ВІДКАТНІ ПІДВІСНІ ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА SlidePro

Це прості рішення в приміщеннях з обмеженими можливостями забудови. Вони чудово підходять для забудови прорізів великої ширини

ПЕРЕВІРЕНА ТЕХНОЛОГІЯ ТА ПРОСТИЙ МОНТАЖ

Ворота SlidePro характеризуються функціональністю та легким монтажем. Ворота можна кріпити до стелі або до перемички, що робить їх універсальними з точки зору сфери застосування. Також як і інші типи підвісних воріт SlidePro доступні у версії одно- або двостулкових.

Основною перевагою воріт SlidePro є їх естетичні переваги. Відкатні підвісні промислові ворота SlidePro ідеально вписуються в тенденції сучасного дизайну промислових об’єктів. Стулки воріт виготовляються з панелі

ВІДКАТНІ ПІДВІСНІ ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА SlidePro

ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА SlidePro

З візерунком V-формовка (мікрохвиля) з можливістю фарбування в кольори RAL. Ретельно продумані деталі додатково підсилюють цілісне сприйняття воріт, які найкращим чином вписуються в сучасний простір.

Поєднання полотна воріт з сендвіч-панелей з системою ущільнень по всьому периметру забезпечує оптимальні параметри теплопередачі воріт, що підтверджують випробування Інституту будівельної техніки

ВІДКАТНІ ПІДВІСНІ ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА

Надішліть запит нашим фахівцям та отримайте найкращі промислові ворота Wisniowski для вашого бізнесу.

Залиште свій слід в індустрії разом з Wisniowski

ЗРАЗКИ ВОРІТ

ЗРАЗКИ ВОРІТ

ВІДКАТНІ ПІДВІСНІ ВОРОТА Slide Pro З ФОРМУВАННЯМ V, ВЕРТИКАЛЬНЕ РОЗМІЩЕННЯ ЛИСТІВ

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

ПАЛІТРА КОЛЬОРІВ

Виходячи з потреб та ідей окремих клієнтів, які очікують міцного, естетичного та оригінального зовнішнього вигляду виробів, ми пропонуємо широку гаму кольорів, серед яких кожен може вибрати саме той колір воріт, який найкращим чином підійде до вхідних дверей, фасаду і зовнішніх елементів будівлі.

Для клієнтів, які шукають ворота неабияких кольорів, ми підготували пропозицію з порошкового фарбування воріт в більш ніж 200 кольорів з палітри RAL.

Сучасні технології обклеювання плівкою дозволяють створювати поверхні зі структурою і в кольорі, що імітує натуральне дерево, а також в кольорах, близьких до палітри RAL. Досягнення бажаного ефекту можливо завдяки застосуванню плівок провідних світових виробників.

ПАЛІТРА КОЛЬОРІВ

АВТОМАТИКА

Привід рухає ворота

BFT Argo

Привід рухає ворота за допомогою зубчастого стрижня, встановленого на внутрішній стороні воріт. Привід встановлений отвори. Набір включає в себе тристоронній перемикач – верх, стоп, низ та фотоелементи.

Привід доступний для дверей з максимальними розмірами So x Ho = 4000 x 4000 [мм].

– Джерело живлення 1×230 В
– Робота в режимі Totmann або Automatik
– Амперометричне виявлення перешкод
– Розблокування диска за допомогою шнурів
– Інтегрований радіо маршрут DFT та освітлення
– Дисплей, який спрощує процес конфігурації приводу
– Лічильник циклів воріт
– Можливість підключення акумуляторів аварійного живлення