Секційні гаражні ворота Wiśniowski Ukraine

ОСОБЛИВОСТІ ВИБОРУ ГАРАЖНИХ СЕКЦІЙНИХ ВОРІТ КОМПАНІЇ WIŚNIOWSKI UKRAINE

Проблема вибору гаражних воріт виникає у кожного власника автомобіля, що прагне захистити своє авто. І щоб зробити правильний вибір, необхідно знати особливості різних видів воріт.

Компанія Wiśniowski Ukraine пропонує широкий асортимент автоматичних та механічних воріт. Найбільш поширені та популярні на ринку України гаражні ворота з автоматичним приводом, адже вони здатні забезпечити зручність доступу, запобігають несанкціонованому проникненню в гараж.

Управління автоматичними воротами можна здійснювати не тільки за допомогою пульта дистанційного управління, але і за допомогою Вашого смартфона.

При підборі автоматики до секційних воріт компанія пропонує різні варіанти автоматичних приводів, вибір яких залежить від параметрів воріт, а саме:

Компанія Wiśniowski Ukraine гарантує високу якість автоматичного приводу, надійність його використання, а також якісне обслуговування та відповідність європейським стандартам.

Механічні ворота в гараж також займають значну частину ринку гаражних воріт та відрізняються тим, що в них відсутній пульт управління, а відкривання воріт здійснюється вручну.

По-друге, компанія виготовляє різні види воріт: секційні, рулонні, розпашні та підйомно-поворотні.

Наприклад, секційні ворота мають кращу теплоізоляцію, естетичну привабливість та найвищий рівень безпеки при експлуатації.

Серед секційних воріт, які виготовляє компанія Wiśniowski можна виділити:

Компанія Wiśniowski Ukraine

Унікальність цих воріт полягає в:

1) панелі Innovo 60 мм – забезпечує хорошу теплоізоляцію;

2) захисті короба валу та пружин;

3) пофарбованих направляючих;

4) високий ступінь захисту.

В стандартній комплектації – автоматичний привід Metro.

Ворота UniTherm

Особливістю секційних воріт UniTherm є панель Innovo 60 мм – коефіцієнт теплопередачі панелі складає 0,37 Вт/м2К, що забезпечує відмінну теплоізоляцію воріт в цілому з коефіцієнтом на рівні 0,79 Вт/м2К.

Ворота UniTherm відповідають жорстким нормам по стійкості до вітрового навантаження, водонепроникності та повітропроникності.

Ці параметри впливають на тривалість експлуатації воріт, а також сприяють збереженню привабливого зовнішнього вигляду воріт протягом багатьох років.

Стулка воріт

Стулка воріт виготовлена із сталевих панелей 40 мм, коефіцієнт теплопередачі складає 1,07 [Вт / м2xK], а коефіцієнт звукоізоляції рівний 23 дБ.

Це практичне рішення для гаража, що опалюється.

Для успішного встановлення воріт необхідно забезпечити наступні технічні параметри:

  • висота перемички N min 80 mm
  • ширина заплічників (W1 та W2) min 110 mm
технічні параметри воріт

Проте, якщо не дотримано даних технічних параметрів, при встановленні воріт UniPro компанія Wiśniowski Ukraine пропонує систему RenoSystem.

UniPro RenoSystem

UniPro RenoSystem – це відповідь на потреби будівництва, що призначене для реконструкції. Конструкцію створено з рам, що пристосовані для монтажу в отворах без одвірка чи бічного простору або з нерегулярною поверхнею стін. Частиною конструкції є система маскування, що виконана у кольорі крила воріт, яка забезпечить естетичний вигляд воріт, без додаткових оздоблювальних робіт.

RenoSystem вирішує багато потенційних ситуацій, що виникають в разі заміни гаражних воріт. Конструкція встановлюється опосередковано в існуючу поверхню за допомогою системи кутників, які разом з маскуванням виступають як замінник для елементів стіни, яких не вистачає.

Які б ви ворота не вибрали, компанія Wiśniowski Ukraine, подбала про те, щоб кожен з наших клієнтів мав повну свободу вибору кольорів.

Можливість виконання воріт у кольорах з палітри RAL та у кольорах дерева, у поєднанні з пропозицією структур і додаткових оздоблювальних елементів, дає сотні рішень, серед яких кожен знайде відповідний для себе.

Отож, три класи секційних воріт – це унікальна пропозиція інноваційних дизайнерських рішень від провідного європейського виробника Wiśniowski, які дозволяють використовувати гаражні секційні ворота за будь-яких умов, як для нових, так і для модернізованих об’єктів.