WIŚNIOWSKI вставка BAU 2019

Менеджери компанії Wisniowski Ukraine відвідали найбільшу виставку будівельних матеріалів, архітектурних рішень і будівельних програм в Мюнхені (Німеччина), яка триває до 19 січня 2019 року.

Один раз у 2 роки протягом 6 днів відбувається ця грандіозна подія на виставкових площах Нового Мюнхенського торгового-виставкового центру.  BAU – найбільш очікувана подія  у сфері міжнародної будівельної індустрії, яка приваблює фахівців з галузі планування, проектування та будівництва: інженерів, архітекторів, проектувальників, будівельні компанії, дистриб’юторів –   всіх, хто на національному чи міжнародному рівні беруть участь в проектуванні, будівництві та оформленні будівель.

Такі перспективні теми, як інтелектуальні рішення для фасадів, енергоефективне будівництво,  реконструкція в будівельному фонді,  управління інженерним обладнанням будівель, а також інноваційні дизайнерські рішення, відіграють  важливу роль  у всіх розділах виставки BAU 2019.

До Вашого відома, з відкриттям двох нових залів, кількість виставкових павільйонів зросла до 19-и, а загальна площа виставки на сьогодні складає близько 200.000 кв.м.

Цьогоріч у виставці взяли участь  більше 2200 експонентів, серед яких 40% – зарубіжні учасники з 47 країн. Кількість відвідувачів, за прогнозами організаторів, досягне 260 000 осіб, що співмірно з населенням двох невеликих містечок.

Виставка BAU з 1964 року представляє архітектурні рішення та будівельні матеріали для будівництва промислових і комерційних будівель, житлових будинків, а також внутрішніх приміщень. Кожна виставка BAU являє собою не тільки новинки з різних галузях будівельної сфери, а й демонструє вектор глобального розвитку будівельної індустрії в цілому світі.