Понад шістсот експонатів, в тому числі компанія WIŚNIOWSKI, представлятимуть свою продукцію на 25-й Міжнародній виставці будівництва та архітектури BUDMA 2016 Познані. Це найвідоміше щорічна подія в будівельній галузі дає можливість представити свою продукцію і ознайомитися з поточними тенденціями.
Виставка буде проходити з 2 по 5 лютого ц.р. До цього часу, учасники виставки будуть мати можливість представити свій асортимент. WIŚNIOWSKI з’явиться з перевіреними і цінуємо продуктами, а також продемонструє новітні пропозиції для сучасного будинку. Відвідувачі зможуть оглянути ворота Prime, Nano 80, двері CREO, паркани для приватних ділянок, нарешті, вироби для промисловості: V-king, Makro Pro, Slide Pro. Будуть також представлені розумні рішення для дому, пропоновані компанією WIŚNIOWSKI.
“Наше гасло в цьому році -” Технологія. Якість. Матерія. “- Прекрасно вписується в характер виставки. Це відмінне відображення наших продуктів, які дозволяють нам конкурувати з кращими, встановлюючи нові напрямки розвитку галузі”, підкреслює Катажина Свідерський, директор по маркетингу в компанії WIŚNIOWSKI.
Міжнародна виставка архітектури та будівництва “BUDMA” в Познані, в залах MTP – це також чудова нагода відрізнити нагородами вироби кращих виробників. Золоті медалі Міжнародної познанської виставки, тобто найпрестижніші виставкові нагороди в Польщі, в цьому році були визнані продуктам вісімнадцяти експонентів, включно з організацією WIŚNIOWSKI. Про вручення нагород приймав рішення журі, що складається з експертів з будівельної галузі. При виборі кращих продуктів враховувалися, насамперед, їх технологічні інновації та ряд строгих критеріїв якості.
Компанія WIŚNIOWSKI також виявилася в елітному колі власників Золотої медалі. Журі вирішило таким чином оцінити по заслугах її флагманський продукт, ексклюзивні гаражні ворота PRIME, обгрунтовуючи свій вибір винятковою інноваційністю, комфортом і безпекою використання, а також вишуканим дизайном. Урочисте вручення медалей відбудеться в Познані в день відкриття виставки BUDMA, 2 лютого 2016 року року.
Нагороджені ворота Prime, а також безліч інших фірмових продуктів WIŚNIOWSKI можна буде побачити в павільйоні 5 на стенді 36. При стенді WIŚNIOWSKI вас також чекатиме безліч сюрпризів. Запрошуємо відвідати наш стенд!

WIŚNIOWSKI на виставці BUDMA 2016
WIŚNIOWSKI на виставці BUDMA 2016
WIŚNIOWSKI на виставці BUDMA 2016