Вхідні двері повинні бути якісними, надійними та блокувати доступ шуму, холоду та вітру. Не менш важливою їх функцією є забезпечення безпеки усередині будинку. Саме тому перед тим, як купити двері вхідні, слід ознайомитися з усіма їх характеристиками та пересвідчитися, що двері є максимально безпечними та надійними.

Для тих, хто цінує в вхідних дверях якість, оригінальність та безмежні можливості у виборі рішень, з урахуванням власного бачення будинку найкращим варіантом будуть алюмінієві двері Creo компанії Wisniowski.

Компанія Wisniowski Ukraine пропонує своїм клієнтам вхідні алюмінієві двері Creo з огляду на наступні характеристики:

Безпека

Опір до злому вхідних дверей Creo класу RC2 і RC3 підтверджений дослідженнями Інституту IFT Rosenheim – найбільшій науково-дослідній лабораторії в Європі.

Алюмінієві двері характеризуються високою міцністю та стійкістю до впливу навколишнього середовища. Зовнішні двері поєднують в собі відмінні параметри алюмінієвих матеріалів із застосуванням сучасних технологій виробництва вставних і накладних панелей. Завдяки цьому компанія Wisniowski пропонує найкращі рішення з точки зору якості та дизайну.

вхідні двері Creo класу RC2 і RC3

Термоізоляція та звуконепроникність

Коефіцієнт теплопередачі дверей Creo розміром 1400*2500 мм із суцільною панеллю складає 0,8 Вт/м2К.

Досягти таких високих параметрів дозволяє конструкція на основі утеплених профілів, спеціальне заповнення полотна у вигляді теплої піни та ущільнюючих мат, а також система ущільнення, що виключає втрати тепла в найбільш чутливих місцях дверного полотна. Ось тому двері Creo прекрасно захищають вхід в приватний будинок від зовнішніх чинників, таких як холод, вітер та шум.

Стабільність

Для дверей Creo досягнуто 3-ій, найвищий кліматичний клас за стандартом PN-EN 12219:2001.

Всі елементи конструкції і заповнення дверей Creo розроблені для досягнення найвищих стандартів. Окрім того, обладнання було таким чином сформоване, аби забезпечити довговічність, безпеку, одночасно збільшуючи функціональність в умовах навантаження, пов’язаного з щоденним використанням.

вхідні двері Creo

Дизайн

Вхідні двері Creo – це універсальний дизайн, але, одночасно, і можливість створення індивідуальної моделі на базі дверей Creo 300.

Вхідні двері Creo  можуть мати унікальний вигляд завдяки різним методам обробки. Унікальні  візуальні ефекти досягаються за рахунок забарвлення кольорами матової структури за шаблонами RAL або DÉCOR, в той же час як облицювання дозволяє отримати цікаву структуру. На сьогодні існує можливість вибору варіанту bicolor, двері фарбуються в структурі мат та можуть мати різні кольори з зовнішньої та внутрішньої сторони.

Ексклюзивний клас

Алюмінієві вхідні двері Creo вже в стандартному виконанні з високоякісних матеріалів пропонують безпеку і довговічність, що дозволяє їх помістити в найвищому класі продуктів в цьому сегменті.

Контроль доступу

Вхідні двері оснащені цілим рядом технічних рішень, що забезпечують повний контроль доступу до будинку. Завдяки цим рішенням Вам не доведеться турбуватися про важку в’язку ключів, які Ви можете загубити.

Компанія Wisniowski Ukraine пропонує Вам подбати про захист Вашої власності, а також про безпеку своїх близьких – за допомогою управління через смартфон з використанням  інтелектуальних технологій Ri-Co та AirKey.

контроль доступу

Гарантія

На двері Creo надається гарантія на 5 років, за винятком фурнітури та аксесуарів, для яких гарантія становить 24 місяці.

Двері Creo компанії Wisniowski гарантують свободу при створенні індивідуальної, неповторної моделі, тим більше, що є можливість пофарбування в біколорі, коли двері можуть мати різні кольори ззовні та з внутрішньої сторони.

Приймаючи рішення про покупку дверей Wisniowski, Ви обираєте оптимальний варіант, який поєднує в собі відмінну теплову продуктивність, захист від шуму і злому з функціональністю та естетикою.

Купити вхідні алюмінієві двері Creo у Львові можна за адресою:

м. Львів, вул. Липова Алея, 1

Телефонуйте для консультації:

(032) 240-88-80;

(067) 38 38 480.