Ваш паркан

Металевий паркан – це антикорозійність та довговічність

Ми досягли гармонії стилю. Серед величезного розмаїття можна знайти моделі, що нагадують традиційну художню роботу по металу, класичні та стильні форми, а також модерністські моделі, що відображають сучасні напрямки в архітектурі

Металевий паркан
Консультація і розрахунок
Консультація і розрахунок

Допомога у виборі ідеального варіанту

Вигідна ціна без посередників
Вигідна ціна без посередників

Ми єдине офіційне представництво в Україні

Комплексний супровід
Комплексний супровід

Від проекту до монтажу. Гарантія та післягарантійне обслуговування

Фото металевих парканів

Ласкаво просимо в світ парканів від WISNIOWSKI

Металевий паркан WISNIOWSKI визначає межі вашого простору. Гарантуючи безпеку, він стоїть на сторожі домашнього затишку. З огляду на переваги та вимоги наших Клієнтів, ми розробили десятки візерунків, які будуть добре поєднуватися як з традиційними, так і сучасними будівлями. В’їзні ворота та хвіртки забезпечують контроль доступу на Вашу ділянку. Відкрийте для себе престижні, функціональні та довговічні системи огорож для приватних володінь WISNIOWSKI.

Функціональна комплексна система

Металеві паркани

Металеві паркани підходять для будь-яких приватних володінь. Це комплексна система, що включає ворота, хвіртки, стовпчики та інші додаткові аксесуари, які можна об’єднувати в залежності від особливостей ділянки. Ідеально підібрані комплектуючі гарантують легкий і швидкий монтаж, а головне – дозволяють домогтися бездоганного візуального ефекту уздовж всієї лінії паркану. Купити металевий паркан – це не тільки функціональність та безпека. Широкий вибір доступних моделей та варіантів виконання гарантує, що Ваші володіння отримують свій неповторний характер.

Надійність металевих парканів

Надійність металевих парканів

гарантія
довговічність
антикоризійність
дизайн

Види металевих парканів

Наші колекції відображають ідею, в якій металевий паркан стає важливим елементом при створенні навколишнього простору. Кожна з них відрізняється унікальним дизайном, продуманим таким чином, щоб полегшити процес підбору паркану до архітектури об’єкта.

металевий паркан
металевий паркан
металевий паркан
металевий паркан
металевий паркан
металевий паркан
металевий паркан
металевий паркан

Безпека та надійність

Функціональність в’їзду і надійний контроль доступу на приватне володіння багато в чому залежать від правильного вибору в’їзних воріт.

Залежно від характеру володіння можна вибрати традиційні двостулкові ворота або більш зручне рішення – відкатні ворота. Самонесуча конструкція воріт забезпечує плавну роботу в будь-яких умовах. Такі ворота – це синонім надійності. Для безпеки і зручності користувачів привід цих воріт захований в стовпчику, що є частиною конструкції. Це унікальне рішення гарантує, що доступ до контролера буде мати тільки власник ключа. Стовпчик також охороняє привід від впливу атмосферних явищ.

Автоматичні ворота оснащуються сигнальною лампою і датчиком перевантаження. Додатково ворота можуть бути обладнані фотоелементами та планками безпеки. Ворота виготовляються в повній відповідності з жорсткими вимогами стандартів безпеки та мають маркування знаком СЕ.

знак СЕ

Поширені запитання про паркани та ворота

 • Металеві (сталеві) огорожі виробляються оцинковані або ґрунтовані. Наші огорожі цинкуються методом занурення і доля цинку в виробі сягає 8%. Це має велике значення не тільки для ціни, але й якості. Оскільки процес цинкування є дуже дорогим, але на сьогодняшній день це найефективніший захисть від корозії. Також дуже важливий етап якісної підготовки для фарбування після оцинкування.
 • Паркани з металевих штакетин (штахетник) часто пропонуються зібрані НЕ заводським способом, тому конструкція має безліч пошкоджень після різання та свердління отворі, а це однозначна поява корозії за дуже короткий час. Часто використовується проста покрівельна бляха (жерсть), яка не призначена для агресивного навколишнього середовища.
 • Пропоновані нами парканні секційні панелі Vega 3D і Vega 2D оцинковані після зварювання, вони дорожчі, але більш довговічні. Сітка для паркану та секційні панелі в дешевих виробників виготовляються з оцинкованого та пізніше звареного дроту. Це дешевий паркан, який має короткий термін експлуатації.  Щоб знизити ціну сегмента паркану, деякі фірми фарбують виріб на місці, але пофарбування заводським способом якісніше.
 • Дерев’яні паркани, виготовлені з простої імпрегнованої деревини, менш довговічні, ніж виготовлені з термічно обробленої деревини. Часто дерев’яні паркани збираються, використовуючи металевий каркас для обшивки. Це скорочує термін служби через деформацію та вигини. Дуже важливо, якої якості фарбою та яким способом пофарбований штакетник огорожі.
 • Бетонні паркани з блоків, виготовлені з бетону високого класу, не завжди бувають дешевшими за сталевий паркан. Вартість монтажу, додаткові матеріали та потреба в суцільному фундаменті здебільшого призводять до високої ціни. Бетонні блоки, що виготовлені з низького класу та в несертифікованих виробництвах, дешевші, а якість матеріалів безпосередньо впливає на довговічність стовпів та стін огорожі.

Ні, це необов’язково. При обмежених фінансових можливостях рекомендується більшу частину бюджету виділити для фасадної частини огорожі, оскільки вона є візитівкою будинку. А сторони між сусідами або менш чільні місця можна обгородити більш простим  парканом (сегментний 3D або 2D).

