріт

Захист від піддягання полотна воріт – завдяки модифікованій конструкції гальм, що захищає від розриву несучих тросів (гальма встановлені в захоплюючий елемент), весь механізм захисту знаходиться всередині конструкції воріт.

Каскадна система напрямних – нова система горизонтальних напрямних (каскадна) додатково посилює та стабілізує конструкцію.

Моделі сталевих воріт

Промислові секційні ворота із панелей з рельєфом V (V)

Промислові секційні ворота із панелей з рельєфом V (V)

Промислові секційні ворота із панелей з низьким рельєфом (N)

Промислові секційні ворота із панелей з низьким рельєфом (N)

Промислові секційні ворота із панелей з високим рельєфом (W)

Промислові секційні ворота із панелей без рельєфів (G)

Промислові секційні ворота із панелей з високим рельєфом (W)

Промислові секційні ворота з віконцями A-1

Промислові секційні ворота з віконцями A-3

Промислові секційні ворота з віконцями A-1 x2

Промислові секційні ворота з віконцями A-1 x2

Промислові секційні ворота з віконцями A-3 x2

Промислові секційні ворота з віконцями A-3 x2

Конструкція промислових воріт MakroPro 2.0

Секційні ворота встановлені за отвором, вони відкриваються вертикально вгору і не займають місця в під’їзній частині. Вибравши секційні ворота, ви можете максимально використати простір перед дверима та всередині будівлі. Завдяки широкому асортименту різних типів направляючих, промислові ворота WISNIOWSKI можуть бути пристосовані до будь-якого, навіть нетипового об’єкта. Ці рішення дозволяють воротам функціонувати без зіткнення з дорожнім рухом всередині залу. Завдяки численним пристроям безпеки вони безпечні на будь-якій фазі відкривання та закриття, незалежно від способу відкривання: ручного чи автоматичного.

Вага стулки ідеально збалансована завдяки використанню торсіонних пружин, встановлених на ведучому валу. Пружини, обрані з комп’ютерною точністю, гарантують найкращий баланс воріт, максимальний комфорт та безпеку використання. Ворота виготовлені із спеціально профільованих панелей, що запобігають защемленню пальців. Всі сталеві елементи оцинковані (рейки, рами, сполучні елементи). Ворота оснащені розсувними, гільзовими (безшумними) напрямними роликами, встановленими на підшипниках, що забезпечують належне направлення дверного полотна. Спеціально подвійні профільовані напрямні запобігають їх випаданню. Зручна робота воріт забезпечується ланцюговою передачею або електроприводом.