Учасники XIII Форуму Молодих Лідерів

В вересні 2018 року завод WIŚNIOWSKI відвідали учасники XIII Форуму Молодих Лідерів. Візит був частиною проекту під назвою: «Активно співпрацюючі міста – активні регіони», спільно фінансованого Міністерством закордонних справ Польщі.

В рамках цього проекту заплановано відвідування з навчальною метою представниками Молодих Лідерів партнерських міст Нового Сонча новосондецьких фірм та компаній.

Майже тридцять учасників з декількох європейських партнерських міст Нового Сонча відвідало головне місцезнаходження фірми, ознайомились з його історією, застосуванням інноваційних технологій та рішень при виробництві продукції.

Молоді Лідери мали можливість побачити на власні очі як виглядає технологічний процес виробництва різних продуктів на заводі WIŚNIOWSKI, процес навчання та підготовки нових працівників, процес співробітництва з торговими представниками тощо.

Метою, яку переслідував цьогорічний Економічний Форум Молодих Лідерів, було створення міжнародного аналітичного центру. Даний центр буде складатися з представників майбутніх європейських еліт, які на сьогоднішній день діють однаково як на місцевому рівні у своїх країнах, так і ініціюють спільні міжнародні проекти та заходи, що дозволять будувати краще майбутнє.

Візит на фірму WIŚNIOWSKI був доповненням програми.