Ми пропонуємо Вам велику кількість моделей огорож, які підійдуть для кожного. Модель виберемо і складемо пропозицію, яка підійде для вашої присадибної ділянки і можемо зробити так, що огорожа зіллється з Вашим домом. Огорожа складається індивідуально, для кожної моделі є свої системні елементи, великий вибір з кольорової гами RAL. Серед наших колекцій є моделі бюджетного, середнього і преміум класу. Звернувшись до менеджера він врахує всі нюанси, потреби і зробить індивідуальну пропозицію, яка допоможе прийти до ідеального рішення.

Види металевих огорож:

 • MODERN
 • LUX
 • PREMIUM
 • STYLE
 • VARIO
 • CLASSIC
 • BASIC

Ми виробляємо огорожі більш як 30 років. Марка WISNIOWSKI названа на честь засновника компанії – Анджея Вісьньовського. Наш забор це – міцна і довговічна металева огорожа. Затверджує це наш підхід до вибору сировини, підготовка і виробництво. Матеріал огорожі – це найміцніша сталь, яка захищена від корозії методом гарячого цинкування та порошкового покриття. Ми використовуємо сучасні технологічні лінії і найкращі матеріали. В даний час на площі більше 290 000 м2 ми виробляємо сотні тисяч виробів в день. Імідж марки WISNIOWSKI ми будуємо пропонуючи своїм клієнтам продукцію, яка відповідає найвищим вимогам якості – при застосуванні сучасних технологій виробництва, ми використовуємо інноваційні дизайнерські рішення, які підходять для будь якої присадибної ділянки, для Вас точно знайдеться огорожа.

Купити металеву огорожу від WISNIOWSKI – це рішення потреб, оскільки ми дамо більше ніж огорожу, Ви отримаєте безпекудовговічністьгарантія на 10 років

Не знайшли відповіді на своє запитання ?

Заповніть форму нижче  ⇓

Протягом  3 годин наш менеджер :

 • Проведе презентацію продукції;

 • Запропонує оптимальні варіанти.

 • Надасть пропозицію “під ключ”

запроектована огорожа

Як виглядатиме ваш паркан?

РЕВОЛЮЦІЯ У ПРОЕКТУВАННІ ОГОРОЖ ТА ПАРКАНІВ

Добре продумана і професійно запроектована огорожа чи паркан дає власнику впевненість в зручності експлуатації. Саме тому так важливим аспектом є планування всіх елементів: в’їзних воріт, хвіртки, секцій та хоча б поштової скриньки.

Створити оптимальне планування допомагає наша революційна розробка – програма AW Expert, унікальний додаток для проектування огорож та парканів. Використовуючи AW Expert, менеджер має можливість підготувати проект огорожі і розрахувати вартість протягом декількох хвилин. AW Expert допомагає в розробці проектів як для маленьких, так і для великих ділянок незалежно від рельєфу місцевості. Програма дає можливість вже на етапі проектування нового огорожі або при плануванні ремонту старої огорожі побачити та при необхідності змінити лінію огорожі, підібрати спосіб установки секцій, вибрати розташування воріт, хвіртки та навіть поштової скриньки.

Підготовлений проект одночасно є кошторисом, і його також можна використовувати при узгодженні будівництва огорожі з відповідними органами влади. Проект можна роздрукувати у вигляді специфікації, що в значній мірі полегшує наступне замовлення огорожі.

Купити металевий паркан

Металеві паркани відповідають надійному захисті від корозії, що гарантує спокій на довгі роки. Такі паркани не вимагають регулярного фарбування, підтверджуючи правильність зробленого вибору. Для виготовлення парканів та огорож WISNIOWSKI ми ​​використовуємо найбільш міцний матеріал – сталь, захищаємо його від корозії, застосовуючи найкращий з доступних на ринку метод гарячого цинкування, а потім додатково підсилюємо захист, наносячи порошкове покриття. Цинкування і фарбування металевих парканів відбувається системою DUPLEX на технологічній лінії, розробленої спеціально для виробництва огорож та парканів, а це значить, що ми контролюємо процес на кожному етапі і можемо гарантувати найвищий рівень якості. На підтвердження високої якості ми надаємо 10 років гарантії на антикорозійне покриття сталевих елементів паркану. Тому купити металевий паркан від WISNIOWSKI – це надійність, антикорозійність і довговічність.

Ціна металевого паркану

Ціна на пряму залежить від розмірів, комплектації, додаткових систем, а також від моделі оскільки в нашій колекції більше 10 моделей парканів, які будуть оберігати ваш спокій і власне житло, тому до цього запитання завжди потрібно підійти відповідально, адже потрібно врахувати кожен міліметр і в цьому Вам допоможе наш менеджер, який проведе консультацію, підбере модель паркану, яка відповідатиме архітектурі будинку і ландшафтному дизайну, також знайде таку модель, яка вирішить фінансове запитання.

Купити металевий паркан в Україні

Дніпро

Житомир

Івано-Франківськ

Кропивницький

Луцьк

Миколаїв

Полтава

Сімферополь

Тернопіль

Харків

Ужгород

Хмельницький

Вінниця

Черкаси

Чернівці

Дніпро

Хмельницьк

Суми

Запоріжя

Київ

Луганськ

Львів

Одеса

Херсон

Рівне

Пропозиції від WISNIOWSKI

Розпашні в’їзні ворота

Розпашні в’їзні ворота

Безпечні та надійні

Відкатні в’їзні ворота

Відкатні в’їзні ворота

Стабільна робота в усіх умовах

Сегменти для огорожі

Сегменти для огорожі

Довговічність та антикорозійність