Розумний дім SOMFY

TaHoma і Connexoon Access – це системи розумного будинку, що полегшують життя та

піклуються про безпеку і комфорт його мешканців.

Найважливим елементом обох систем є центральний модуль управління (роутер). Це елемент, який слід з’єднати з кабелем із домашнім роутером, що має доступ до Інтернету. Модуль управління підтримує зв’язок з виконавчими пристроями (приводами) по радіозв’язку. Приводи в версії io обслуговують двостороній зв’язок і передають назад інформацію в систему про свій поточний стан. За допомогою цієї функції можна лише частково відкрити ворота, а система точно покаже їх положення.

КОМФОРТ

КОМФОРТ

Приємне тепло в неділю, м’яке освітлення в нічний час, автоматично закриваються ворота, коли ви виїжджаєте на роботу.
TaHoma®Premium піклується про Ваш комфорт і хороше самопочуття.

БЕЗПЕКА

БЕЗПЕКА

Розумний будинок – це також камери і датчики, які в будь-який час сповістять Вас про будь-яку підозрілу активність в будинку та навколо нього. Ви можете запрограмувати спеціальні сценарії, наприклад, при виявленні руху в спальні протягом дня, коли нікого немає вдома.

ЕКОНОМІЯ

ЕКОНОМІЯ

Зіставте опалення з керуванням ролетами, щоб збільшити енергетичну ефективність Вашого розумного будинку – завдяки датчикам Ваш будинок максимально використовує сонячне проміння для обігріву приміщень і збереже тепло в нічний час, автоматично затуляючи штори і опускаючи ролети.

TaHoma Premium – це центральний модуль управління всім розумним будинком, починаючи з воріт і дверей, та закінчуючи освітленням і датчиками. TaHoma Premium підтримує протоколи Somfy (io-homecontrol, RTS), а також інші протоколи (enocean, z-wave, RTD). Передавати інформацію по зворотньому зв’язку можна тільки за допомогою протоколу io-homecontrol. Всі інші протоколи не передають зворотну інформацію про стан пристрою.

TaHoma Premium
Connexoon Access

Connexoon Access – це модуль, що дозволяє управляти приводами гаражних і в’їзних воріт, а також дверима в версії io. Управління здійснюється за допомогою програми для смартфона (IOS, Android), що дозволяє створити чотири простих сценарії. Найбільшою перевагою цього рішення є послуга геолокації, завдяки якій двері автоматично відкриються під час вашого повернення додому, без використання пульта дистанційного керування або смартфона.

Приклади сценаріїв роботи

БУРЯ

БУРЯ

Якщо центральний блок управління зафіксує підвищену силу вітру (яка буде зчитуватися з датчика вітру), то він автоматично закриє всі ролети, щоб захистити вікна, а також зверне маркізи.

ПОВЕРНЕННЯ ДОДОМУ

ПОВЕРНЕННЯ ДОДОМУ

Завдяки функції геолокації ворота відкриються автоматично за деякий час до вашого повернення, без необхідності використання пульта дистанційного керування або смартфона.

ВИХІД З ДОМУ

ВИХІД З ДОМУ

При виході з будинку за допомогою однієї кнопки можна закрити всі ворота, двері та ролети, щоб повністю закрити будинок на час відсутності мешканців.

СЕКЦІЙНІ ТА ПІДЙОМНО-ПОВОРОТНІ ГАРАЖНІ ВОРОТА

Секційні та підйомно-поворотні гаражні ворота можуть бути оснащені приводом METRO io сумісним з системою TaHoma і Connexoon Access.

СЕКЦІЙНІ ТА ПІДЙОМНО-ПОВОРОТНІ ГАРАЖНІ ВОРОТА
РУЛОННІ ГАРАЖНІ ВОРОТА

РУЛОННІ ГАРАЖНІ ВОРОТА

Рулонні гаражні ворота Wiśniowski можуть бути оснащені центральним блоком управління Rollixo io сумісним з TaHoma і Connexoon Access.

ДВЕРІ З ЕЛЕКТРИЧНИМ ПРИВОДОМ

Завдяки використанню контролера Lock Controller io в дверях марки Wiśniowski, оснащених електричними замками Autotronic або Multitronic, досягається повна сумісність з TaHoma і Connexoon Access.

ДВЕРІ З ЕЛЕКТРИЧНИМ ПРИВОДОМ
ВОРОТА ДЛЯ ОГОРОЖІ

ВОРОТА ДЛЯ ОГОРОЖІ

Розсувні ворота, оснащені зовнішнім приводом Somfy Elixo io, можна підключити до системи TaHoma і Connexoon Access.

ВОРОТА ДЛЯ ОГОРОЖІ

Щоб отримати сумісність розпашних воріт з системою TaHoma і Connexoon Access, їх необхідно обладнати лінійним приводом Somfy Ixnego io або важільним приводом Somfy Axovia io.

ВОРОТА ДЛЯ ОГОРОЖІ

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Матеріали для завантаження: